Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Straszą, że puszczą tylko 24 mecze w kanałach otwartych, a nie zdziwię się, że się skończy jak w 2008 roku, gdzie też straszyli, że będą mecze kodowane, a wszystko było w otwartym Polsacie. Myślą, że nastraszeni ludzie pobiegną po słoneczne dekodery, a dobrze wiedzą, że kodowanie mija się z celem, skoro będzie emisja także na HB na ARD/ZDF wszystkich meczów za darmo.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że wtedy chyba było obligo UEFY, bo czytałem na stronie telegazety TV Polsat po nabyciu praw, później co prawda Polsat kłamał celowo czego nigdy tej stacji nie wybaczę bo brzydzę się czymś takim.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano zobaczymy czy się nie będzie opłacało kupować. Polsat właśnie zawsze na tym jechał, musiał kodować MŚ siatkarzy, bo biedny był poszkodowany, dopłacał do interesu. Słynny filantrop Solorz się kłania i poleca. Zobaczymy teraz jaki hojny jest naprawdę. A czy ktoś z karabinem ich zmusił do kupna praw? Teraz przekonamy się czy zrezygnują, czy jednak im się będzie opłacać i pokazywać niekodowane imprezy nadal. Co stracą, to na PPV z KSW i PBN sobie odbiją spokojnie z nawiązką. Teraz to sprawdzimy namacalnie, zamiast teoretyzować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajnym rowiązaniem byłoby gdyby najciekawszy mecz w danym dniu pokazywali w Polsacie otwartym, a cały turniej wraz ze studiem na kanałach kodowanych. I widzowie, którzy nie mają sportowych kanałów obejrzeli by sobie te najciekawsze mecze, i kibice którzy mają sportowe kanały zostaliby docenieni :P. Sam jestem ciekaw jak to rozegrają. 

 

http://www.bokser.org/content/2015/12/14/110735/index.jsp

 

Jennings - Ortiz w Polsacie Sport. Brakowało ostatnio dobrego boksu w Polsacie. 

Edytowane przez Lanser123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrać z Kliczką to nie żaden wstyd, zresztą Jennings nie zaprezentował się w tej walce źle, a ma w swoim rekordzie kilku naprawdę dobrych zawodników. Ortiz ma czym uderzyć, a to że nie walczył jeszcze z kimś bardzo dobrym to tylko zwiększa moje zainteresowanie jak się spiszę na tle kogoś takiego jak Jennings. Po za tym zwyciezca tego pojedynku może dostać w najbliższej przyszłości szansę walki o mistrzowski pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że fajnym rowiązaniem byłoby gdyby najciekawszy mecz w danym dniu pokazywali w Polsacie otwartym, a cały turniej wraz ze studiem na kanałach kodowanych. I widzowie, którzy nie mają sportowych kanałów obejrzeli by sobie te najciekawsze mecze, i kibice którzy mają sportowe kanały zostaliby docenieni :P. Sam jestem ciekaw jak to rozegrają. 

 

http://www.bokser.org/content/2015/12/14/110735/index.jsp

 

Jennings - Ortiz w Polsacie Sport. Brakowało ostatnio dobrego boksu w Polsacie. 

Może dlatego że ostatnio inwestuje w boks TVP.Polsat może i trochę stracił ale abonenci CP już nie bo TVP Sport jest dostępny w pakiecie Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak stracili. Co powiesz o użytkownikach niższych pakietów typu Rodzinny HD, Familijny HD czy Max HD? Wcześniej mieli to na Polsatach Sport. Teraz muszą dopłacić/zwiększyć pakiet. Sytuacja Identyczna jak z nc+ i Eleven. Tam hejtujesz a tutaj nie widzisz problemu?

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kogo interesuje sport u tego operatora wybiera pakiet Sport HD.Wersje HD PS i PSE i tylko na takich wersjach powinno oglądać się sport a do tego Eurosport 2 HD,Extreme czy TVP Sport. Użytkowniki niższych pakietów niech się cieszą że w ogóle oglądają sport w CP bo nie mają żadnego kanału sportowego gwarantowanego.Jak kogoś interesuje sport i chce mieć pewność że będzie oglądał to wybór jest chyba jasny ale jak widać nie dla Ciebie.Kwota 45 zł dla nowego za pakiet z pełnym sportem to chyba nie jest dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszemy o nowych tylko obecnych i stanie na dzien dzisiejszy, a nie o tym co bedzie. Do tej pory zwykly "janusz" w CP, interesujacy sie boksem dwa razy w roku mial mozliwosc obejrzenia tego w swoim pakiecie. Teraz nie ma. Musi doplacic. Identycznie jak "janusz" z nc+, ktory lige hiszpanska oglada jak gra Real z Barcelona.

