Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegolnie podczas transmisji ligi angielskiejOczywiście gdy jest mowa o jakości sygnału najwięcej ma do powiedzenia @bober1 użytkownik tv kineskopowego dlatego jego wypowiedzi na ten temat traktuje zawsze śmiechem.

 

A skąd wiesz jaki teraz telewizor posiadam? Skąd wiesz nagranie z jakiej platformy dziś rano oglądałem? I tu muszę Cie zdziwić, bo był to zarówno telewizor kupiony ostatnio 50 cali i nagranie z dekodera CP, więc nie trafiłeś. Porównanie z angielskim kanałem hd brak różnic i nie tylko w moim odczuciu a i w odczuciu współwidzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz ze wczorajszego meczu na Polscie HD był niezły, na takim poziomie, do jakiego przyzwyczaili nas polscy nadawcy kanałów satelitarnych. Nie ma co oczekiwac nagle przepływności na poziomie 15000 mb/s, bo w Polsce jest to niemożliwe. Co do meczu jak i studia, to nie mam zbytnio zastrzeżeń, o niebo lepiej pokazana reprezentacja niż w TVP. Komentarz mi się podobał, Hajto mnie nawet nie wkurzał, Borek wiadomo, obok Pełki najlepszy polski komentator. Studio pożądne, znający się na rzeczy eksperci. Kołtoń czasem wkurzał, ale on już taki jest, jednak wiedzę ma ogromną. Kowalczyk też mnie troszkę irytował tą swoją krytyką, ale ogólne wrażenie jest pozytywne. Zawsze może być lepiej, jednak już jest dobrze i oby tak dlaej Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman ale chyba napisałem że nie było bardzo złe tylko że obraz szału nie robił.A dlaczego mamy rozdzielać HD na polskie i nie na polskie powinny być standardy i operatorzy powinni się tego trzymać.A nie człowiek włączy niemiecki kanał w tej jakości i patrzy z zazdrością.Pisałem już wielokrotnie i w wątkach konkurencji że jakość niektórych transmisji sportowych leci w dół mało tego nawet niektóre filmy w kanałąch premium są słabej jakości.Bo konkurencja widzi że w CP u większości abonentów takie kanały przechodzą to dlaczego oni mieli by nie zaoszczędzić trochę miejsca na satelicie.Więc chwalmy operatorów unikajmy krytyki a w przyszłości powrócimy do jakości Sportklubu czy PSN.Ja urywki meczu patrzyłem na dekoderze konkurencji i kanale Polsat HD dopiero studio sprawdziłem na PS HD i na tv 40 cali a co ciekawe osoba z rodziny posiadająca plazmę 50 cali twierdzi że mój led daje lepszy obraz ale ona posiada kablówkę.Co do meczów z Brazyli nie wiem czy pamiętasz ale najgorszej jakości mecze były na TVP2 HD nie będę pisał który operator nadaje ten kanał bo zaraz znowu będzie że niby kogoś chwalę a innego krytykuje.Ale o tym można poczytać dużo w historii wątków kanałów które nadawały MŚ w Brazylii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasze ch[beep]e/krytykowanie czegokolwiek na tym forum i tak nie ma przecież żadnego znaczenia. Należałoby wprowadzić jakieś zasady dotyczące jakości nadawanych kanałów, określające np. minimalny bitrate.

 

Podczas MŚ w Brazylii problemy występowały również w DVB-T i nie tylko na Dwójce, choć tam najwięcej. Ogólnie chodziło o dosył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ok było. Tylko,że Kołtoń jak zwykle zagadał całe studio i innym dojść do głosu nie dał. Nawet nie wiem kto siedział między nim,a Dziekanowskim. Najlepsze jest to,że Iwanow daje mu do zrozumienia,że przegina, a ten dalej jakby nie rozumiał co mówi Bożydar. Wypadło to po prostu niefajnie.

Co do komentatorów to jest tak,że wiele zależy od dostępu. Tak jak napisał Project_Alf" kiedyś to dla niego chyba Szpakowski i Zydorowicz byli najlepsi,ale teraz jak ma dostęp do znacznej większej ilości komentatorów i stacji no to wiadomo,że zweryfikował swoją opinię. Już nie mówiąc o tym,że Szpakowski się popsuł. Jednak zmierzam do tego,że bardzo istotna jest ilu komentatorów się w życiu słyszało itd. Tak samo z oceną opakowania produktu. Moim zdaniem NC+ jeśli chodzi o futbol robi to najlepiej.

