Skocz do zawartości

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brawa dla Polsatu za transmisje, ale wkurza mnie jedno - dlaczego jutro mecz Górnika leci tylko w internecie, skoro i Polsat Sport Extra, i Polsat Sport News są wolne? Dobrze, że w ogóle będzie ten mecz relacjonowany, ale jednak tym bardziej dziwi mnie brak tej relacji w TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat chce od kablówek 10 euro od abonenta na rok za dwa kanały na których będą transmitować ligę mistrzów oraz tzw. cztery programy okazjonalne. To ile zaśpiewa sobie kablówka? ---> http://serwisy.gazetaprawna.pl/media/artykuly/1170551,warunki-transmisji-ligi-mistrzow-polsat.html  Mało tego, mają ledwie tydzień na decyzję...

Edytowane przez KENZO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu ludzie pokazali, że są skłonni zapłacić dodatkowe pieniędze za wydarzenia sportowe. Przynajmniej patrząc na te wszystkie gale typu Polsat Boxing Night. Gdyby ludzie nie kupowali - nie byłoby pewnie już PPV itp.

Teraz próbują z Ligą Mistrzów. Sam jestem ciekaw wyniku tego esksperymentu. Tym bardziej, że ceny wysokie, jeden mecz w otwartej tv, a jednak piłka nożna zawsze była w nc+. I co? Teraz nagle abonent CP miałby płacić dodatkowo za Ligę Mistrzów, której nie widział przez lata? Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Ale poczekamy, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat niefajnie się zachowuje wobec fanów tenisa, najbliższe turnieje ATP z Hamburga i Waszyngtonu tylko w PSN, mimo że ramówki PS i PSE są puste. Ja dostęp do PSN mam, ale z pewnością jest wiele osób które tego dostępu nie mają.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat niefajnie się zachowuje wobec fanów tenisa, najbliższe turnieje ATP z Hamburga i Waszyngtonu tylko w PSN, mimo że ramówki PS i PSE są puste. Ja dostęp do PSN mam, ale z pewnością jest wiele osób które tego dostępu nie mają.

Dokładnie, wziąłem Pakiet Rodzinny głównie z myślą o tenisie, w dalszej kolejności z myślą o lidze mistrzów. O ile spodziewałem się tego, że LM na kanałach PS i PS Extra możemy nie uświadczyć, to z tenisem robią niemiłą niespodziankę.. Cały ATP 1000 Rzym w PS News, turnieje ATP 250, które pokazywali (m.in. Lyon) też w Newsie, teraz Hamburg i Waszyngton.. Jeśli myślą, że dla samego tenisa ktoś wykupi pakiet z PS News, to się myli, zwłaszcza biorąc pod uwagę obecność kanału Supertennis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transmisja meczu Górnika typowo internetowa. Mimo wszystko chyba lepiej dać średniej jakości transmisję niż powtórki na pozostałych kanałach. Przekaz jest realizowany przez urządzenie Streamstar. W ten sam sposób realizowano studio meczowe przy turnieju finałowym siatkarskiej Ligi Narodów. Wtedy taką jakość wrzucili do Polsatu Sport. Tyle, że to studio, z mniejszą dynamiką niż sam mecz. Gorsze transmisje z eliminacji do europejskich pucharów oglądaliśmy w telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...