Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nc+ i dodatkowo mam najtańszy pakiet CP z 3 kanałami Polsatu Sport

Uważam, że za 19,90 zł jest sporo ciekawych rzeczy jeśli chodzi o sport.

Przede wszystkim tennisowe turnieje serii 1000 i Eliminacje Euro 2016

Na weekendzie przesadzają ze sportami motorowymi przez co później puszczają z odtworzenia ciekawsze wydarzenia.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można ukryć,że TVP straciła polski sport ligowy na rzecz Polsatu- siatkówka, piłka ręczna, koszykówka. Jednak poza siatkówką to ja nie widzę wielkiego wkładu, w końcu coś trzeba emitować na tych kanałach sportowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry bładzisz, jak zwykle zresztą. Jak mam dostęp do Canal+ mam pewność, że rozgrywki, do których mają prawa obejrzę, niezależnie od tego czy w kablówce czy w nc+. Mając dostęp do "sportowych" Polsatów takiej pewności nie mam. Proste jak drut.

Dyskusja z osobą która porównuje Ekstraklasę czy LM do MŚ w siatkówce rozgrywanych w naszym kraju na co Polsat dostał kasę z budżetu czyli z naszych podatków.I jeszcze bezczelnie płakali że nie mają żadnego wsparcia by na koniec triumfalnie poinformować jakie to odnieśli zyski.A zamiast wylewać żale że nas na coś nie stać i jest drogie może pora się wziąć za robotę.@DamPrz pakiet który posiadasz nie jest na pewno najtańszy w CP a ten który posiadasz owszem zawiera 3 kanały sportowe Polsatu ale wersje SD i na dodatek nie gwarantowane umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marian Kmita wyjaśnia, że można psioczyć na PPV ale, że trzeba zrozumieć, że bez PPV żaden Adamek ani nikt inny nie będzie walczyć. Jedyny sposób aby zebrać budżet na takie walki. Uważa także, że wykonuja większą misję wobec polskiego sportu niż TVP.

Od 39:55 minuty do 43:45.

http://audycje.tokfm.pl/odcinek/O-boksie-z-Marianem-Kmita-Albertem-Sosnowskim-i-Robertem-Malolepszym/29164#

Noooo jedyny sposób, żeby zebrać kasę na walkę tylko o kasę. Prawde powiedział, bo z boksem to nic wspolnego nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz Borek w wideo dla przegladu sportowego powiedział, że nie podoba mu się, że środowisko dziennikarskie w Polsce jest podzielone. Bo jego zdaniem dziennikarze sportowi powinni trzymać jedność a nie nawzajem wojenki prowadzić.

 

od 4:25 do 5:20

http://wideo.przegladsportowy.pl/wideo,borek-ciesze-sie-ze-sie-nie-sk-czesc-2-,wideo,541461,1,1060.html

Edytowane przez pius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po Ci studio na torze. Polsat to nie Sky czy RTL gdzie dla Niemców F1 to sport prawie narodowy. Polsat nie robi czegosc co im sie nie zwróci a prawa są bardzo drogie i załoze sie że żadna stacja u Nas nie zrobiła by studia na torze. Robią ciekawe studio a gdyby był  polak w stawce to moze było by lepiej. Zaraz napiszesz ze najlepiej żeby prawa stracili na rzecz np. Eleven ale zobacz jak tam jest z transmisjami.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Polsat Sport to kanał płatny więc oczekiwałbym lepszego opakowania produktu w postaci F1 - a nie oglądanie tylko wywodów Zientarskiego.

Mogliby chociaż wysłać komentatorów na tor, ale to Polsat i wszystko robią minimalistycznie.

Nie realizują wydarzeń w taki sposób jak nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że Polsat Sport to kanał płatny więc oczekiwałbym lepszego opakowania produktu w postaci F1 - a nie oglądanie tylko wywodów Zientarskiego.

Mogliby chociaż wysłać komentatorów na tor, ale to Polsat i wszystko robią minimalistycznie.

Nie realizują wydarzeń w taki sposób jak nc+.

nc+ wysyła komentatorów tylko na mecze polskiej ekstraklasy + wybrane mecze Ligi Mistrzów. Gdyby F1 była w Polsce to i Polsat pewnie zrobiłby studio na torze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...