Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Pokazywali, ale z odtworzenia podczas studia, natomiast 2 tygodnie temu wyjątkowo bezpośrednio po wyścigu. Myślałem, że już tak pozostanie, bo np. w MotoGP pokazują zawsze na żywo wywiady i konferencje.

 

@up: No może i tak być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównujesz TVP1 do PSE? Rzeczywiście na równi są te kanały, nie ma co.

To jest oglądalność TVP1 i TVP Sport.No fakt jak porównujecie oglądalność kanałów sportowych NC+ dostępnych w drogich pakietach w porównaniu do kanałów CP dostępnych w pakietach za paczkę fajek to jest ok.Ale jak już porównałem oglądalność jednego kanału ogólnodostępnego to już wielkie halo.Jak kiedyś pisałem że mała oglądalność F1 to zaraz 100 tłumaczeń że transmisja nad ranem a 3 nad ranem to wszyscy siedzą przed tv bo porównywałem do takiego meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Obecnie Polsat Sport i Polsat Sport Extra dostępne są razem już w pakiecie za 19,90 zł, ale jednak zasięg techniczny PS to jakieś 50%, a PSE ok. 30. Dlatego też według mnie wynik GP Kanady jest zadowalający. Poza tym F1 nie może konkurować z piłką nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta cena jest dla nowych a stali to dostają za całkiem inne pieniądze.Nawet nowi dostają miesiące gratis więc średnia za ten pakiet wyjdzie mniej.Abonentów CP ok.3.5 miliona ok.850 tys ma pakiet Mini HD policz sobie ile abonentów ma dostęp do tego kanału nie licząc abonentów kablówek.Jak sie ma ta oglądalność do osób co mają dostęp do tego kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Boogeyman

Ale niektórzy (np. ja) mają starsze umowy i w najniższym mają tylko PS :) Ale na szczęście wykupiłem wyższy pakiet i zobaczę wszystkie wyścigi do końca sezonu :)

Natomiast jeżeli chodzi o prawa F1 na przyszły sezon, to raczej na pewno prawa przejmie Polsat.

nc+ posiada prawa do materiałów do serwisów sportowych ale z tego nie korzysta, także... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie byłbym taki pewien czy przedłużą te prawa. W nc+ nowy szef ds. sportu, który ma zrobić bardziej zróżnicowaną ofertę. Biorąc pod uwagę, że ostatnio pracował w MP&Silva, a to oni sprzedają prawa do F1 to wcale się nie zdziwię, jak te prawa przejdą do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...