Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zirytował mnie dziś Andrzej Kostyra. Bardzo ciężki nokaut spotkał Artura Szpilkę to nie skupił się na kwestii jego zdrowia,a na własnej osobie. Zaczął to opowiadać jaki on biedny, bo komentuje 7 walkę Polaka o mistrzostwo świata wagi ciężkiej i po raz kolejny się nie udało,że w ogóle czeka już 43 lata, bo tyle zajmuje się boksem. No i w Boże Narodzenie ludzie będą go puszczać i śmiać się z jego naiwności. Mogę skomentować to tak- mam ciekawsze rzeczy do robienia w święta niż słuchanie Kostyry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że na 99 procent Kostyra z Gmitrukiem komentowali z Warszawy. W studiu zabrakło fachowej oceny Pindery, bo był z Borkiem w USA. Kmita jak zwykle wielka porażka. W ogóle Kostyra strasznie irytujący. Przegadał całą walkę, przytaczał chyba z kartki "ciekawostki", bo mówił bardzo szybko, a mało co patrzył na walkę. Gmitruk musiał minutę czekać, aż Kostyra przeczyta jakieś niepotrzebne opowieści, zamiast komentować wydarzenia w ringu.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że na 99 procent Kostyra z Gmitrukiem komentowali z Warszawy. W studiu zabrakło fachowej oceny Pindery, bo był z Borkiem w USA. Kmita jak zwykle wielka porażka. W ogóle Kostyra strasznie irytujący. Przegadał całą walkę, przytaczał chyba z kartki "ciekawostki", bo mówił bardzo szybko, a mało co patrzył na walkę. Gmitruk musiał minutę czekać, aż Kostyra przeczyta jakieś niepotrzebne opowieści, zamiast komentować wydarzenia w ringu.

Nic dodać, nic ująć. Najbardziej irytujący to chyba jednak ten Marian w studiu i dziwna atmosfera jaką wytwarza. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda. Te jego żenujące żarty. Kmita trzy razy powtarzał, że Kownacki powiedział Polish, a nie Polsat Boxing Night. I to jeszcze jego manieryczne "baksing", z którego nawet się Wójcik naśmiewał cytując Kmitę. Potem słyszymy amerykańskiego anonsera i mówi boxing, a Kmita zna lepiej angielski, dla niebo jest baxing i już.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meczu Napoli - Inter widzę LIVE na którejkolwiek z trzech anten Polsatu Sport też nie będzie!!! 
Niby kupili prawa, a tak jakby ich nie mieli... To jak piłka nożna jest traktowana na Polsacie to jest żenujące. Przykładów mnóstwo. Feyenoord - PSV, jakiś czas temu Zenit - CSKA, czy Szachtar - Dynamo, a dzis Napoli - Inter. 

Rozumiem ME w ręczną, ale ileż mozna. Ja jestem zawiedziony po raz kolejny. 

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz ligi holenderskiej  Feyenoord - PSV był na żywo w niedziele na polsatsport.pl i ipla.tv , podobnie było  wczoraj  z pucharem Włoch gdzie leciał mecz  Spezia Calcio – US Alessandria ,a dzis Napoli - Inter też na żywo o 20.40 w polsatsport.pl jak i na ipla.tv.

Edytowane przez A_Sawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji na żywo - grupa I Euro EHF 2016:

21 stycznia (czwartek)

18:15    Francja – Białoruś, Polsat Sport
20:30    Macedonia – Chorwacja, Polsat Sport

23 stycznia (sobota)

18:15    Francja – Chorwacja, Polsat Sport
20:30    Polska – Norwegia, Polsat, Polsat Sport

25 stycznia (poniedziałek)

18:15    Macedonia – Norwegia, Polsat Sport
20:30    Polska – Białoruś, Polsat, Polsat Sport

27 stycznia (środa)

16:00    Macedonia – Białoruś, Polsat Sport
18:15    Francja – Norwegia, Polsat Sport
20:30    Polska – Chorwacja, Polsat, Polsat Sport


Weekend w PS/PSE 22-24.01

 

22.01 14.25 PSE  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg sprinterski mężczyzn
22.01 18:00 PSE  Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - AZS Politechnika Warszawska
22.01 18:05 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Niemcy - Węgry
22.01 20:20 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Szwecja - Rosja
22.01 20:30 PSE  Boks: World Series of Boxing - mecz: Rafako Hussars Poland - Caciques Venezuela
22.01 23:30 PSE  Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - skrót wydarzeń dnia (premiera)
23.01 13.05 PSE  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg na dochodzenie kobiet
23.01 14:45 PS  Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Czarni Radom
23.01 15.05 PSE  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - bieg na dochodzenie mężczyzn
23.01 18:05 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Francja - Chorwacja
23.01 19:40 PSE  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Vitesse Arnhem
23.01 20:20 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Polska - Norwegia
23.01 22:30 PSE  Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - skrót wydarzeń dnia (premiera)
24.01 09:00 PSE  Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - 14. odcinek specjalny: Col de L'Orme - Saint-Laurent 1
24.01 11.20 PSE  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta kobiet
24.01 12:00 PS   Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - 16. odcinek specjalny: Le Col de l'Orme - Saint-Laurent 2 (Power Stage)
24.01 12:30 PSE  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
24.01 14:30 PSE  Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Antholz - sztafeta mężczyzn
24.01 14:45 PS  Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - Chemik Police
24.01 16:30 PSE  Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Twente Enschede (premiera)
24.01 18:05 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Niemcy - Rosja
24.01 20:20 PS  Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy w Polsce - mecz 2. rundy fazy grupowej Hiszpania - Dania
24.01 21:00 PSE  Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - skrót wydarzeń dnia (premiera)
24.01 21:40 PSE  Rajdowe Mistrzostwa Świata: Rajd Monte Carlo - podsumowanie (premiera)
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Meczu Napoli - Inter widzę LIVE na którejkolwiek z trzech anten Polsatu Sport też nie będzie!!! 

Niby kupili prawa, a tak jakby ich nie mieli... To jak piłka nożna jest traktowana na Polsacie to jest żenujące. Przykładów mnóstwo. Feyenoord - PSV, jakiś czas temu Zenit - CSKA, czy Szachtar - Dynamo, a dzis Napoli - Inter. 

Rozumiem ME w ręczną, ale ileż mozna. Ja jestem zawiedziony po raz kolejny. 

 

Mogliby chociaż ten kanał serwisowy / weekendowy uruchomić albo udostępnić abonentom mecz w formie jakiegoś streamu na dekoderach CP z dostępem do internetu (Ipla). A już najlepiej byłoby gdyby w Ipli w ofercie smart na telewizory można byłoby taki mecz obejrzeć na żywo... 

 

Czy to naprawdę jest takie trudne? Miałem kiedyś taki serwis u mnie w TV o nazwie ustream.tv obsługiwał chyba z kilkadziesiąt kanałów na żywo. Czy Ipla na telewizorach naprawdę nie mogłaby zrobić czegoś takiego? Nie mówię przecież o kilkudziesięciu kanałach tylko chociaż o jednym, dwóch... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...