Wracając do Borka to nadal bardzo dobry komentator, jednak opinie,że się pogorszył nie biorą się znikąd. Naprawdę ja się nie dziwię,że ludzie mogą się wściekać oglądając mecz Bundesligi w wykonaniu Borek-Hajto i słuchają cały czas o kadrze...

Od Polsatu też można by wymagać,że jak jest studio w taki dzień eliminacyjny jak dziś ( bez Polaków) to w studiu omówią składy obu ekip, które mecze mają być pokazywane na antenach Polsatu, powiedzą o tym kogo brakuje, może omówią prasę z danego kraju, przedstawią sytuację w tabelach. A nie będą cały czas klepać jedno i to samo o reprezentacji Polski. Podejrzewam,że taki Michalczewski ma bardziej dogłębną wiedzę nt. ligi rosyjskiej czy ukraińskiej aniżeli Borek na jakikolwiek temat. Widać,że ten komentator bardzo dobrze odrabia swoją pracę domową, a że nie dostaje hitowych spotkań to nie będzie brany pod uwagę chociażby w rankingu najlepszych komentatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że podobno Szpakowski przeżywa, że nie mógł komentować Polska vs Niemcy i zarzucał to Polsatowi. Ale myślę, że to jakieś plotki.

 

A co do Szpakowskiego to klątwa reprezentacji się skończyła. Prawie wszystkie mecze komentowane przez Szpaka to Polska dostawała w [beep]ę, fakt były też takie, gdzie Polacy wygrywali ale to było ich mało.

 

Borek klasa światowo, ładnie wszedł w ten mecz, ładnie zapowiedział. Żaden w Polsce komentator, ale to żaden nie umie dostarczyć takiego wejścia co Borek. Fakt ludzie z nc+ są świetni, świetnie komentują, ale brakuje im tego co u Borka. Tego wejścia, zapowiedzi w mecz. Borek robi to najlepiej.

 

Borek zaczął komentować i Polska wygrywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

browar chciałbym zauważyć,że Mateusz Borek komentował zarówno MŚ 2002, MŚ 2006 jak i ostatnie eliminacje MŚ. Więc to nie jest prawda,że nagle zaczął i wygrywamy. Jak będziesz się dalej upierał,że komentował także Szpakowski to oczywiście Polsat na wyłączność miał EURO 2008 gdzie komentował Borek,a nie jakiś Szpakowski.

Lubię krytykę merytoryczną, pisanie o jakiś klątwach Szpakowskiego to już zwykła złośliwość i jad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki nie są jedynym wyznacznikiem jakości - przykład TVP1/2 HD w DVB-T. Przede wszystkim jak na razie mam dobry wzrok i dla mnie na TV 42" jakość jest dobra, obraz wyraźny, nie sypie pikselami. Poza tym zamiast powtarzać liczbę 6000 jak małpa przydałoby się te dane zweryfikować, bo być może tak sobie tylko napisał jakiś hejter.

Konkret - czysty TS z całego meczu na Polsacie HD: ~6887 kbps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, ale tak jak pisałem nie miałem zastrzeżeń do obrazu i oglądało się komfortowo. Nie piszę, że obraz był świetny czy coś, tylko było po prostu dobrze. A Ty nie patrząc na cyferki jak byś ocenił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straciłem szacunek do Borka po tym jak zaczął atakować konkurencję, że wykupuje wszystko, a solorze zostają z niczym. A po tym jak pluł jadem w jednym z wywiadów, że Canal+ nie potrafi robić LM i kłamał w żywe oczy, że nie wysyłają komentatorów na mecze, to już totalnie mam go za błazna. Jako komentator również obniżył loty ( oglądam hit Bundesligi, a ten pan razem z kolegą Hajto przez 80 minut mówią o reprezentacji i szkoleniu młodzieży :roll: Za taki komentarz to ja podziękuje... ). Od kilku lat jest bardziej celebrytą niż ekspertem/komentatorem. Brakuje go tylko w tańcu z gwiazdami...

 

A takiej szopki ze studiem to już nawet TVP nie robiła. Żeby kończyć studio o 20:23 ( 22 minuty przed meczem!!! ) i puszczać prawie 15 minut reklam to już trzeba nie mieć wstydu. Po meczy kolejne 20 minut reklam i dopiero analiza.

