Skocz do zawartości

Gry i konsole – PlayStation


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

@Globus903 , ja pogram 10 godzin na PS5 oraz 10 godzin na Xbox Series S  emoji16.png
Wystarczy mi, po sieci i tak nie gram
 

I słusznie, bo podobno niewiele się zmieniło a wersja next genowa wygląda śmiesznie i zmiany są wręcz kosmetyczne. 

Godzinę temu, Bushiken napisał:

A o gustach się podobno nie dyskutuje...

Wybacz, ale FIFA co roku cofa się w rozwoju a nie rozwija. Jeśli nie grasz namiętnie w Ultimate Team to nie ma sensu kupować tej gry tylko poczekać aż trafi do EA Play. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prograłem kilka godzin na PS5 i raczej nie wykorzystam kolejnych  godzin na Xboxie 
Jeśli się ktoś ma parcie na FIFA 22 to mając dwie konsole , może pograć nawet 40 godzin nie kupując samej gry. 
Osobiście FIFA 21 w zupełności mi wystarcza.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Grał ktoś w eFootball 2022 ?

Za free jest do pobrania na PS Store. :D

Ja grałem i ta gra to jest po prostu dramat. Do Pesa 2021 to się nawet nie umywa.

Skopane sterowanie---granie na L2 (obrona) i R2 na atak mija się kompletnie z celem.

Dużo błędów min. znikający zawodnicy. Brak reakcji na komendy

Bardzo słaba grafika rodem z smartfonów.

Mizerna zawartość nawet na na tytuł FTP.

 

Gram w serięPES/ISS od ponad 20 lat i z czystym żalem stwierdzam że E-Futboll 2022 to zwykły badziew.

 

 

Edytowane przez danielpes5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.09.2021 o 09:32, Kiler napisał:

Akurat z recenzji ludzi, którzy mieli możliwość przetestowanie gry wynika, że są zmiany na lepsze i może nie będzie to kolejna FIFA z nowym pudełkiem, a starą płytą.

 

Ja gram w FUT, więc polecę w piątek do sklepu. :P

Zmiany w rozgrywce są spore. Przede wszystkim nie ma jednej wielkiej dziury w środku, która pozwala dwoma podaniami strzelić gola. Wyników z FIFA 21 typu 8-4 nie da się powtórzyć, bo liczy się też taktyka i umiejętności budowania akcji. Problem w tym, że za tydzień lub dwa zostanie wprowadzona łatka, która cofnie rozgrywkę do poprzedniej FIFY. Czemu? Bo dzieci nie będą potrafiły strzelać goli, a tempo będzie dla nich za wolne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony udostępniło dwie wersje Demo gier. Obecnie są one dostępne w Angli (PS Store)  Wystarczy mieć konto założone na UK i można również i u nas w nie zagrać.

 

  • Sackboy: A Big Adventure (5 godzin grania)

  • Death Stranding Director's Cut  ( 6 godzin grania)

Niestety czas zaczyna się liczyć od momentu , gdy zaczniemy je pobierać. Na moim łączu zajęło to 15 minut :D

 

 

 

20211003070952.jpg

 

20211003071721.jpg

 

20211003071725.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 20.10.2021 o 10:35, tyrla napisał:

"Resident Evil VII: Biohazard" opłaca się.

Dziwię się, że w tej wyprzedaży zabrakło "MediEvil" Super gierka, nawet mam wbitą platynę. ;)

Edytowane przez Anita Kaźmierska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tyrla napisał:

Resident Evil Village PS5 za 149 zł.

 

Grales w ta gre?  Polecasz ? Myślisz , ze to dobra cena ? 😁

 

Czy gra jest pod pad DualSense?  Adaptacyjne Triggery działają?  Możesz cos wiecej napisać w tym temacie ? :D

Jak tak szukasz promocji , to znajdź mi promke na "Ratchet & Clank: Rift Apart" na PS5. 

Najlepiej w cenie 100 zł :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...