Skocz do zawartości

Wymiana kart Cyfry+


szwyr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aktywacja mojej karty trwała około 2 godzin i przeprowadziłem ją na kanale TVP2, działają wszystkie prócz wymienionych wyżej TV4, Superstacji, Trace TV no i Mezzo

Dzwoniąc dziś na infolinie, z zapytaniem o promocje, usłyszałem dodatkowo, że aktywacja dekoderów PVR HD będzie możliwa w nocy z 29.09 na 30.09/ wcześniej nie będą działać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kicha stare phile (podejrzewam że i mediasaty) świecą na splitterze a raczej zwykłe karty do splitterów :brawo: "pic"(czy jakoś tak) natomiast strong i (HD) napewno PVR a raczej karty uniwersalne do tych splitterów nie radzą. widze ciemność (Oczywiście na NOWEJ KARCIE C+):roll: i co tu zrobić :(:?: na razie jade na starej karcie c+ (do czasu :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komuś udało się aktywować kartę i żeby mu działało canal+ bo mi się włączyła tylko w tvp1 której teoretycznie w MULTIPAKIECIE nie ma.

Ja aktywowałem nowa karte na kanale "WYMIANA KART",wieczorem włożyłem karte do tunera Relook 422 i rano już Multipakiet Canal+ był aktywny.Dodam jeszcze że na nowej karcie działa mi:TVP1,TVP2,TVP INFO I MINIMINI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uhh, trzy razy przeczytałem i w dalszym ciągu mam wrażenie, że musi w tym być jakieś drugie dno.

Japanese language

Chodzi o to że karty uniwersalne do splitterów mają problem z podawaniem uprawnień do dekodera z nowej karty cyfry :sciana: a nie sam "splitter na kabelek" ani "zwykłe" karty do mediasatów i philipsów( bo tu - sprawdzone - świeci; natomiast już przy użyciu tzw "karty uniwersalnej"- używanej np do strogów czy dekoderów HD Cyfry+ - pojawia się problem czarnego ekranu i "braku uprawnień"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać mam problem: bo na philips dsx 6010 wszystko gra przez "spliltter na kabelek" a już na strogu i PVR ze splitera na tych kartach uniwersalnych jest w/w problem; choc jak nowa karta cyfry bezpośrednio jest w slocie dekodera (dotyczy stronga; nie dotyczy PVR) wszystko jest oki. Na PVR czarno wszystki kodowane, wyświela sie brak uprawnien, choć na TVN,TVN7 jest tylko dźwięk :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PVR się da? jak tak, to jak? oprócz standadowych poczynań. :?: nie orientuje się jaki to typ spilttera wiem że są 3 rodzaje :

ten zestaw co ja mam ( ponoć niewien czy dobrze "pic" czy jakoś tak??????) :woot:

jakis tam jeszcze :woot:

i WIFI czy smart-wi (bezprzewodowy) :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

john *** mam podobne problemy ze spliterem tyle ze na Atmelu (SERWER SPLITER REV-3.3 15.10.2004) . U mnie wyglada to tak ze karta swieci bezposrednio wlozona do dekodera natomiast przez spliter nie dziala w PHILIPSIE 6010 i KENWODZIE DTF 2 , natomiast dziala na PVR HD. Nie wiem jak sobie z tym poradzic i co jest winne czy spliter czy karty. Czy kupowac nowy spliter. Z nowa karta testowalem spliter i identycznie to wyglada jak na starej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy już ktoś doszedł do jednoznacznej odpowiedzi na to czy nowe karty będą działać ze splitterem??Ja narazie jeszcze nie robiłem aktualizacji a mam zwykły splitter 2 dekodery Phillips 6010 i 2 karty klienckie pod te dekodery.Czy ktoś jużpróbował robić aktualizację na takim sprzęcie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...