 

Pominę role "eksperta" Kowalczyka, który po wygranym meczu zaczął wygadywać jakieś głupoty w studio, że niby zagraliśmy fatalnie i ogólnie to powinniśmy podziękować Niemcom, że nie dostaliśmy 0:5. Ten pan powinien wygłaszać swoje tezy tam gdzie jego miejsce - czyli pod monopolowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda z Project_ALF o tym co pisał dwie strony temu. Studio w Polsacie to jakas farsa ! Skróty to samo, eksperci to dno, Dziekanowski nawet nie potrafi dobrze się wysłowić, wiedza żadna, gadanie samych głupot i nic ciekawego.

Wczoraj Kowalski komentując "skrót" też mylił Yarmolenkę z Konoplianką nawet !

 

Tez czuje się oszukany, liczyłem, że włącze tv o 18 albo 17:30 i z pasją obejrze studio dowiem się czegoś ciekawego o meczu np Szkocja - Gruzja, który leci o 18, ale nie, przecież enty raz muszą powiedzieć o Polakach !! O 11 Cafe Futbol pogadali, o 20 studio i znowu o Polakach, dzisiaj nie spodziewam się niczego innego, będzie znowu o Polakach ! Ale przecież nawet po 7:0 z Gibraltarem było przez 3 dni o .. Polakach!

 

Polsat robi to źle, skróty beznadziejne, a to że mówią wyniki i pokazuja bramki z danych meczów to już kpina, a potem zapraszają, że po studiu będą obszerne skróty (taaa obszerne hahaha, pokażą składy obu zespołów i dadzą dwie sytuacje więcej do skrótu i obszerniejsze!! KPINA!!!)

 

@TimeSquare będąc już skrupulatnym to studio kończą o 20:22, ale na mecz wchodzą już o 20:35 bo hymny itp. Pisałem o tym już po pierwszym meczu jaki pokazywali we wrześniu jeszcze.

 

 

Więc teraz jeżeli brać pod uwagę polskie stacje to C+ przy LM nie ma sobie równych, ani z TVP ani z Polsatem.... Szara polska telewizyjna rzeczywistość.

 

A tak nawiasem to zdziwiłem się, że tylko 7,6mln widzów oglądało mecz Polska - Niemcy. Mało jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 mln? Znowu liczyli, tak jak finał z Brazylią, gdzie wymyślili sobie 17 mln? :lol2: Wynik oglądalności meczu to 7,4 mln! Nie zmienia to faktu, że to jednak b.dobry wynik. Nie ma co porównywać np. z meczem z Niemcami na MŚ 2006 czy EURO 2008, gdzie oglądalność przebiła 10 mln. Tam, to był turniej, a to "tylko" eliminacje.

 

@TimeSquare będąc już skrupulatnym to studio kończą o 20:22, ale na mecz wchodzą już o 20:35 bo hymny itp. Pisałem o tym już po pierwszym meczu jaki pokazywali we wrześniu jeszcze.

 

Wchodzą JUŻ o 20:35? Przecież to 13 minut reklam od zakończenia studia! Jeszcze mógłbym zrozumieć taki zabieg tylko na otwartym polsacie ( oczywiście nie 13 minut reklam, ale tak MAX 7-8 minut ), ale tak samo jest na kanale sportowym od nich! Na kanale sportowym nawet zabrakło studia w przerwie meczu! Przecież to istna kpina! Na studio pomeczowe również trzeba było czekać grubo ponad 15 minut na polsacie sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mecze LM w nc+ wchodza o 20.40 i jakoś nie narzekasz. Szukasz dziury w całym cały czas starając się znaleźć coś złego na CP.

 

Wchodza o 20:40, owszem prawda, ale kończa studio o 20:38 więc chyba jest różnica ? Czy nie widzisz takiej.

Polsat odwala pańszczyzne z tymi eliminacjami i taka jest prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mecze LM w nc+ wchodza o 20.40 i jakoś nie narzekasz. Szukasz dziury w całym cały czas starając się znaleźć coś złego na CP.

 

A studio kończą o 20:38. :lol2: Tyle w tym temacie drogi kolego. Hymn LM oraz prezentacja składów trwa ok. 3 minut. Po co mają wchodzić o 20:35? Żeby przez 5 minut zanudzać?

