Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja nie jestem zbytnim fanem boksu, więc do mnie to pytanie chyba nie za bardzo. Wiadomo to polski boks,a onjest w takiej nie najlepszej kondycji. Myślę,że tu chodzi o wykładanie kwoty jednorazowo równej miesięcznej kwocie najpopularniejszego pakietu w CP. Jestem zadeklarowanym wrogiem PPV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gale są po to min. żeby tę kondycję poprawić. Ja też jakimś wielkim fanem PPV nie jestem. 3 edycja PBN była pierwsza, którą kupiłem i spodobało mi się, impreza miała niezły rozmach. Zresztą nie przesadzajmy, jedna gala bokserska do roku jest w PPV, podczas gdy Polsat pokazuje rocznie z 60-70 gal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gale są po to min. żeby tę kondycję poprawić. Ja też jakimś wielkim fanem PPV nie jestem. 3 edycja PBN była pierwsza, którą kupiłem i spodobało mi się, impreza miała niezły rozmach. Zresztą nie przesadzajmy, jedna gala bokserska do roku jest w PPV, podczas gdy Polsat pokazuje rocznie z 60-70 gal.

Nie wierzę, że kondycję polskiego boksu poprawi starcie emerytów czy Rekowskiego. PPV to zło w czystej postaci :). Z Polaków liczą się tylko Fonfara, ew. Masternak i Włodarczyk(ciągle wierzę, że odzyska tytuł). Mam ogromny szacunek do Adamka, ale w tym wypadku liczy się tylko kasa i takim walkom mówię stanowcze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No akurat o walkę "emerytów" nie chodzi tutaj, bo to rzeczywiście Polskiego boksu do przodu nie popchnie, ale to było wiadomo od początku. Wach z Rekowskim też swoje lata już mają, ale zwyciężca (mam nadzieję, że Wach) może dostać jeszcze kilka fajnych walk w swojej karierze. Ale na tej gali pokażą się tej Miszkiń, Szeremeta, Cieślak czy Sęk. Właściwie każda walka na PBN mogłaby być walką wieczoru na innej Polski gali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, że solorze "produkują" taki s.h.i.t. Problemem jest to, że głupi lud to kupuje i ogląda. Popyt kształtuje podaż, proste.

 

Żenada to dla mnie premium C+.

 

Luuuz, stary. Też bym najeżdżał na żabojadów, gdybym oglądał w środę wieczorem powtórkę ligi ukraińskiej zamiast Lige Mistrzów na żywo. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to się bardzo bogdan425 zmartwi brakiem takiego hitu. O ile jeszcze co druga gala KSW jest niekodowana, to każda gala PBN jest w PPV. Ale ta to chyba będzie najsłabsza. A walka wieczoru to już całkowita żenada, cyrk, kabaret. Polsat jednak pokazuję, że z gó..a można ukręcić nie tylko bat, ale też pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem nie jest to, że solorze "produkują" taki s.h.i.t. Problemem jest to, że głupi lud to kupuje i ogląda. Popyt kształtuje podaż, proste.

 

Żenada to dla mnie premium C+.

 

Luuuz, stary. Też bym najeżdżał na żabojadów, gdybym oglądał w środę wieczorem powtórkę ligi ukraińskiej zamiast Lige Mistrzów na żywo. :lol2:

Co się dziwisz ten typ tak ma stale w innym wątku ma żal do Canal+ o to czy o tamto pomimo że już chyba z 6 lat posiada CP :lol2: A nawet wcześniej jak posiadał Cyfrę + to nie posiadał opcji C+ :lol2: Oczywiście do napisanie na ich temat ma zawsze najwięcej.

Też bym tak mówił, gdybym wiedział, że niedługo w nc+, tylko Liga Mistrzów będzie godna uwagi :lol2:
Na szczęście to nie Twój problem :lol2: Dla mnie godna uwagi jest Liga angielska i żużel a nie walki emerytów i to dodatkowo płatne lub całe tygodnie gdy nie ma po co włączać tv na kanały sportowe Polsatu.Mi przy ostatnim przedłużeniu umowy chcieli je dać za pół darmo i konsultantka namawiała mnie 50 minut.Jednak jej się nie udało bo Sport i film to głównie to co mnie interesuje na na PS i PSE oferta sportowa jest mocno wybrakowana a oferty filmowej w CP w ogóle nie ma :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy oglądam na kompuetrze, kiedy chce, jaki chce :lol2: Ofery sportowej Polsatu i NC+ nie będę porównywał bo każdy lubi co innego, jednak prawdą jest, że "królem" tegorocznego polowania na prawa sportowe jest bez wątpienia NC+. Chyba będą musieli nowe kanały otwierać bo nie bedą mieli gdzie pomieścić swoich praw :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zazdroszczę oglądania filmów na komputerze :lol2: To prawdziwy Full wypas.Owszem w NC+ wiele stracili na dzień dzisiejszy z praw sportowych a co takiego zyskał PS i PSE?Na dzień dzisiejszy nic godnego uwagi do tej pory wszystkie ciekawe prawa przegrywali z NC+ a teraz jeszcze doszedł Eleven nie niedługo to już nic nie kupią z atrakcyjnego sportu.Ale zawsze sobie zobaczysz na komputerze jak filmy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzięki, na komputerze dużo wygodniej, biorę sobie lapka w każde miejsce i oglądam :lol2: PS i PSE nic nie zyskali, ale też nic nie stracili, w przeciwnieństwie oczywiście do konkurenkcji z NC+. Dobrze, że NC+ kupuje wszystko z atrakcyjnego sportu. Już kupili LM w ręczną, ligę Włoską, Francuską, 2 mecze z Ekstraklasy, a na dniach mają kupić La ligę :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś oferta sportowa PS jest nieatrakcyjna, a dla drugiego C+, bo nie znosi piłki nożnej. Chociaż Polsat ma większe zróżnicowanie, a gdy będzie EURO, to na C+ z nożnej nic nie będzie. I nie każdego interensują zagraniczne ligi piłkarskie. A w mojej okolicy czy w mieście mało kto interensuje się żużlem. Za to polsat ma za dużo siatkówki, więcej powtórek, które są nie potrzebne. Moim zdaniem powinni ograniczyć siatkówkę, i pokazywać więcej meczy na kolejke w 1. Lidze, więcej czasu antenowego dla innych dyscyplin, i pilnować F1, bo Eleven tego nie zgarnął. Po za tym gdy C+ straciło prawa do LM w ręczną, oferta sportowa stała się dla mnie taka sama, jak ta z Polsatu, a była lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem oczywiście przeciwniekiem PPV, ale ja za bardzo nie lubię boksu, więć nie jestem akurat zmartwiony, że PBN będzie w PPV. Gorzej jak będzie coś innego w PPV...

 

................................................................

Ktoś tu gdzieś pisał, że znaleźli sposnora GP2 i GP3 i będzie to gwarantowało transmisje w Polscie Sport News. A GP Belgii w GP 2 i w GP3 W Polsacie Sport, tylko pierwszy wyścig GP 3 będzie w Polsacie Sport News.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...