Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

W dzisiejszym wydaniu magazynu Cafe Futbol, Mateusz Borek wspomniał o tym, że mecze polskich drużyn w eliminacjach europejskich pucharów będą transmitowane na antenach grupy Polsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
No tak. Trochę się pochwalili zdobyciem naszej piłki ligowej. Później Kmita powiedział że grupa Polsat postara się utrzymać Ekstraklasę na swoich antenach.

Myślałem, że w Polsce ludzie mają problem tylko z czytaniem ze zrozumieniem, ale od dnia dzisiejszego wiem, że ten problem dotyczy także słuchania.

Ja mam tylko problemy z pisaniem. ;-):/

Co do Kmity to nic ciekawego nam nie powiedział, prócz właśnie tego, że postarają się o utrzymanie praw do LE oraz LM. Coś wspominał o 450 mln, ale w tym momencie nie słuchałem go dokładnie ;-), ale chyba wychodzi na to, że tyle kosztowały prawa do Ekstraklasy. Mógłby to ktoś potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Zapomniałem, że przy okazji finału Ligi Europejskiej pozwoliłem sobie sprawdzić bitrate Polsatu Sport HD. Pomiary robiłem w 2, 15, 38, 52, 77 minucie meczu oraz tuż po końcowym gwizdku sędziego. Najniższy bitrate wyniósł 10,7 Mb/s, a najwyższy 13,3 Mb/s. Średnia z tych sześciu pomiarów wyniosła 11,6 Mb/s. Jak na polskie warunki wynik całkiem niezły. Polsatowskie kanały HD naprawdę prezentują się całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Poslat Sport mnie zaskoczył, bo transmitować będzie mecz piłki nożnej Ukraina - Uzbekistan, który z chęcią obejrzę. Chyba mają jakieś prawa do transmitowania meczy Ukraińców bo pamiętam, że transmitowane było też ich spotkanie z reprezentacją Brazylii. Mam nadzieję, że nie będzie podobnie jak na Eurosporcie, gdzie zamiast meczy Carling Nations Cup 2011 leciał sobie tenis, i to na wszystkich meczach, które chciałem obejrzeć (dopiero na drugiej połowie zaczynali transmisje meczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem polskie kanały mogą przerywać reklamami zawody sportowe tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Polsat Sport Extra przerwał dziś reklamami mityng Diamentowej Ligi w trakcie rozgrywanych biegów. Tak chyba nie można robić. Artur Partyka wypada bardzo dobrze w roli komentatora, jest lepszy niż Przemysław Iwańczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To co oni wyprawiają to już ludzkie pojęcie przechodzi. W poniedziałek wieczorem na żywo był mecz BEL. Nie miałem możliwości oglądania, więc nastawiłem się na powtórkę. W programach było napisane, że ma być o 13:50, ale zaczęła się o 13:00. Dobrze, że włączyłem tv wcześniej - dzięki temu ominął mnie tylko jeden bieg. Specjalnie wcześniej nie sprawdzałem wyników meczu, więc czułem emocje ;) Co chwilę były one skutecznie zakłócane oczywiście przez reklamy. Standard u Solorza - mówi się trudno. Kolejne reklama wypadła po 10 biegu meczu, gdy drużyna gospodarzy prowadziła 33:27. I co wtedy zrobił polsat? Po reklamie puścili bieg 15, przed którym stan meczu to już 41:43. Szlak by tych dziadów trafił!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Znów chory zabieg Polsatu. W Polsacie Sport idzie mecz Monfils - Kubot, zaś w PSE Hantuchova - Azarenka. No i który mecz pokazuje Polsat Sport HD? Oczywiście ten drugi. Rozumiem, że kobitki grają na centralnym, ale czy przez to trzeba je pokazywać w HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...