Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby nie dać jedynki w PS (wiem że jest transmisja w necie) a centralny i trójkę tylko dlatego że gra Radwańska to nieporozumienie... Eurosport mimo że robi to czasem trochę chaotycznie to jednak potrafi pokazać mecze z kilku kortów na dwóch kanałach, i takie rozwiązanie już wolę...

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynają o 14 bo dają z reguły centralny i jedynkę, a przecież muszą je pokazać od początku do końca, łącznie z rozgrzewkami zero dynamiki w tym Polsacie, mogliby trochę po tych kortach poskakać  :( Ale to ponad ich możliwości pewnie. Jak jest dwójka w PS to i są transmisje od 12.30 :) A pokazać inne korty gdy skończą się gry na trzech pierwszych? To ich zdecydowanie przerasta, lepiej setną powtórkę dużo znaczącego meczu Polaków w Lidze Światowej dać :D Tak jak można Polsat chwalić jak pokazują turnieje ATP, bo dają mecze od rana do wieczora, to z realizacją Wimbledonu, na którym gra toczy się na większej ilości kortów, nie dają rady.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że będzie to trochę nie na temat. Ale z takiego powodu nie chce by Polsat zdobył prawa na Igrzyska, ponieważ można zarzucić TVP dawanie masy reklam, gdzie popadnie, ale jeżeli jest coś ważnego to potrafią się przełączyć, podzielić obraz na dwa. A Polsat podczas wszystkich imprez z których jest więcej sygnałów, czy to z corocznego Wimbledonu, czy też z zeszłorocznych Igrzysk Europejskich, nie potrafią przełączać dynamicznie pomiędzy kortami/dyscyplinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwną rzecz, chciałem sobie włączyć na polsatsport.pl transmisje z Wimbledonu- każe mi zainstalować Silveright, gdy to chce zrobić okazuje się,że ów silveright mam zainstalowany. Materiały mi z tej strony wchodzą,a transmisje nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z Opery brałem. Polsat i tak wydaje mi się bardzo dobrze jak na swoje standardy pokazuje Wimbledon. Pamiętamy,że w poprzednich latach z takiej soboty potrafiło w ogóle nie być transmisji bądź pojedynczy mecz. A co dziwne to PSN okazuje się być główną anteną no i transmitują na niej wszystkie mecze Isi. Ciekawe co zrobią jutro kiedy miało nie być w ogóle rozgrywek,a będą. 

EDIT :

Czyżby Polsat olał jutro całkowicie Wimbledon?? http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2016-07-01/niedziela-z-polsatem-sport-transmisje-i-komentatorzy_1513766/

To pokazuje jednak taki brak elastyczności, lepiej pokazywać siatkówkę bez znaczenia(bo zdaje się,że już 5 spośród 6 uczestników Final Six znamy) i to jeszcze dublować. 

Ci co mówią,że Polsatowi kolejny kanał niepotrzebny- dziś o medal walczyła Włoszczowska, jej walkę zdaje się można zobaczyć dopiero jutro czy w poniedziałek w Premierze. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja co ten Polsat wyprawia z transmisjami Wimbledonu! Ich najważniejsza impreza tenisowa w sezonie, a oni traktują ją po macoszemu. Jak już pokazują dzisiaj spotkania w necie, co stoi na przeszkodzie, żeby pokazali także mecze z kortu nr 1 i nr 2. Na Polsat Sport News jest dzisiaj siatkówka plażowa, tam powinni wrzucić transmisje z kortu centralnego, a w necie kort 1 i kort 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

A czy jest jakieś wytłumaczenie dlaczego pokazywali mecz Murraya skoro w tym samym czasie Djokovic walczył o przetrwanie w turnieju ? Niewiarygodne ale prawdziwe.. Ciężko to pojąć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo był na centralnym a nie na jedynce :D A Polsatu polityka wygląda następująco najpierw patrzą na numerki, a w dniu w którym gra Agnieszka Radwańska dodatkowym kryterium jest kort na którym ona gra i z niego cały dzień można spodziewać się meczów :D Polsat również szanuje kibiców tenisa i pokazuje mecze od deski do deski, nie wolno zdecydowanie skakać z meczu na mecz, broń boże zmienić kortu. Średniowiecze.

