Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zostawić na noc, ale zajeło to duuuuużo mniej. Kilka sekund i komunikat że karta zaakceptowana. Tylko nie pojawiła się plansza. Czy ta plansza jest konieczna? Bo wszystkie kanały są. Dekoder Strong .

 

W moim przypadku plansza informująca o sukcesie wymiany karty, pojawiła się.

Do tej pory wszystko mi działa bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakimś pocieszeniem będzie post z forum Lakiego/co prawda dot.Kena DTF 1/

Dzisiaj zadzwoniłem na Hotline i złożyłem reklamację dotyczącą "zawieszania się" tunera (Kenwood DTF-1) na nowej karcie. Dostałem następującą odpowiedź: "Proszę używać starej karty do końca miesiąca. Od 1-szego października problem zostanie rozwiązany."
Widocznie po wyłączeniu operatora 0065 ma się porawić.Mnie jak wspominałem wymienili Kena gdzie w sofcie oryginalnym była wersja sprzętu 2 a wgrywana z kompa dostępna dawała wersję sprzętu 1.Widocznie jest w nich jakiś "szkopuł",który zawiesza lub nie przepuszcza uprawnień nowej karty gdy działa 0065.Jak to będzie okaże się 1.10.Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem Mam dekoder Mediasat i robilam wszystko tak samo jak w instrukcji i karta sie nie chce aktywowac. Nie odbieraja mi programy. W instrukcji jest taki punkt ktory mowi ze KORZYSTAJAC Z PILOTA WYLACZ DEKODER DO STANU "STAND BY". Ale co to jest to STAND BY bo nie wiem czy dobrze zrozumialam instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam problem Mam dekoder Mediasat i robilam wszystko tak samo jak w instrukcji i karta sie nie chce aktywowac. Nie odbieraja mi programy. W instrukcji jest taki punkt ktory mowi ze KORZYSTAJAC Z PILOTA WYLACZ DEKODER DO STANU "STAND BY". Ale co to jest to STAND BY bo nie wiem czy dobrze zrozumialam instrukcje.

 

Stand by to stan czuwania dekdera w momencie kiedy jest podłączony do sieci .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeprogramowal juz ktos Phila PVR? Troche sie boje bo mam tu straszliwa ulewe i nie wiem czy w czasie wymiany karty nie zaniknie mi sygnal :( Kilka dni temu wymienilem juz karte i wyskoczyl komunikat ze wymiana zakonczona sukcesem ,lecz nie wiedzialem ze mam to zrobic w nocy z 29 na 30 wrzesnia :/ Czy teraz znowu karta musi sie jeszcze raz aktywowac, czy chodzi juz tylko o nowy soft do PVR-a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przeprogramowal juz ktos Phila PVR? Troche sie boje bo mam tu straszliwa ulewe i nie wiem czy w czasie wymiany karty nie zaniknie mi sygnal :( Kilka dni temu wymienilem juz karte i wyskoczyl komunikat ze wymiana zakonczona sukcesem ,lecz nie wiedzialem ze mam to zrobic w nocy z 29 na 30 wrzesnia :/ Czy teraz znowu karta musi sie jeszcze raz aktywowac, czy chodzi juz tylko o nowy soft do PVR-a?

 

Jak raz aktywowales tj na '19' masz wymiana kart ze sukces to juz drugi raz nie trzeba, przeloz jutro po prostu karte i sprawdz czy dziala juz na nowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli cyfra dala ciala z PVR?

 

Pospieszylem sie ... 7:21 wysylam reaktywacje dla nowej karty z ICA (czarny ekran) - 7:28 pojawia mi sie TVP1 i zaczynam sprawdzac czy wszystkie programy dzialaja.

 

7:33 - zdecydowana wiekszosc programow nadal jest ciemnych myslalem ze problem dotyczy tvnow ale pozniej sie okazalo od ale kino ze tam juz nic nie odbiera co powyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam na stale w Anglii i karte przywiezie mi znajoma 2 pazdziernika i chodzi mi o to czy orientuje sie ktos (jakas informacja z CIA) czy nowa karta po 30-tym sie aktywuje bez problemu? Dzieki z gory

 

Zapewne będziesz musiał zadzwonić do C+ lub przynajmniej skorzystać z ICA. A znajoma nie mogła Ci karty wysłać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...