Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Iceberg

Z całym szacunkiem, ale to jest temat o Polsat Sport i Extra, a nie PSN. Co ma piernik do wiatraka. Jeśli ja abonuję te kanały, to naprawdę mam gdzieś promowanie sportu w otwartej tv. Tym bardziej, że oglądanie czegokolwiek na PSN to tragedia- jakość i przerywanie transmisji na flesze itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, przyznaje rację. Zresztą nie mam zamiaru bronić Polsatu bo mi też nie odpowiadają w wielu kwestiach ich relacje sportowe(choć sportu oglądam bardzo mało i niezwykle rzadko). Przecież wiele spotkań Plusligii można było by puścić jako retransmisje zamiast powtarzać po raz kolejny te same dwa spotkania. Ale by była retransmisja z innych spotkań trzeba wpierw ją zrealizować a Polsat tego nie robi, nie ma kamer rejestrujących inne ciekawe spotkania w kolejce bo po co. I to się nie zmieni model sprzedaży Polsatu sport i Ekstra nie ulegnie zmianie.

Mozna mieć tylko nadzieję że nowe sportowe kanały spod ich szyldu będą udostępniane w inny sposób czyli za dodatkową opłatą. Polsat się od tego odżegnuje ale może sobie na to pozwolić w kwestii innych kanałów(patrz History, H2, Sundance Channel, paczka Filmboxów), w sportowych z biegiem czasu może być coraz trudniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi nie przeszkadza to czy wyjeżdżają gdzieś czy siedza w dziupli.

Dobry komentator skomentuje fajnie mecz, patrz przykład nc+, gdzie przy lidze angielskiej czy hiszpańskiej siedzą w dziupli i jest fajnie.

 

Po meczowych wywiadów nie oglądam w ogóle, mi to nie potrzebne. Więc mogą ich nie robić.

Sportu oglądam dużo, bardzo dużo, dla mnie jest ważne co pokazują a nie skąd czy ze stadionu czy z dziupli.

 

Popatrz przykład Rabaja ze Sport Klubu, jakość była mizerna, komentarz z dziupli przy mikrofonie za 5 zł z marketu a koleś dawął radę, raz nawet mu mikrofon padł od tego jego komentowania i to oglądałem to mi się podobało i nie przeszkadzało mi nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem wczoraj o Polsacie...

Zauważyliście, że oni z każdym rokiem gorzej traktują swoje prawa? Mieli ekstraklase, najpier jeździli na każdy mecz, robili Magazyn codziennie, później jeździli na mecze, ale magazyn był bez gości, tylko jeden lektor. A na koniec przestali jeździć na wszystkie mecze i wysyłali tylko reportera....

Siatkowka, kiedyś jeździli na każdy mecz, robili magazyn Liga, były często studia z hali....a teraz? Nawet na Orlen Lige do Łodzi nie chce im sie jechać. Nie wspominając o MS, na których mecze polskiej grupy tylko były z hali. To już w ogóle jakaś parodia i wstyd.

I ręczna. Kiedyś były trzy, cztery mecze kobiet i mężczyzn na kolejke, a teraz dwa. Jeden mężczyzn, drugi kobiet. I nawet na nie nie jeżdżą. Zal :P

Dla mnie tłumaczenia typu najtańszy pakiet nie przekonują. Przecież to już decyzja CP w jakim pakiecie co umieszcza. Poza tym jeśli mają największą liczbę abonentów, większość z nich, bo 3/4 płaci minimum za pakiet familijny, czyli blisko 40 zł. Ponadto podnoszona jest kwestia kanału otwartego. Ten argument też do mnie nie przemawia. To była także niczym nie wymuszona decyzja Polsatu. Dlaczego abonent TV satelitarnej ma cierpieć, bo Polsat ponosi rzekomo straty bo ma .. kanał otwarty. O jakich stratach mówimy?? Fortuna zarobiona na MŚ w siatkówce zrobionych skandalicznie, PPV co chwilę.. A nikt mi nie powie,że kioszykówka, ręczna, czy siatkówka krajowa to kwoty porównywalne z cenami, jakie za swoje prawa musi płacić NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też śmieszą te argumenty. Mam dostęp do Polsatu Sport i Extra w mojej kablówce i coraz częściej zastanawiam się nad rezygnacją z tych coraz bardziej pseudo sportowych kanałów. Umowę mam akurat do rozpoczęcia ME w piłce nożnej i w zależności od tego jak będą one pokazane zależy moja decyzja. Już sobie obiecałem, że jeśli jakiekolwiek mecze będą w ppv czy na nowo utworzonych kanałach, oczywiście dodatkowo płatnych, ja rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem wczoraj o Polsacie...