W praktyce wyglądało to tak że:

Pn-Czw - mecze z centralnego, jedynki i dwójki

Pt  - mecze z centralnego i jedynki, dwójka w necie

Sb - mecze z centralnego i trójki (bo Radwańska), jedynka w necie

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie to zadziwia, że oni nawet na "Ipli" nie potrafią dać sygnału ze wszystkich kortów i w ogóle w dziale "Live" bardzo im trudno wyjść poza to co leci aktualnie na "Polsatach Sport", a przecież to właśnie tam mogliby wrzucać wszystko co im się na kanałach nie mieści...

 

W ogóle uważam, że jeśli jakaś stacja wykupuje prawa do jakiejś imprezy sportowej na wyłączność na dany kraj, to powinna mieć w umowie zapisany obowiązek transmitowania całości, przynajmniej w internecie, a jak nie jest w stanie, to musi odsprzedać część praw innym.

 

U nas właśnie jest dziwna według mnie maniera, że jak już mamy prawa to z nikim się nie podzielimy (wyjątek to ważne imprezy piłkarskie), choćbyśmy mieli nic z danej imprezy nie pokazać, bo liczy się to, że prawa są nasze i tylko nasze...

 

P. S. Do kiedy "Polsat" ma prawa do Wimbledonu, to może zacznę odliczać dni, bo mam nadzieję, że wtedy pozyska je "Eurosport", żeby mieć komplet wielkoszlemowych turniejów, także w Polsce :grin:???

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

W tych stacjach panuje totalna ciemnota, brak osoby, która potrafiłaby to jakoś ogarnąć. Co ten Kmita wyprawia ? Czy on nie widzi co się dzieje ? A ja liczę na Eleven.. W sam raz na lato pokazywaliby Wimbledon..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę tylko zauważyć, że taka jakość transmisji z Wimbledonu jest praktycznie od zawsze. Myślę, że gdyby ktoś przeszukał to forum od samego startu, znalazłby wiele "kwiatków" ;). Co roku takie same krytyczne opinie o wyczynach Polsatu i nic się nie zmienia. Ponad wszystko trzeba wyemitować jakieś powtórki, obowiązkowe dublowanie anten itp. Jedyna nadzieja to przejęcie praw przez inną stację. Eurosport jednak też miałby problem z ogarnięciem transmisji w tv. W tym samym czasie startuje Tour de France.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jest lepiej. Pamiętam jak kilka lat temu nie wyemitowali nawet meczu Radwańskiej tylko dopiero w retransmisji po 21, bo był weekend i siatkówka od rana do wieczora + F1. Bywały też takie kwiatki jak brak transmisji meczu 1/2 Wiimbledonu gdyż przecież był jakiś mecz siatkówki. Nadal pokazywanie Wimbledonu byudzi sporo zastrzeżeń ,ale jednak wczoraj aż dwie anteny ( w sobotę) pokazywały Wimbledon + internet, Zresztą on powinien być wykorzystywany w dużo większym zakresie, przecież widzą jak robi to Eurosport, wystarczy zmałpowanie, nawet mogli by na tym akcie zarobić parę groszy. 

Polsat nie pokazywał Djoka w TV? Nie mam kanałów sportowych Polsatu.Przecież ten mecz to było wydarzenie nr 1 wczorajszego dnia, niesamowite. 

P.S. Mecze są z komentarzem. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześniej, nie pokazali, był centralny w PSE i 3 w PSN. Dziś mecze z centralnego na razie są w PSE, ale pewnie tylko do 15:30... (EDIT: Były do końca) Pamiętam jak było lata wcześniej, z ilością transmisji rzeczywiście jest lepiej, ale wybieranie meczów nie ze względu na atrakcyjność tylko na numery kortów jest niedopuszczalne.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal pokazywanie Wimbledonu byudzi sporo zastrzeżeń ,ale jednak wczoraj aż dwie anteny ( w sobotę) pokazywały Wimbledon + internet, Zresztą on powinien być wykorzystywany w dużo większym zakresie, przecież widzą jak robi to Eurosport, wystarczy zmałpowanie, nawet mogli by na tym akcie zarobić parę groszy.

 

To samo im pisałem ostatnio, na profilach "Polsatu Sport" i "Ipli" na "Facebooku", tzn. naśladujcie w temacie transmisji z Wimbledonu "Eurosport Player" :grin:  .