 

Nie będę mówił, że deszcz pada, kiedy plują mi w twarz. solorze odwalają dziadostwo przy eliminacjach, a Canal+ odwala kpiny z brakiem multiligi i z coraz mniejszą transmisją meczów z lig zagranicznych. Lepiej Ci, że teraz skarciłem Canal+? :roll: Potrafię obiektywnie spojrzeć na sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziwi,że spodziewałeś się czegoś innego. Byłem abonentem CP i od razu wiedziałem,że będzie to tak wyglądać. Widziałem już jak Ekstraklasę robili, widzę jak wygląda Cafe Futbol i jak jest monotematyczny,w magazynie ligowym też mówili często o kadrze, nawet podczas Bundesligi...

Ja cały czas bujam w obłokach, a właściwie to żyję czasami kiedy Polsat potrafił zrobić najlepsze studio w Polsce biorąc przykłady z zagranicy. Mam tu na myśli studio Ligi Mistrzów (w czasach gdy Polsat miał pełne prawa) i Mistrzostw Świata 2006, gdzie właściwie wszystko miało ręce i nogi. Była widownia, byli różni goście w studiu, był kucharz :lol2: , czasem odpowiednio dobrani celebryci (ogólnie nie jestem fanem zapraszania do programów studyjnych celebrytów, ale ten pomysł polsatowski czasami potrafił się wybronić), był kącik trenerski gdzie Strejlau lub inny kołcz objaśniali taktykę. Czasem łączono się z komentatorami live prosto ze stadionu z miejsc komentatorskich, trochę wzorem Canal+, ale co innego łączyć się w ten sposób z Westfalenstadion, a co innego z Wodzisławia Śląskiego ;) Była sympatyczna atmosfera, był czas na żarty, ale też na merytoryczną dyskusję.

 

Wszystko było dopracowane, a nawet jeśli coś nie zagrało to generalnie wszystko inne się broniło. Czuć było szacunek do telewidza, abonenta... a teraz? Pańszczyzna jak trafnie określił to @robsonUnitedxD

 

Nie byłem wtedy abonentem CP, nie miałem nawet Polsatu (hehe, ano takie czasy to były) ale miałem tak dobrodusznego kumpla, który co kolejkę LM zapraszał mnie do siebie. Piękne czasy.

 

Parę lat temu zebrało mnie na refleksje i wspominki gdy zobaczyłem na jakimś kanale youtubowym niemal dokładnie tę samą (a może i nawet jeszcze lepszą) formułę chorwackiego studia piłkarskiego przy okazji EURO 2008 lub 2012. Tam było to samo. Mnóstwo gwiazd chorwackiej piłki, za nimi trybunki z kibicami, w trakcie studia gry i zabawy, mnóstwo zabawnych sytuacji, reportaże, kącik taktyczny... no i to jest właśnie full exclusive. Tak właśnie korzysta się z praw telewizyjnych. Wyciska się z nich ostatnie soki, bo prawa telewizyjne to nie tylko suche mecze, ale też coś ekstra. Samym studiem meczowym, ciekawym pomysłem można przyciągnąć dodatkowych telewidzów. A u nas? Telewidz dziesięć razy zdąży obejrzeć program u konkurencji byleby tylko ominąć tandetne studio i irytujący blok reklamowy nim przełączy na polsatowską pańszczyznę...

 

PS. Dzisiaj Szymon Rojek przy okazji skrótów: "Nainggolan - skrzydłowy Romy" :woot::crazy::censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

PS. Dzisiaj Szymon Rojek przy okazji skrótów: "Nainggolan - skrzydłowy Romy" :woot::crazy::censored:

 

No to fest pojechał...

 

Ale Bożydar ze Strejlauem dziś nie byli lepsi.

Najpierw Strejlau kilka razy powiedział "Van Robben", a potem Bożydar nawet podpadł i to dość poważnie, stoi Fer przygotowany do zmiany (a wiadomo, że to Fer bo ma wyłupiaste duże oczy i w ogóle każdy powinien takich piłkarzy poznawać po twarzy), a Bożydar z tekstem "no wreszcei Narsingh gotowy do gry"... dopiero jak pokazali na grafice to Bożydar "przepraszam, to jednak Fer, a myślalem, że Narsingh, niestety obaj piłkarze są ciemnoskórzy". Nie no jeżeli niby ekspert Eredivisie po tym poznaje piłkarzy to coś nie tak.

 

A studia i skrótów nawet wczoraj nie chciało mi się ogladać.