Zauważyliście, że oni z każdym rokiem gorzej traktują swoje prawa? Mieli ekstraklase, najpier jeździli na każdy mecz, robili Magazyn codziennie, później jeździli na mecze, ale magazyn był bez gości, tylko jeden lektor. A na koniec przestali jeździć na wszystkie mecze i wysyłali tylko reportera....

Siatkowka, kiedyś jeździli na każdy mecz, robili magazyn Liga, były często studia z hali....a teraz? Nawet na Orlen Lige do Łodzi nie chce im sie jechać. Nie wspominając o MS, na których mecze polskiej grupy tylko były z hali. To już w ogóle jakaś parodia i wstyd.

I ręczna. Kiedyś były trzy, cztery mecze kobiet i mężczyzn na kolejke, a teraz dwa. Jeden mężczyzn, drugi kobiet. I nawet na nie nie jeżdżą. Zal :P

Dla mnie tłumaczenia typu najtańszy pakiet nie przekonują. Przecież to już decyzja CP w jakim pakiecie co umieszcza. Poza tym jeśli mają największą liczbę abonentów, większość z nich, bo 3/4 płaci minimum za pakiet familijny, czyli blisko 40 zł. Ponadto podnoszona jest kwestia kanału otwartego. Ten argument też do mnie nie przemawia. To była także niczym nie wymuszona decyzja Polsatu. Dlaczego abonent TV satelitarnej ma cierpieć, bo Polsat ponosi rzekomo straty bo ma .. kanał otwarty. O jakich stratach mówimy?? Fortuna zarobiona na MŚ w siatkówce zrobionych skandalicznie, PPV co chwilę.. A nikt mi nie powie,że kioszykówka, ręczna, czy siatkówka krajowa to kwoty porównywalne z cenami, jakie za swoje prawa musi płacić NC+.

A skąd te dane że minimum 3/4 posiada minimum Familijny za 40 zł?Bo jestem bardzo ciekawy z tego co CP podawał ponad 850 tyś to abonenci pakietu Mini i darmowego.A gdzie abonenci Rodzinnego HD i nie zapominaj że w liczbie abonentów są użytkownicy pre-paid.Do tego wypowiadając umowę dostajesz kilka miesięcy zawsze gratis i taki np.Familijny wychodzi po 20 kilka złotych.Koszykówkę z tego co czytałem dostali praktycznie za darmo by promować tą dyscyplinę na swoim kanale dostępnym w DVB.Poza tym by mieć do wersji HD dostęp trzeba zapłacić 59.90 zł za pakiet Sport HD w którym są np.Kanały które dostają za free TVP Sport i Orange Sport.Oczywiście można je dostać i znacznie taniej ale co z tego jak są w słabej jakości(SD)i do tego niegwarantowane.A chyba każdy przyzna że sport w SD się dość słabo ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dobry komentator potrafi dużo nadrobić swoimi umiejętnościami, jednak jeśli jest na miejscu wydarzenia to jest w stanie przekazać zdecydowanie więcej informacji ponad to, co wszyscy widzą na ekranie.

Niekiedy z powodu warunków technicznych jest wręcz przeciwnie.

 

A mi nie przeszkadza to czy wyjeżdżają gdzieś czy siedza w dziupli.

Dobry komentator skomentuje fajnie mecz, patrz przykład nc+, gdzie przy lidze angielskiej czy hiszpańskiej siedzą w dziupli i jest fajnie.

 

Po meczowych wywiadów nie oglądam w ogóle, mi to nie potrzebne. Więc mogą ich nie robić.

Sportu oglądam dużo, bardzo dużo, dla mnie jest ważne co pokazują a nie skąd czy ze stadionu czy z dziupli.

 

Popatrz przykład Rabaja ze Sport Klubu, jakość była mizerna, komentarz z dziupli przy mikrofonie za 5 zł z marketu a koleś dawął radę, raz nawet mu mikrofon padł od tego jego komentowania i to oglądałem to mi się podobało i nie przeszkadzało mi nic.

 

Dokładnie tak, z tym że trzeba być porządnym komentatorem, a nie miernym bądź posiadającym mizerną wiedzę pochodzącą z brukowców. Fijałkowskiemu i Jędrzejewskiemu siedzenie w dziupli też nie przeszkadzało w miażdżeniu poziomem komentarza "speców" z większych stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślałem wczoraj o Polsacie...

Zauważyliście, że oni z każdym rokiem gorzej traktują swoje prawa? Mieli ekstraklase, najpier jeździli na każdy mecz, robili Magazyn codziennie, później jeździli na mecze, ale magazyn był bez gości, tylko jeden lektor. A na koniec przestali jeździć na wszystkie mecze i wysyłali tylko reportera....