 

Szkoda tylko, że nikt inny nie poparł tego co piszę, bo może wtedy dałoby im to do myślenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Polsacie Sport:

 

Poniedziałek, 04.07:

 

12:30 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 1/8 finału gry pojedynczej kobiet i mężczyzn (do 20:00)

12:30 PSN TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 1/8 finału gry pojedynczej kobiet i mężczyzn (do 19:00)

14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze 1/8 finału gry pojedynczej kobiet i mężczyzn (do 20:00)

20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - studio (również w PS2)

 

Wtorek, 05.07:

 

14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej kobiet; mecze ćwierćfinałowe gry podwójnej mężczyzn (do 19:00)

14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej kobiet; mecze ćwierćfinałowe gry podwójnej mężczyzn (do 19:00)

14:00 PSN TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej kobiet; mecze ćwierćfinałowe gry podwójnej mężczyzn (do 19:00)

20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - studio (również w PS2)

 

Środa, 06.07:

 

10:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz fazy grupowej: USA - Holandia

14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej mężczyzn; mecze półfinałowe gry podwójnej kobiet (do 19:00)

14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej mężczyzn; mecze półfinałowe gry podwójnej kobiet (do 19:00)

14:00 PSN TENIS: Turniej Wimbledon - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej mężczyzn; mecze półfinałowe gry podwójnej kobiet (do 19:00)

20:50 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - 1. mecz półfinałowy: Portugalia - Walia (+ studio od 19:00 - PS2, 20:00 - PS i P i 23:00 - PS2, PS i P)

23:55 PS   MAGAZYN EURO 2016 - podsumowanie 21. dnia (również w PS2 i PSN)

 

Czwartek, 07.07:

 

10:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Chiny - Holandia

13:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Rosja - Brazylia

14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry pojedynczej kobiet i gry podwójnej mężczyzn (do 17:00)

14:00 PSE TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry pojedynczej kobiet i gry podwójnej mężczyzn (do 19:00)

17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Superpuchar Polski - mecz: Legia Warszawa - Lech Poznań (+ studio od 17:00 i 19:30)

20:50 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - 2. mecz półfinałowy: Niemcy - Francja (+ studio od 19:00 - PS2, 20:00 - PS i P i 23:00 - PS2, PS i P)

23:55 PS   MAGAZYN EURO 2016 - podsumowanie 22. dnia (również w PS2 i PSN)

 

Piątek, 08.07:

 

10:00 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz fazy grupowej: USA - Chiny 

13:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz fazy grupowej: Tajlandia - Rosja

14:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecze półfinałowe gry pojedynczej i gry podwójnej mężczyzn (do 19:00)

20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - studio (również w PS2)

 

Sobota, 09.07:

 

10:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - 1. mecz półfinałowy

11:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Zawody World Tour w Gstaad - mecze półfinałowe kobiet (do 13:00)

13:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - 2. mecz półfinałowy

15:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej kobiet

15:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Zawody World Tour w Gstaad - mecz o 3. miejsce i finałowy kobiet (do 17:30)

15:50 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Seria GP2 - 1. wyścig w Silverstone

17:20 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Seria GP3 - 1. wyścig w Silverstone

20:00 PSE PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - studio (również w PS2)

 

Niedziela, 10.07:

 

07:00 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix

09:20 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Seria GP3 - 2. wyścig w Silverstone

10:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Zawody World Tour w Gstaad - 1. i 2. mecz półfinałowy mężczyzn (do 13:00)

10:35 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Seria GP2 - 2. wyścig w Silverstone

11:30 PSN WYŚCIGI SAMOCHODOWE: Porsche Supercup - wyścig w Silverstone

13:00 PSN SIATKÓWKA KOBIET: Final Six World Grand Prix - mecz finałowy

14:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Zawody World Tour w Gstaad - mecz o 3. miejsce mężczyzn (do 16:00)

15:00 PS   TENIS: Turniej Wimbledon - mecz finałowy gry pojedynczej mężczyzn

16:00 PSN RUGBY 7: Mistrzostwa Europy w Exeter - finały (do 19:00)

20:50 PS   PIŁKA NOŻNA: Euro 2016 - mecz finałowy (+ studio od 19:00 - PS2, PS i 20:00 - P i 23:00 - PS2, PS i P)

23:55 PS   MAGAZYN EURO 2016 - podsumowanie 23. dnia (również w PS2 i PSN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...