Ale pewnie było o meczu Polaków z Niemcami ? Czy już omawiali skład na Szkocje ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyferki nie są jedynym wyznacznikiem jakości - przykład TVP1/2 HD w DVB-T. Przede wszystkim jak na razie mam dobry wzrok i dla mnie na TV 42" jakość jest dobra, obraz wyraźny, nie sypie pikselami. Poza tym zamiast powtarzać liczbę 6000 jak małpa przydałoby się te dane zweryfikować, bo być może tak sobie tylko napisał jakiś hejter.

Ja też zawsze kieruje się wzrokiem aniżeli numerkami. U mnie z obrazem również nie było żadnego problemu. Oglądałem w Polsacie Sport HD.

 

Może stąd że abonenci CP mają też dostęp do konkurencji i od wielu komentatorów znacznie odstaje.Nawet Laskowski z TVP bije go na głowę.Jakość kanału PS HD proponuje teraz porównać do np.Canal +Sport HD czy Hustler HD i wyciągnijcie wnioski.

Ja mam telewizor 37" więc może dlatego u mnie nie było widać pikselozy.

 

Ale Bożydar ze Strejlauem dziś nie byli lepsi.

Najpierw Strejlau kilka razy powiedział "Van Robben", a potem Bożydar nawet podpadł i to dość poważnie, stoi Fer przygotowany do zmiany (a wiadomo, że to Fer bo ma wyłupiaste duże oczy i w ogóle każdy powinien takich piłkarzy poznawać po twarzy), a Bożydar z tekstem "no wreszcei Narsingh gotowy do gry"... dopiero jak pokazali na grafice to Bożydar "przepraszam, to jednak Fer, a myślalem, że Narsingh, niestety obaj piłkarze są ciemnoskórzy". Nie no jeżeli niby ekspert Eredivisie po tym poznaje piłkarzy to coś nie tak.

jw. :lol2:

 

Ale pewnie było o meczu Polaków z Niemcami ? Czy już omawiali skład na Szkocje ? :roll:

Gorących newsów o meczu Polska - Szkocja rzecz jasna nie zabrakło :)

 

Moim zdaniem NC+ jeśli chodzi o futbol robi to najlepiej.

Ja też tak uważam mimo tego, że ich od czasu do czasu skrytykuje, coś im wytknę.

 

Wracając do Borka to nadal bardzo dobry komentator, jednak opinie,że się pogorszył nie biorą się znikąd. Naprawdę ja się nie dziwię,że ludzie mogą się wściekać oglądając mecz Bundesligi w wykonaniu Borek-Hajto i słuchają cały czas o kadrze...

Z Borkiem to jest taka sytuacja, że on gra na dwa fronty. W Eurosporcie 2 nawija o reprezentacji Polski (robiąc przy okazji małą reklamę Polsatowi, bo to od niedawna ich produkt), a eliminacje do Mistrzostw Europy traktuje jako swoje poletko do nawijania o Polakach, ale też o... Niemcach, Bundeslidze.

 

Ma dwa powody żeby tak robić:

a) zajmuje się tym na co dzień w Eurosporcie 2 (kolejna reklama produktu stacji z którą powiązany jest Mati)

B) Niemcy to nasz rywal w eliminacjach więc pięknie się to wszystko dla niego ułożyło

 

Skład Polsatu:

- Borek (komentator Bundesligi)

- Kołtoń (którego specjalizacją jest Bundesliga)

- Hajto (ekspert Bundesligi w Eurosporcie 2)

- Iwanow (komentator Eredivisie z doskoku, były komentator Bundesligi)

- Kowalczyk

- Dziekanowski

- Łapiński

 

Przy czym ci dwaj ostatni nie mają nic ciekawego do powiedzenia.

 

Przypomnijcie sobie mecze Polaków z Anglikami. Czy według was tyle samo miejsca Polsat poświęcił Anglikom co reprezentacji Niemiec? No właśnie. Zgoła odmienne proporcje. W tym sezonie obejrzałem wszystkie odcinki Cafe Futbol, obejrzałem wszystkie studia przed i pomeczowe i napiszę krótko i treściwie: Reprezentacja Niemiec została rozłożona na czynniki pierwsze. I bardzo dobrze, do tego pretensji nie mam, bo chłopcy z Polsatu zrobili to bardzo fachowo. Szkoda tylko, że tak samo nie zrobią ze Szkotami, Irlandczykami jak wcześniej z Anglikami.