Z tym pelnym sportem to sie nie rozpedzaj, bo jak ktos naprawde sie nim interesuje,to zeby go miec w Polsce, musi placic za dwie platformy (kablowek nie licze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS i PSE już od dość dawna jest gwarantowany tylko w Sport HD i by mieć pewność odbioru tych kanałów trzeba wybrać ten pakiet.Zapewniam Cię że ciekawe gale bokserskie są częściej niż 2 razy w roku a TVP Sport wykupuje tylko nieliczne.W CP w przeciwieństwie do NC+ nie podnosi się cen przy utracie bardzo dużej części oferty sportowej :lol2: mało tego konsultanci nie uświadamiają Cię że będziesz coś oglądał choć prawa się kończą a gdy o tym wspominasz to twierdzą że np.Liga hiszpańską dalej będzie bo zawsze była :lol2: Pisałem o pełnej ofercie danego operatora czego chyba nie zrozumiałeś lub nie chciałeś zrozumieć.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę, że fajnym rowiązaniem byłoby gdyby najciekawszy mecz w danym dniu pokazywali w Polsacie otwartym, a cały turniej wraz ze studiem na kanałach kodowanych. I widzowie, którzy nie mają sportowych kanałów obejrzeli by sobie te najciekawsze mecze, i kibice którzy mają sportowe kanały zostaliby docenieni :P. Sam jestem ciekaw jak to rozegrają. 

 

W Polsacie Sport i PSExtra nie ma szans na obszerne studio bo oni z racji dostępności taniej walą reklamami 12 minut + autopromocja.

Ale mogą zrobic tak jak podczas MŚ 2006 gdzie w Polsacie pokazali połowę meczów i to gołych bez studia a wszystkie mecze i studia w nowo utworzonym Polsacie Sport Extra.

Wiec tak samo tutaj mogą wypromować jakiś nowy kanał na stałe i tym samym mieć argument w negocjacjach z kablówkami. To by były kanały na stałe np. zapowiadane PS 2 i PS 3 więc abonenci nie muszą sie martwić, ze poniosą jakieś dodatkowe koszty. Ale kablówki by stały pod ścianą aby je dołączyć abonentom do pakietów by Polsat miał mocny argument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS i PSE już od dość dawna jest gwarantowany tylko w Sport HD i by mieć pewność odbioru tych kanałów trzeba wybrać ten pakiet.Zapewniam Cię że ciekawe gale bokserskie są częściej niż 2 razy w roku a TVP Sport wykupuje tylko nieliczne.W CP w przeciwieństwie do NC+ nie podnosi się cen przy utracie bardzo dużej części oferty sportowej :lol2: mało tego konsultanci nie uświadamiają Cię że będziesz coś oglądał choć prawa się kończą a gdy o tym wspominasz to twierdzą że np.Liga hiszpańską dalej będzie bo zawsze była :lol2: Pisałem o pełnej ofercie danego operatora czego chyba nie zrozumiałeś lub nie chciałeś zrozumieć.

Kolego daruj sobie podsmiechu.jki w stosunku do mojej osoby i nie tlumacz mi, co i jaka platforma ma w ofercie. To, ze nie mam sygnaturki na pol monitora z opisem co i za ile, nie oznacza,ze nie orientuje sie w tym co posiada nc+ czy CP.

Prawda jest taka, ze abonenci nizszych pakietow stracili i Twoje zaklinanie rzeczywistosci tego nie zmieni.

 

Dodam jeszcze, ze jak czytam Twoje posty, to mam wrazenie, ze jestes forumowym frustatem, ktory na kazdym kroku musi pokazywac swoja "wyzszosc" nad osoba z ktora dyskutuje i obowiazkowo musisz miec ostatnie zdanie w takiej rozmowie. Ja niestety jestem juz za stary na takie zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stracili bo mają w prawach wszystkie liczące się gale bokserskie :lol2: A że TVP raz na jakiś czas wykupi jakąś ciekawą galę to strata ogromna bo Polsat miał ją gwarantowaną.A konsultanci CP zapewne Cię zapewniali że będziesz oglądał wszystkie gale bokserskie  jak CI z NC+ że będziesz miał w ramach swojej oferty (C+) dostęp do Lig hiszpańskiej ,włoskiej,francuskiej) :lol2:

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...