Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o to, że straci dostęp na starej karcie, bo nie będzie uprawnień. Jeśli nową aktywuje to będzie miał TV, a jeśli nie to czeka go późniejsza aktywacja. Nie napisałem, że kompletnie straci dostęp do oferty! Aktywacja przez satelitę będzie dostępna pewnie jeszcze przez X dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mam swojego Kena z alternatywnym softem i legal abonament C+/komfort,Canal+,pac AXN i FilmBox/robiłem trzy podejścia do aktywacji karty i bez powodzenia.Pytanie czy to oprogramowanie nie przeszkodzi w aktywacji również po 18.09 bo jak wyczytałem w jednym poście ,że w tym przypadku trzeba przez bloker.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co czekacie z aktywacja kart do 18.09 ??? OK cyfra tak mowi ... mozna juz teraz dokonac aktywacji nowej karty.

Wsadzilem nowa karte do modulu , dzialay od razu MINIMINI , TVN i TVN7 ... Wszedlem na kanal WYMIANA KART, wszedlem na ica.cyfraplus.pl i wykonalem reaktywacji karty ..po minucie pojawil sie obraz i karta dziala na kazdym kanale z mojego pakietu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem dzis pisemko z cyfry dotyczace aktywacji na dekoderze PHILIPS PVR HD (29-30 wrzesnia) - dopiero.

No i jeśli nie aktywujesz to stracisz dostęp i koniec, robisz coś na czas to nie masz problemów, jeśli tego nie zrobisz to masz zonka i brak telewizji. Tutaj nie będzie przedłużania wyłączenia systemu, tak jak bywało to w przypadku CP.

 

Karte mam juz aktywna i wszystkie programy dzialaja. Mam stare dekodery ktora wykupilem wczesniej od wizji tv jaki od cyfry kenwooda i na nich nowa karta dziala. Stara nadal jest aktywna i siedzi sobie w pvr hd. 29 wrzesnia zapewne cos u siebie przestawia w systemie kodowania ze pvr hd bedzie widzial poprawnie karte. Wiec nie wiem w czym mialbym miec problem ? Oczywiscie jeden problem mam ale jak narazie nikt z tego forum konkretnie nie odpowiedzial jak sobie poradzic. (pisalem we wczesniejszych postach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

po paru dniach włożyłem aktywowaną kartę do mojego dekoderka i kanał 104 ma uprawnienia do oglądania, a na T-2 dni *T dzień rozpoczęcia aktywacji

nowych kart przez abonentów* nadal nie mamy :?: uprawnień tylko na 2 kanałach: 8 i 13 :(

 

zobaczymy co będzie jutro wieczorkiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nową kartę dostałem wczoraj i nie było ŻADNYCH problemów z jej aktywacją na "Wymianie Kart", w module "Aston 1.05" (trwało to mniej, niż godzinę) :D! Potem umieściłem kartę w splitterze "SmartWi", przeprogramowałem karty klienckie i teraz one też działają bez problemu, czyli u mnie wymiana zakończyła się MEGA SUKCESEM (bałem się trochę jak będzie z tym Splitterem) :D! Potwierdzam, że nowa karta szybciej reaguje na przełączanie kanałów (nawet przez splitter) :D! To tyle mojego raportu :D .

 

P. S. Oczywiście nie działają kanały "Superstacja" i "TV4" (ciekawe czemu "CP" wciąż na nich nie włącza nowego systemu???...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. S. Oczywiście nie działają kanały "Superstacja" i "TV4" (ciekawe czemu "CP" wciąż na nich nie włącza nowego systemu???...)...

O to zapytaj Cyfrę, bo to oni raczej im mówią: "Włącz! lub Wyłącz!". Od 18 września te kanały będą miały (a przynajmniej powinny mieć) Seca4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł na mnie?

Wymiana zakończyła się sukcesem (co pisze), wszystko gra z wyjątkiem TVN Style i Turbo (a TVN7 na jednym tunerze gra a na drugim nie :lol:) Oba tunery to Pionki z alternatywnym oprogramowaniem (oba są moje!)

Nawet ręcznie przeskanowałem transponder TVNu i nie pomogło. Dzięki za jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzi szukaj na Laki w działach różne modele Pionków/1430,1530,/Ponieważ jestem w podobnej sytuacji mam Kena z alternatywnym oprogramowaniem na którym próbowałem trzykrotnie aktywować kartę bez skutku.Dopiero dziś syn aktywował ją w na swoim Dreamboxie ale jak mówił nie wszystko działa.Kartę będę miał jutro to sprawdzę jak się zachowuje bo jak wynika z w/w forum z tym odbiorem jest różnie.Stąd pytanie czy Twoja aktywacja przebiegła na tych pionkach/z alternatywnym oprogramowaniem/czy na innym dekoderze.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja nowej karty w Topfied HSCI /USB PVR Ready/, z mdułem Aston 2.18,przebiegła bezproblemowo.Aktywację rozpocząłem 18 września o godz.00.Moduł przyjął wszystkie uprawnienia z wszystkimi opłaconymi programami HD a więc:Canal+ film,HBO HD.NG HD,Canal+ Sport,MTVN HD,Eurosport HD. Romuald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
Aktywacja nowej karty w Topfied HSCI /USB PVR Ready/, z mdułem Aston 2.18,przebiegła bezproblemowo.Aktywację rozpocząłem 18 września o godz.00.Moduł przyjął wszystkie uprawnienia z wszystkimi opłaconymi programami HD a więc:Canal+ film,HBO HD.NG HD,Canal+ Sport,MTVN HD,Eurosport HD. Romuald

 

 

A jakim cudem działa Ci Eurosport HD, skoro nie dodano jeszcze prov. 0068? :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...