 

I tutaj właśnie dochodzimy do sedna sprawy - do tej monotematyczności do której cały czas pije @wislok. Anglików na czynniki pierwsze nie rozłożyli, Szkotów i Irlandczyków nie rozłożą, bo ich wiedza im na to nie pozwala. Powiecie - a Bożydar? Przecież komentował SPL, zna się na tym. Odpowiadam: ZNAŁ się na tym, ale już w tym nie siedzi. Tak samo jak w ostatnich latach olał swoją rzekomo ulubioną Eredivisie by triumfalnie powrócić do niej, bo Milik...

 

Skoro więc w tematyce angielskiego, irlandzkiego i szkockiego futbolu się zbyt dobrze nie czujemy co więc robimy? Odbijamy piłeczkę i 95% sił przerzucamy na reprezentację Polski.

 

Czyż nie tak to wygląda?

 

...ale jeszcze nie to mnie denerwuje. Weźmy np. wczorajszy dzień. Borek siedzi w studiu. Kończą się mecze więc Borek pokrótce relacjonuje co się w nich działo. Robi to bardzo statycznie i mechanicznie wymieniając różne imiona i nazwiska strzelców bramek. Po czym robi głębszy wdech i... jest w swoim żywiole, bo: gol Elyounoussiego PIŁKARZA NIEMIECKIEGO HOFFENHEIM. Potem przeskakuje do meczu Chorwacji, a tam znowu: - Perisić i gadka o Perisiciu, jego kontuzji (no bo wiadomo to gracz Bundesligi).

 

Wcześniej Borek razem z ekspertami w studiu zachwycał się reprezentacją Islandii. Powiedział, że Bjarnasson to człowiek z czterema płucami, ale już np. nie wspomniał, że ten nadczłowiek Bjarnasson to chłopak, który na co dzień piłkę kopie we włoskiej Serie B. Szkoda, bo na bazie tej informacji można byłoby stworzyć ciekawą polemikę na przykład nt. Thiago Cionka - innego reprezentanta który gra w tej samej lidze. Wspominam o tym nie bez powodu. Pamiętacie ile było narzekań w Cafe Futbol, że Nawałka powołuje gościa z Serie B? Czemu tylko Borek i Kołtoń nie byli tak samo negatywnie nastawieni gdy poprzedni selekcjonerzy powoływali tabuny (często nieudaczników) z 2. Bundesligi? No właśnie, bo to może i druga Bundesliga, ale jednak BUNDESLIGA :lol2:

 

Po.piep.rzeni hipokryci. Drugą ojczyznę sobie znaleźli :roll:

 

A już najbardziej rozbawił mnie przedwczorajszy komentarz Matyska w CF, że w meczu Polska 2-0 Niemcy... Szukała > Glik.

 

Teraz skupmy się na Kołtoniu samozwańczym znawcy calcio, który został oddelegowany do meczu Malta - Włochy. Z kim ten mecz komentował? Z Pawłem Wojtalą - gościem, który z włoską piłką nie ma zupełnie nic wspólnego. Kapujecie? Najbardziej włoski mecz komentuje dwóch typów zajmujących się Bundesligą. No i zaczęło się od Immobile (któremu tak na czysto poświęcili pewnie ze 20 minut czasu antenowego, bo Borussia, bo Bundesliga, bo Klopp, przewinął się nawet wątek Ramosa, oczywiście Lewandowskiego), a skończyło się na d.u.p.i.e.m.a.r.n.i.e. (patrz: informacje z Onetu, z ostatniego tygodnia). A tak poza tym to szczerze dziwię się, że pokazali akurat ten mecz. Każdy kto śledzi losy reprezentacji Włoch czuł przez skórę, że ten mecz nie porwie. Spotkanie Norwegia - Bułgaria zapowiadało się o wiele ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby Kołtoń jeszcze też śledzi Serie A, kiedyś jak mieli LM to wydedukowałem, że jest on jakims tam sympatykiem Milanu. Pokazywał że ma La Gazette dello sport, zawsze komentował mecze Milanu z Audi Cup z Bocą czy Bayernem itp. No i przy Coppa Italia go można słuchać. Ale zapewne od nadmiaru informacji o Polskiej kadrze, Bundeslidze itp zaniedbał calcio jak Bożydar Eredivisie...

A co do Matyska to przecież on z Leverkusen, teraz tam trenuje bramkarzy w jakims klubie więc kolejny nawiedzony przypasował do ich składu "ekspertów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...