Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

michal218: To jeszcze SS nadają na Astrze? Myślałem, że wyłączyli ten przekaz X miesięcy temu. To chyba jakiś niedoinformowany jestem 8)

:brawo: Zagoniles mnie w slepy zaulek :oops::brawo: Faktycznie nie mam tego z astry,tylko z Hotbirda.Nie wiem jakim cudem,ale u mnie odbiera.Natomiast nie sprawdzalem skad,bo tego kanalu nie ogladam.Jest,bo jest i dopiero teraz sprawdzilem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Mam multipakiet, wsadziłem karte do Thomsona TS4 około godziny 14. Właczyłem kanał 19 i jest caly czas komunikat żeby nie przełączać i czekać na aktywacje. Ale wszystkie kanały z multpakietu działają (C+, Sport, Film, C+2). Oprócz tego działają jeszcze inne kanały (TVP1,2,3, TVNy, Minimini)nie działa tylko Orange Sport które to miało być od 15 za darmo. Czy ta karta jest juz aktywowana czy nie? Bo nie wiem czy dalej czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanie. Mam multipakiet, wsadziłem karte do Thomsona TS4 około godziny 14. Właczyłem kanał 19 i jest caly czas komunikat żeby nie przełączać i czekać na aktywacje. Ale wszystkie kanały z multpakietu działają (C+, Sport, Film, C+2). Oprócz tego działają jeszcze inne kanały (TVP1,2,3, TVNy, Minimini)nie działa tylko Orange Sport które to miało być od 15 za darmo. Czy ta karta jest juz aktywowana czy nie? Bo nie wiem czy dalej czekać.

 

Witaj,

 

Jeśli na kanale 19 nie masz obrazu więc musisz ja aktywować tak aż sie pokaże ten komunikat widziany na ekranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziala Eurosport HD.Co do Superstacji,to faktycznie nie wzialem pod uwage,ze niektorzy nie maja zeza na Astre.

 

To może Eurosport HD tez wziąłes z jakiegoś nieznanego satelity, bo u mnie na Ferdku 8900 za diabła nie chce się pojawić :lol:

Tu nie ma zadnej pomylki na pewno.Mam dzialajacy Eurosport HD z tr Cyfry 11.278.Wszystkie oplacane kanaly u mnie odbieraja po aktywacji karty przez ICA.Na poczatku cielo TVP1,ale juz od paru godzin tez jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie nie usnąłbym jakbym nie zbadał sprawy :P Faktycznie ESP HD działa bez problemu. Musi być tylko jeden system kodowania. Jest też kopia tego kanału z kilkoma systemami kodowania... Cały sekret... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Przeszukaj sobie transponder 11278V i wybierz po przeszukaniu kanał o nazwie EUROSPORT HD PL, on ma tylko jeden system kodowania. Natomiast nie działa wersja ESP HD Polish, gdzie wersji systemów kodowania jest kilka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementuję plotki o problemach z aktywacją w Fergusonach AF-xx18.

 

Włożyłem nową kartę do tunera, ustawiłem na "Wymianę Kart", wszedłem do ICA, wydałem polecenie reaktywacji (aktywacja "siłą" żeby zwiększyć prawdopodobieństwo powodzenia). Kilkanaście minut później patrze, jak tam karta i widzę planszę z pomyślną aktywacją. Sprawdzam więc, czy wszystko działa. Oto wyniki:

1. Po włączeniu na kodowany kanał C+ za pierwszym razem ładuje się dłużej (tuner zdąży napisać "serwis niedostępny". Potem jest już normalnie.

2. Działa już TV 4 i Superstacja.

3. Nie działa KBS World i stacje radiowe (Cyfra+RMF, Cyfra+RADIO, Music Choice). Czyżby brak nowego systemu kodowania?

4. Reszta kanałów działa.

Na koniec zabrałem się za SmartWi. Karty zostały zaprogramowane i działają bezproblemowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Działa już TV 4 i Superstacja.

3. Nie działa KBS World i stacje radiowe (Cyfra+RMF, Cyfra+RADIO, Music Choice). Czyżby brak nowego systemu kodowania?

 

ad 2. u mnie też działają :brawo:

 

ad 3. u mnie działają tylko kanały 170, 171 i 172 od 180 nie ma uprawnień włączając w to także KBS World :/

 

w takim tempie powinni zdążyć do końca m-ca :shock::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przeprowadzilem instalacje na Humaxie 2000 CI - poszlo w godzine (CAM Cyfry).

przelozylem do Splittera - puscil uprawnienia ale w Ferdku 9000 PVR nie chcial ruszyc C+. Sprawdzilem stara karte - dziala. Nowa nie chce (caly czas na wbudowanym czytniku). Puscilem jeszcze raz uprawnienia z ICA i zostawilem na noc na kanale wymien karte. Rano - ciemnosc. Po wlozeniu do cam Cyfry - przez CI dziala ale tnie obraz(w dolnym slocie).

ma ktos pojecie co z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

@lucius według mnie jest zdecydowanie szybciej. Szczególnie na tunerach innych niż te od C+. Najlepiej wypada w tym przełączaniu kanałów GI-S890HD, choć Ferguson też imponuje mi szybkością i co ciekawe nie ma już pikselozy przy przełączaniu na kanał HD z oferty Cyfry+. Czasem była taka stop-klatka z pikselozą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...