Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znając Polsat to może się zmienić w ostatniej chwili :D Dziś z Wimbledonu trzy pierwsze korty no i trójeczka na mecz Radwańska - Cibulkova, którego transmisja w PS i PSN od 12:30. Polsat nie powiem zaskakuje z tymi transmisjami na otwartej antenie meczów Isi.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz o Superpuchar tylko w PS :(.Ciekawe kto skomentuje ten mecz.Iwanow?-ostatnio coś na stronie Legii pisał.Kowalski?-nie wiem,czy wrócił z Euro.Kołtoń?-opcja możliwa,jeśli 4 z Euro nie wróciła.Michalewski?-jeśli pozostali są na Euro,to ten mecz skomentuje on.Co ciekawe Michalewski komentował mecze Polaków z audiodeskrypcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jest to wymóg od PZPN żeby Półfinały Pucharu Polski i Finał Pucharu Polski były na otwartej antenie, więc dotyczy tego samego meczu Superpuchar Polski... kiedyś tak czytałem może teraz jest jakaś nowa umowa i nie ma obowiązku? Mogliby spokojnie puścić na Polsacie otwartym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było. Nie miałem wtedy jeszcze Cyfrowego Polsatu i musiałem szukać streama w internecie. Jeśli byłby na otwartym Polsacie to nie miałbym wtedy tego problemu. :)

 

Oczywiście ciągle mam na myśli mecz o Superpuchar, finał Pucharu Polski był w otwartym Polsacie. :)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewanż ma być równocześnie w TVP2.

Skad to info? Bo z programu dla prasy (dla TVP Sport) zniknela pilka nozna. Na stronie TVP Sport tez cisza o tym. Ten news http://www.90minut.pl/news/267/news2673578-eLM-Mecz-Legia-Zrinjski-w-TVP.html chyba byl przedwczesny. Raczej oba mecz Legii beda wylacznie na kanale(ach) Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby śmiesznie, jakby Polsat sobie jakąś część pakieciku Ligi Mistrzów uszczknął. Ale nie liczyłbym na to, bo prawa C+ trzyma sztywno i nie zamierza się nimi dzielić (bo to w końcu jeden z ostatnich argumentów przekonujących do wykupu ich oferty :P) a już na pewno nie z jakimś tam Solorzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...