Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.2x45.info/aktualnosci/38260/info-kadra-dogrywka-dziekanowski-uderzyl-iwanowa-olkowski-za-blaszczykowskiego-linetty-za-milika/

 

Tak sobie pomyślałem, że może Iwanow ma już wyj... na wszystkich? W końcu miał być jakiś gorący transfer do Eleven ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsłabszy był wczoraj jak zwykle Iwanow. Jego złośliwości po meczu w stosunku do Kowalczyka, Dziekanowskiego były żałosne. Można raz zażartować, ale on ciągle wypominał Kowalczykowi że lubi wypić, że będzie balować do rana, że wczoraj gasił - w domyśle pragnienie alkoholem. Dziekanowskiemu też dogadywał, że za dużo mówi. Obaj w pewnym momencie byli zażenowani docinkami Iwanowa, nie wiedzieli co odpowiedzieć, żeby nie było [beep]ko. Człowiek chyba nie zna umiaru.

Zacytuję siebie, o tym zawsze pisałem, a niektórzy bronili Iwanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że wszyscy obwiniają Iwanowa, a to przecież Dziekanowski podobno go uderzył. Jacy "eksperci" Polsatu, takie reakcje. Eleven jest chwilę na rynku i już pokazał talenty typu Ćwiąkała, a Polsat co Kowalczyk, Hajto, Dziekanowski??? Wszyscy trzej to niezbyt ciekawe charaktery. Nikt nie pamięta afery z Dziekanowskim w kadrze, kiedy trenerem był Beenhakker!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie, żeby w nc+ Węgrzyn czy Mielcarski uderzyli Twaro, Marciniaka czy Karpińskiego? Ja nie.

 

No Polsat niestety ekspertów ma żałosnych. Korzystają z Iwana przy 1.lidze oraz ze Strejlaua przy okazji eliminacji i to któryś z nich mógłby komentować kadrę, a nie Hajto, Kowalczyk czy Dziekanowski. Hajto jest slaby, on nic ciekawego oprócz tego co widać i słychać na boisku nie powie. Jedyne co mi się podoba to to, że wprowadza styl komentarza bezpośredniego, czyli mówi "Kamil,przymierz, uderz!" :D Lubię coś takiego. Jest to takie swojskie. Czasami z takimi tekstami wychodził Jagoda czy Węgrzyn przy Ekstraklasie 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwan do 1 ligi i pucharu polski jest okej, ale reprezentacja to za wysoki poziom. Strejlau? Lubię jego analityczne komentarze, ale wiadomo - ma już swoje lata, mógłby jeszcze jakiegoś zawału dostac albo coś  :mrgreen:

 

Idealnym ekspertem byłby niewątpliwie Roman Kołtoń. W duecie z Borkiem są świetni. Powtórze raz jeszcze - Hajto nie jest najgorszy, Kowalczyk tak samo. Dziekanowski komentował kiedyś kadrę? Tragedia to była jak kadrę komentował Prusik. Dobrze, że już go nie biorą  :wink:

Edytowane przez Lanser123
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na chwilę włączyłem Cafe Futbol, a tam gościem był Tomaszewski. To pierwszy raz czy już był kiedyś "ekspertem"? Tym ruchem Polsat potwierdził tylko, że kluczem do zaproszenia do studia nie jest wiedza gościa, ale chyba poziom, nazwijmy to bardzo delikatnie, kontrowersyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekanowskiego rzecz jasna nie ma co usprawiedliwiać. Normalni ludzie nie trafiają yyy... no wiecie ;)

 

Inna sprawa, że Bożydar od jakiegoś już czasu się o to prosił. Stawał się nie do zniesienia. Widocznie miarka w którymś momencie się przebrała i komuś w końcu puściły nerwy. 

 

Idiotyczne, złośliwe, czasem prowokacyjne zaczepki na wizji, nadmierne spoufalanie, jakieś wymyślanie pseudonimów dla gości w studiu, odnoszenie się do ich wyglądu... ja rozumiem robić takie coś przy kielichu, w swoim gronie, ale tak na wizji? Kiedy oglądają Cię setki tysięcy ludzi zainteresowanych meczem? 

 

Smaczku temu wszystkiemu dodaje wypowiedź Iwanowa, który w trakcie studia powiedział, że wymyślił Dziekanowskiemu pseudonim i pochwali się nim Kowalowi i reszcie ekspertów poza kamerami. Dziekanowskiego rzecz jasna nie było wtedy w studiu. 

 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troszkę tak jak mówić że kobieta się prosiła o gwałt bo miała prowokacyjną kieckę.. Bożydar jestem z Tobą. 

Tomaszewski od dawna nie mówi nic kontrowersyjnego- z wroga Bońka przeistoczył się w największego apologeta jego poczynań, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popieramy tu Dziekanowskiego, ale po części widzimy jakie mogły być powody. Sam nie mogłem na niego patrzeć, kiedy cały czas bronił Beenhakkera, lub wiecznie narzekał po niezłych meczach. Zachowanie Iwanowa od dawna było nie do zaakceptowania w telewizji. Tak to może sobie z kolegami gadać w knajpie.

 

Polsat dementuje: "Nic się nie stało" a wiadomo jak należy traktować wiadomości zdementowane. Fantazjować mogliby Polacy, ale skoro piszą o tym Szkoci to coś musiało być, bo przecież nie znają Iwanowa i jego relacji z innymi. Może właśnie obecność Dziekanowskiego w dzisiejszym studiu będzie potwierdzeniem tego, że coś tam było, a chcą to sztucznie wyciszyć. Dopiero jego przyszła obecność czy nieobecność może dać odpowiedź. Czy był konflikt, to pokaże ich dzisiejsze zachowanie. Jeśli Iwanow będzie taki sam jak zawsze złośliwy, to rzeczywiście uwierzę, że to może dęta sprawa. Ale jeśli będzie się zachowywać inaczej to jednak potwierdzi, że coś tam jednak było i bardziej uważa na słowa.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To troszkę tak jak mówić że kobieta się prosiła o gwałt bo miała prowokacyjną kieckę.. Bożydar jestem z Tobą. 

Policjanci zawsze standardowo pytają się zgwałconej kobiety jak była ubrana i gdzie została zgwałcona. 

 

Nie usprawiedliwiam Dziekanowskiego, ale jeśli ktoś zabija z jakiegoś konkretnego powodu, ma jakiś motyw (np. zdradę małżeńską) to w przeważającej większości przypadków jego racje też są brane pod uwagę, jest to tzw. okoliczność łagodząca mająca często duży wpływ na wymiar kary. 

 

Zmierzam do tego, że Bożydar też nie jest bez winy. Jeśli sprowokował, obraził itp. to też miał swój udział w tym procederze. 

Edytowane przez Project_ALF
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamienił stryjek siekierkę na kijek...

 

Lubiłem Żurawskiego piłkarza. Nie mam szacunku do Żurawskiego poza boiskiem... 

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1SVEE_enPL424PL424&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=%C5%BCurawski+otylia

 

Pijawka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałeś o tym? Sprawa była głośna przed wyborami 2014. Przepadli w wyborach, dostał się tylko Wenta. Przeraża mnie Linetty, raz zagrał fatalnie, tragicznie z Grecją, potem w przedmeczowej gierce i Nawałka go w ostatniej chwili wycofał z meczu z Gruzją. Innym razem dostał piłką w łeb. Teraz wychodzi na najważniejszy mecz... Oby zaprzeczył i zagrał jak Mączyński w Glasgow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...