Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co Gutowskiemu nie pasuje w relacjonowaniu F1 przez Polsat. On to by najlepiej pewnie chciał poziom jak ze Sky, ale to jest Polska. Zresztą wywaliłem go jakiś czas temu z subskrypcji, bo wkurzało mnie to co pisał, Sokolim Okiem sto razy lepszy.

Wiesz co mu nie pasuje? Nie pasuje mu pewnie to, że Polsat nie zapraszał go do swojego studia :wink:

 

Ciekawe też co to za druga stacja wchodzi w grę

Jak to jaka? FOX Sports :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, też będe happy jak Polsat zatrzyma F1. Zientarski w studio, ciekawe materiały Lorka, fajni goście jak Giermaziak, nieraz jakis Ferrarista czy Kajetanowicz. Długie studia, omawiają dogłębnie co się dzieje. Borowczyka da się przecierpieć, aż taki tragiczny też nie jest znowu. OWszem czasami nie ogarnia że to powtórka leci, że przegapił ten moment w wersji LIVE, ale da się go słuchać bo Jędrzejewski ratuje ten duet. Najbardziej zapamiętałem jak Borowczyk nie ogarnął, że Hamilton(Mercedes) wjechał na pit stop do McLarena. Dopiero na trzecej powtórce skomentował to ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wśród potencjalnych nadawców nie pojawiła się chyba tylko TV Trwam :lol2: Jeśli CP nie opłacało się pokazywać F1 to dlaczego innej stacji miałoby się to opłacać? Po co nc+ F1? Przecież ramówkę kanałów sportowych mają wypełnioną. F1 tylko by im kolidowała. Ktoś wie do czego jeszcze prawa ma MP Silva? Bo jedyną opłacalną formą zakupu może być transakcja wiązana. Ktoś kupuje prawa do jakiejś innej dyscypliny i za niewielką dopłata dostaje przy okazji F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko , że nc+ musiało by jeszcze zatrudnić 3-4 ludzi , którzy komentowali i siedzieli by w studiu . Jedyny plus jak na razie to , że MP&Silva nie potwierdziła jeszcze transmisji w żadnych krajach do których wykupiła prawa do FIA ( chodzi o Azje i 3-4 państwa europejskie) i może chcą wszystkie jednocześnie poinformować i dlatego to wszystko trwa tak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie, gdzie nc+ miałoby pokazywać relację z F1. Już teraz brakuje im miejsca na niektóre mecze, a weekendy są tak napompowane transmisjami live, że szpilki nie można włożyć. Plusem jest to, że połowa relacji F1 jest w okresie wakacyjnym, gdzie nie grają ligi. Wtedy miejsce się znajdzie bez problemu. Jednak w pozostałych miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają kanał 36, mogą uruchomić 37 i inne, więc nie widzę problemu. Problem widzę w tym, że dużo kupują, ale za rok kończy im się masa praw piłkarskich (francuska, włoska, hiszpańska, LM, LE, Ekstraklasa) i jak tak dalej będą kupować to w końcu zabraknie kasy na piłkę i znowu będzie tragicznie z ofertą sportową dla fana piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co Gutowskiemu nie pasuje w relacjonowaniu F1 przez Polsat. On to by najlepiej pewnie chciał poziom jak ze Sky, ale to jest Polska. Zresztą wywaliłem go jakiś czas temu z subskrypcji, bo wkurzało mnie to co pisał, Sokolim Okiem sto razy lepszy.

 

Ciekawe też co to za druga stacja wchodzi w grę, oby nie C+. Jeśli by jednak tak było, to niestety z wielkim bólem będę się musiał pożegnać z F1. Ale niech to się w końcu wyjaśni, bo ile można żyć w niepewności czy da radę obejrzeć bez problemu ulubiony sport. Jak tylko coś będzie wiadomo dawajcie znać!

Jakie pożegnać?? Streamy z neta to raz, dwa kupujesz antenę satelitarną i ustawiasz na Astrę 19,2 E i masz F1 z RTL. Dlaczego masz się żegnać z F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie interesują mnie żadne do d... jakości streamy z neta ani szwabskie stacje do tego z przerywanymi reklamami wyścigami. Jak oglądać to oglądać na jakimś poziomie. Dlatego jedyną opcją, którą rozważam są transmisje w Polsacie, bo jestem w stanie opłacać iplę bądź zdecydować się na najtańszy pakiet w CP, gdzie dostanę PS i PSE (ten za 24.90 zł) lub najlepiej transmisje w otwartych antenach. Nie dam tyle hajsu na nc+, bo niestety mi się nie przelewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to skoro z Ciebie taki kibic to ja już nic na to nie poradzę. Widać jednak nie jest tak źle , skoro stać się na wydanie 25 zł miesięcznie. Ludziom, którym się nie przelewa brakuje na leki , ledwo wiążą koniec z końcem,a nie mają płatne platformy satelitarne.

Zresztą chyba nie widziałeś relacji na RTL,bo demonizujesz tą stację. Podobnie jak streamy, które jak umie się znaleźć to potrafią być bardzo dobrej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ciekawe kto kupi te prawa ;) Ja mam nadzieję, że jak kupi Orange+TVP to transmisje będą w TVP1/TVP2/TVP INFO, a jak Polsat to Polsat Sport News lub TV4 :)

 

W TVP Info będą treningi? :lol2:

 

Ciekawa wytworzyła się sytuacja z tymi prawami. Podsumowujmy więc wszystkie możliwe opcje:

 

TVP. Włodzimierz Szaranowicz w programie "As wywiadu" zasugerował, że telewizja publiczna nigdy nie wykupi praw do czołowych piłkarskich lig zagranicznych, bo nijak ma się to z tzw. misją publiczną. Jaka więc misja miałaby towarzyszyć transmisjom z Formuły 1? Prawa drogie, polskich akcentów brak. Czym innym jest pokazywanie F1 przez kanały publicznego nadawcy Rai, a czym innym przez TVP. Dla włoskiego Rai jest to faktycznie misja publiczna, bo tam F1 obok piłki nożnej jest jak religia. Włosi mają tradycje, mają swój tor w kalendarzu GP, mają swoich swoich kierowców, swoich inżynierów oraz swoje teamy. My wręcz przeciwnie dlatego plotkę jakoby TVP miała pokazywać F1 traktuję na równi z tą informacją.

