Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pavl6 PSN jest kanałem ,gdzie lądują transmisje ,które nie mieszczą się na Polsacie Sport czy PSE, nie ma tu co liczyć na regularność transmisji. Co natomiast warto zauważyć,że znaczne ograniczenie transmisji tenisowych na kanale PSN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 8 kwietnia

18:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga - Finał fazy play-off (2): ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Asseco Resovia Rzeszów Polsat Sport

20:30 Żużel, Elite League: Swindon Robins - Peterborough Panthers Polsat Sport

 

Środa 10 kwietnia

18:00 Piłka ręczna kobiet, PGNiG Superliga - faza play-off: MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz - SPR Lublin Polsat Sport

 

Piątek 12 kwietnia

08:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Chin: 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

17:55 Pogoń - Widzew Polsat Sport

18:00 Dynamo - CSKA Polsat Sport Extra

20:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga - faza play-off: Atom Trefl Sopot - Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna Polsat Sport

 

Sobota 13 kwietnia

08:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Chin: sesja kwalifikacyjna Polsat, Polsat Sport Extra

11:25 Lokomotiv - Zenit Polsat Sport Extra

12:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga - Finał fazy play-off (3): Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Polsat Sport, Polsat Sport News

13:25 GKS - Ruch Polsat Sport Extra

15:30 Piłka ręczna mężczyzn, Puchar Polski - 1.Półfinał: Orlen Wisła Płock - KS Azoty-Puławy Polsat Sport Extra

15:40 Polonia - Śląsk Polsat Sport

18:00 Piłka ręczna mężczyzn, Puchar Polski - 2.Półfinał: VIVE Targi Kielce - SPR Chrobry Głogów Polsat Sport

18:00 Boks, Walka o pas federacji WBC Silver International w Wiedniu - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Sean Corbin Polsat Sport Extra

18:45 Roda - Vitesse Polsat Sport News

20:00 Boks, Walka o pas federacji WBC Silver International w Wiedniu - waga junior ciężka: Mateusz Masternak - Sean Corbin Polsat, Polsat Sport (od 21:50 w Polsacie)

02:00 Boks, Walka o mistrzowskie pasy federacji WBO i WBA w Nowym Jorku - waga kogucia: Nonito Donaire - Guillermo Rigondeaux Polsat Sport Extra

 

Niedziela 14 kwietnia

09:00 Wyścigi samochodowe, Formuła 1 - Grand Prix Chin: wyścig Polsat, Polsat Sport Extra

14:25 Górnik - Podbeskidzie Polsat Sport Extra

14:30 Piłka ręczna mężczyzn, Puchar Polski - o 3.miejsce Polsat Sport

14:30 Waalwijk - Feyenoord Polsat Sport News

16:30 PSV - Ajax Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, Puchar Polski - Finał Polsat Sport

20:00 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga - Finał fazy play-off (4): Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle Polsat Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sezonie Moto GP i Moto2 transmitowane będą tylko na Polsat Sport News? Pytam bo osobiście wolałbym by te wyścigi były na PS lub PSE bo te kanały są nadawane w HD.

Mają Moto GP gdzieś, więc wrzucają na PSN.

Aha czyli transmitowanie całego weekendu Moto GP świadczy ,że mają go gdzieś?? Rozumiem,że płacąc 60 zł Cyfrze + czy teraz nie wiem ile poprawiasz sobie ego ,bo uważasz,że sport powinien być wyłącznie kodowany i dla wybranych?? Polsat miał zapchane ramówki zarówno Polsatu Sport jak i PSE ,więc dali Moto GP do PSN, a to,że ten kanał można odbierać za darmo i znajdują się tam od czasu do czasu bardzo fajne wydarzenia sportowe to Polsat mam jechać,bo sport winien być luksusem?? I nie jestem akurat fanem motorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
@UP

 

To nie 1-wszy raz jak Polsat kompletnie marnuje prawa do sportu...

W jaki sposób marnuje prawa do MotoGP? Przecież pokazali wyścigi, kwalifikacje, treningi, więc gdzie tu widzisz marnowanie praw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty wypisujecie. Emisja Moto GP, Moto 2 i Moto 3 w telewizji otwartej (w końcu jest w NTC) to bardzo rozsądna decyzja, za którą bardzo chciałbym Polsat pochwalić. Mam nadzieję, że kiedyś i treningi F1 oraz dłuższe studio przed F1 też do PSN przeniosą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Oglądanie sportów motorowych w sd mija się z celem. Chociaż wyścig powinni gdzieś puścić w HD...

Rozumiem, że przed 2006 rokiem nie oglądałeś sportów motorowych? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym sezonie Moto GP i Moto2 transmitowane będą tylko na Polsat Sport News? Pytam bo osobiście wolałbym by te wyścigi były na PS lub PSE bo te kanały są nadawane w HD.

Mają Moto GP gdzieś, więc wrzucają na PSN.

 

Ty to jak coś napiszesz to... Nie napisałem przecież że marnują prawa do Moto GP Moto2 i Moto3 bo tak nie jest i nie uważam że je marnują. Pokazali cały weekend włącznie z wolnymi treningami wszystkich serii. O jakim więc marnowaniu praw ty piszesz?

Napisałem tylko, zapytałem czy będą te wyścigi tylko na PSN bo wolałbym je w jakości HD, nic więcej. Może wprawadzą kiedyś PSN HD bo kanał zyskuje w atrakcyjności.

Nie dziwi mnie przy tym za bardzo to że wyścigi motocyklowe zostały przesunięte na antenę PSN, jest to sport dość niszowy dla konkretnego widza. Siatkówka, ręczna czy piłka nożna ma nieporównywalnie więcej fanów i można te dyscypliny oglądać w rodzinnym gronie, MotoGP oglądają raczej tylko faceci i dla kobiet i dzieci jest to mało interesująca rozrywka. Woleli więc na anteny dwóch głównych stacji dać właśnie ręczną i siatkę bo tego oczekują widzowie i oglądalność jest spora.

 

Pisanie jednak że MotoGP mają gdzieś dlatego wrzucili na PSN jest nadużyciem i rozsławianiem banialuk. Wielbisz piłkę nożną w C+ to o.k. ale nie musisz robić przy tym czarnego PR dla konkurenta. Pewnie nawet nie oglądasz wyścigów moto. bo z twoich postów mozna wywnioskować że lubisz piłkę, a o sportach motorowych ni huhu.

 

Pozostaje czekać aż wprowadzą Polsat Sport News HD i liczę też na Sportklub(NASCAR i DTM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, że się troszeczkę zagalopowałem z tym marnowaniem Moto GP, więc za to mogę szczerze przeprosić. Miałem na myśli to, że według mnie mogli wrzucić mecz siatkówki czy ręcznej do PSN, a Moto pokazać na PS czy PSE. Ale ja tam nie zarządzam, więc pewnie sami wiedzą co robią ;) A poza tym to na pewno Polsat wszystko pokazuje? Bo wydaje mi się, że nie pokazują wszystkich treningów (rzuciło mi się w oczy jak robiłem Sport w polskiej TV).

 

A co do osobistych wycieczek to tak, lubię piłkę nożną, mogę wręcz powiedzieć, że ją kocham i nie wyobrażam sobie weekendu bez meczów. Rzeczywiście, sporty motorowe mnie nie interesują, ale czy to coś zmienia? Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat? A czarnego PR nie robiłem nigdy i nie mam takiego zamiaru, bo niby jaki miałbym w tym cel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...