Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakodowali F1, ale wiadomo. [beep]ość solorza nie zna granic.

Powtórki to sobie sam oglądaj. Co to za przyjemność oglądać coś co już dawno się zakończyło, wiadomo kto wygrał i na pasku leci końcowa klasyfikacja?

Czy F1 jest jakimś "dobrem publicznym" jak reprezentacja Polski w piłce nożnej?

Przecież teraz nawet nie ma tam Polaka...

Polsat zakupił prawa i to ich sprawa jakie i co z nimi robią (oczywiście w ramach umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co płacić za coś co jest dostępne za darmo na RTL-u ?

F1 w kanale kodowanym to mniejsza oglądalność,mniej wpływów z reklam.PS w porównaniu do Polsatu to kanał niszowy.Zobaczymy czy kolejne wyścigi nadawane w "normalnym" czasie też puszczą z poślizgiem na PSN czy może podreperują oglądalność transmisjami live ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle na co te platformy.. Można też oglądać Lige Mistrzów na kanale z Azerbejdżanu, a filmy prosto z kina na jakimś irańskim i gruźinskim, do wyboru, do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem info o powtórce KSW więc informuję, że dziś o 20:30 powtórka gali KSW 26. Wczoraj niby też była o 22 powtórka, ale przegapiłem.

Kto nie oglądał i nie wykupił PPV (jak ja, bo nie wspieram panów K&L) ma szansę obejrzeć, chociaż o wynikach gali już chyba nawet portale sprzedawców mleka informowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie tam to najmniej boli, bo taka piłka nie jest warta oglądania. Tak więc nawet się cieszę, że tylko nc+ będzie to transmitować. Polsat ma za to Euro 2016 i oprócz samej kopaniny jeszcze przede wszystkim F1, moto, tenis czy boks. Oczywiście flagowym produktem jest siatkówka, ale mnie zbytnio nie kręci - oglądam tylko największe imprezy jak LŚ, ME czy MŚ. Nie samą piłką człowiek żyje. No chyba, że jest się nią całkowicie zaślepionym i odbiera się specjalnie milion zagranicznych kanałów żeby tylko nie przegapić czasem meczu w 2. Lidze Konga. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak bys nie wiedział to własnie piłka jest najpopularniejszym sportem na świecie.A tą jak to określiłes kopaninę ogląda dwa razy więcej ludzi niż Twoją cudowną F1.Ostatni przykład Real-Barcelona.I to pomimo tego że f1 jest w pakietach po 10 zł a za C+Sport trzeba dać 60-100 zł .Na co wiele osób nie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja też lubię piłkę, ale na poziomie. Oglądam zawsze MŚ, ME czy LM. Nie pogardziłbym dobrą ligą zagraniczną jak angielska, hiszpańska czy niemiecka, lecz nie lubię też przesytu, wolę różnorodność. NC+ jest typowo dla fanatyków piłki, którzy świata poza nią nie widzą. Ja wybieram zdrowsze podejście do sprawy, bo jestem fanem wielu dyscyplin sportowych. A co do mojej jak to nazwałeś "cudownej" F1 to też ma się dobrze co widać po wynikach oglądalności. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na kanałach sportowych Polsatu Koszykówka:

- NBA -

- WNBA -

 

Żużel:

- Cykl Grand Prix -

- Drużynowe Grand Prix -

- ENEA Ekstraliga (liga polska)

 

Piłka ręczna:

- Liga Mistrzów mężczyzn -

- Liga Mistrzyń kobiet

 

Sporty walki:

- Bellator MMA

 

Tenis:

- Puchar Davisa

- Fed Cup

 

Rugby:

- Puchar Sześciu Narod czy lige wloską w siatkowce koszykowke lige hiszpańska i kilka innych pozycji na sportklubie którego brakuje w CP.A f1 dziwne żeby nie miala ogladalności jak jest w pakietach za kilka zlotych.Dać ją do pakietu za 60 zł i bylo by po oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...