Canal+. lukas_k wspomniał, że nc+ mogłaby pokazywać F1 na kanałach 36 i 37. Teraz tylko pytanie czy sieci kablowe też posiadają te kanały i czy wszyscy inni abonenci nc+ (wyłączając tych z wysokimi pakietami) mają do nich dostęp. To już pytanie do was, bo się w tym temacie nie orientuję.

TimesSquare napisał, że nc+ zabrakłoby miejsca. Hmm... a co z główną anteną Canal+? Przecież tam poza filmami i serialami nic innego nie ma. Myślę, że nic wielkiego by się nie stało gdyby co drugi weekend C+ transmitował tam F1. Przecież F1 nie dotyczy prime time tylko godzin popołudniowych. Nie stoi więc nic na przeszkodzie. Ja prawdę mówiąc nie zdziwiłbym się gdybym za tydzień zobaczył komunikat, że nc+ pozyskał ekskluzywne prawa telewizyjne do Formuły 1.

Polsat. Obiło mi się o uszy, a właściwie o oczy, że Polsatowi niezwykle trudno negocjuje się z pośrednikami z agencji MP&Silva (pamiętamy ostatni przetarg dotyczący praw do piłkarskiej Serie A i Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych), a Canal+ wręcz przeciwnie. Z jednej strony nie wyobrażam sobie żeby Polsat tak łatwo odpuścił F1 na rzecz C+, z drugiej... wciąż pamiętam słowa Zientarskiego, który w imieniu całej rodziny Polsatu powiedział F1 >>>żegnam<<< Od kiedy to takie słowa są rzucane (na wizji!) ot tak na wiatr? No ale po Polsacie wszystkiego można się spodziewać...

Orange Sport. Pozbyli się UFC i kilku innych praw więc niektórzy zaczęli już dociekać: kasa im się skończyła (?) - Czy może składają pieniążki na coś innego(?). F1 w Orange Sport? Nie wierzę. Nie po to kupowali dwuletnie prawa telewizyjne do Serie A (której mecze najczęściej Os transmituje w niedzielę o godz. 15) i nie po to zaangażowali się w 1. ligę, której niedzielne mecze trwają do godziny... 14.30. Jak to mówi Max Kolonko: "Sorry, ale to się nie dodaje...". Sublicencja? Po co? Żeby transmitować same treningi, głupota i wyrzucanie pieniędzy w błoto.

FOX Sports. Czarny koń w wyścigu o F1 :wink:

 

*brałem pod uwagę tylko full pakiet. Czy i gdzie pojawi się Formuła 1 w telewizji otwartej to już według uznania. nc+ może pokazywać F1 dla szerszej publiczności w kanale TVN Turbo lub TVN (DVB-T), a Polsat w Polsacie Sport News. Może też być tak, że F1 w ogóle nie trafi do telewizji otwartej tak jak miało to miejsce w niektórych krajach (chyba we Francji? Nie chce mi się sprawdzać).

 

Subiektywna ocena szans wg Projecta_ALFa:

Canal Plus / Polsat (+ / + / +)

Fox Sports (+ / + / -)

Orange Sport ( + / - / -)

TVP (- / - / -)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Sports to kanał widmo, niech najpierw on powstanie ,a dopiero później spekulujmy co może kupić. Pewnie Polsat gra na przeczekanie, im bliżej sezonu tym spadnie cena praw. Nie to co [beep]zy z TVP co kupują jak im zaśpiewają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@wislok: Mam obecnie telefon w umowie na doładowania (jeszcze 4) i muszę bulić 30 zł miesięcznie, ale to jest max jaki mogę wydawać - takie mam kieszonkowe. Jeśli spłacę telefon będę mógł za to mieć platformę. Może nie jestem największym biedakiem w RP, ale uwierz dochody w mojej rodzinie nie szokują. Nie chcę podawać szczegółów, ale tak jest. Sorki za OT, ale musiałem wyjaśnić.

 

Natomiast co do kwestii bycia fanem to jestem wielkim fanem F1, oglądam nieprzerwalnie od 2004, ale tylko dzięki TV4/Polsatowi. Gdyby nie te transmisje pewnie nie wiedziałbym właściwie nic o tym sporcie. Jestem jednak Polakiem i nawet dla F1 nie będę kupował specjalnie tunera i anteny SAT żeby z wielką łaską obejrzeć po niemiecku i to z reklamami w trakcie wyścigu. Co do streamów to żadne nie zastąpią transmisji w tv, nawet ipla, ale ipla przynajmniej ma HD 720p i jest legalna, a przede wszystkim po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwabskie stacje do tego z przerywanymi reklamami wyścigami.

 

A od kiedy to RTL nadawany jest ze Szwabii? :brawo:

Jak już chcesz nazwać Niemcy w niezbyt ładny sposób, to zrób chociaż tak by miało to jakiś sens.

 

Zamiast się cieszyć, że można obejrzeć F1 w dobrej jakości i poczuć atmosferę wyścigu, to jeszcze się czepiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...