Siatkowka, kiedyś jeździli na każdy mecz, robili magazyn Liga, były często studia z hali....a teraz? Nawet na Orlen Lige do Łodzi nie chce im sie jechać. Nie wspominając o MS, na których mecze polskiej grupy tylko były z hali. To już w ogóle jakaś parodia i wstyd.

I ręczna. Kiedyś były trzy, cztery mecze kobiet i mężczyzn na kolejke, a teraz dwa. Jeden mężczyzn, drugi kobiet. I nawet na nie nie jeżdżą. Zal :P

Dla mnie tłumaczenia typu najtańszy pakiet nie przekonują. Przecież to już decyzja CP w jakim pakiecie co umieszcza. Poza tym jeśli mają największą liczbę abonentów, większość z nich, bo 3/4 płaci minimum za pakiet familijny, czyli blisko 40 zł. Ponadto podnoszona jest kwestia kanału otwartego. Ten argument też do mnie nie przemawia. To była także niczym nie wymuszona decyzja Polsatu. Dlaczego abonent TV satelitarnej ma cierpieć, bo Polsat ponosi rzekomo straty bo ma .. kanał otwarty. O jakich stratach mówimy?? Fortuna zarobiona na MŚ w siatkówce zrobionych skandalicznie, PPV co chwilę.. A nikt mi nie powie,że kioszykówka, ręczna, czy siatkówka krajowa to kwoty porównywalne z cenami, jakie za swoje prawa musi płacić NC+.

A skąd te dane że minimum 3/4 posiada minimum Familijny za 40 zł?Bo jestem bardzo ciekawy z tego co CP podawał ponad 850 tyś to abonenci pakietu Mini i darmowego.A gdzie abonenci Rodzinnego HD i nie zapominaj że w liczbie abonentów są użytkownicy pre-paid.Do tego wypowiadając umowę dostajesz kilka miesięcy zawsze gratis i taki np.Familijny wychodzi po 20 kilka złotych.Koszykówkę z tego co czytałem dostali praktycznie za darmo by promować tą dyscyplinę na swoim kanale dostępnym w DVB.Poza tym by mieć do wersji HD dostęp trzeba zapłacić 59.90 zł za pakiet Sport HD w którym są np.Kanały które dostają za free TVP Sport i Orange Sport.Oczywiście można je dostać i znacznie taniej ale co z tego jak są w słabej jakości(SD)i do tego niegwarantowane.A chyba każdy przyzna że sport w SD się dość słabo ogląda.

:wink:

Ze sprawozdań wynikało,że 79% abonentów ma pakiet familijny minimum jeszcze do niedawna. Jak im brakuje pieniędzy to niech zmienią politykę, przeniosą kanały do wyższych pakietów, ale niech będzie jakość. Do niedawna potrafili to robić, choć kanały były w podobnych cenach. Zresztą nie rozumiem dlaczego część osób chce być adwokatem Polsatu. Mają od tego ludzi,a my jesteśmy widzami i powinniśmy wymagać. Brak wymagań jak widać się kończy obniżeniem standardów. NC+ nie dość,że obniżyła ceny to poszerzyła znacząco swoją ofertę o LM, LE, żużel, LM piłkarzy ręcznych itd. to wprowadziła postulowane zmiany czyli studio w przerwie spotkań, studio przedmeczowe nie tylko przy Ekstraklasie itd. Dalej zapewnia znakomite opakowanie produktu pomimo także rywalizacji i oferowania promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nic stoi na przeszkodzie mieć jeszcze jeden kanał sportowy w wersji premium od wyższych pakietów - dla chcącego nic trudnego

Czy ma sens pokazywanie LM piłkarzy ręcznych w kanałach o słabym zasięgu jak C+ FAMILY?

 

Ma sens, sprawdź wyniki oglądalności. Poza tym oprawa w nc+ jest super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nic stoi na przeszkodzie mieć jeszcze jeden kanał sportowy w wersji premium od wyższych pakietów - dla chcącego nic trudnego

Czy ma sens pokazywanie LM piłkarzy ręcznych w kanałach o słabym zasięgu jak C+ FAMILY?

Zawsze najbardziej atrakcyjne kąski są na C+.Więc nie wiem czego Cię dziwi że Vive czy Płock nie jest na Nsport tak jak reszta LM w ręczną.Już w CP były kanały sportowe niby Premium jak Polsat Futbol ale jak było szkoda kupić jakieś ciekawe prawa piłkarskie to trzeba go było zlikwidować.Polsat Sport i Extra powinien być dostępny od wyższego pakietu ale beż śmiesznych podziałów na SD i HD bo to już nie te czasy gdzie HD to jakiś luksus.Ewentualnie zrobić z nich oddzielny pakiet dodatkowo płatny ale od najtańszego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...