Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o wybór meczów to cóż, polecieli po oglądalności, a nie atrakcyjności. 

 

Sprawa z Hajto wygląda tak, że każdy na niego narzeka, krytykuje, ale kiedy nie będzie komentował to będziemy za nim tęsknić. Może jest trochę "przaśny", ale jego teksty zapadają w pamięć, często można się pośmiać i niektóre sformułowania już wchodzą do języka. Hajto zostanie zawsze z czegoś zapamiętany, a z czego zapamiętamy Prusika (komentował wcześniejsze mecze kadry) czy ekspertów z TVP vide Żewłakow? Z niczego. Sytuacja z Hajto podobna jest do szkoły: pamiętamy z nich tylko surowych nauczycieli i tych, którzy czegoś nas nauczyli. 

Póki nie komentuje bundesligi w Eleven jakoś mi nie tęskno.

Edytowane przez xut2zs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Tak naprawdę przeszkadza mi inna rzecz- brak studia w przerwie meczu, nawet na Polsacie Sport. Jeśli tak będzie wyglądała LM, to będzie słabo, nawet bardzo.

Dlatego bardzo liczę na kanały Premium w CP z Ligą Mistrzów które nie będą skażone kolorowymi obrazkami - jak dla mnie kwota do 150pln/sezon będzie do przyjęcia, no chyba że chcieli by wystartować z nowym dekorem 4K wówczas była by to nowa jakość :) 

A właśnie jakby się kierowali zainteresowaniem to podejrzewam, że mecz Hiszpanów byłby w pierwszej "3" najchętniej oglądanych dzisiejszego dnia. Brak meczu Turcja - Chorwacja to nieporozumienie (drugi najciekawszy mecz dzisiaj obok Irlandia - Serbia). 

Nieporozumieniem było by pominięcie nieprawdopodobnej Islandii w konfrontacji z bezradną Ukrainą :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo CP przystąpi do przetargu o ligę mistrzów i zrekompensuje straty poniesione w ostatnich kilku latach albo kibic piłki nie będzie miał czego w PS szukać w najbliższych latach. Dla mnie jest to stacja która się zwija niestety i jest to ostatni rok gdzie z futbolu można coś popularnego podejrzeć (Euro u -21 w PL oraz 6 meczów eliminacyjnych do Mundialu w Rosji). Po 2017r. zostaje już tylko eliminacje do Euro 2020 i Mundialu 2022 bez meczów Reprezentacji Polski i 1 - czyli 2 liga oraz Liga Holenderska - której poziom w ostatniej dekadzie pikuje :(

Zastanawia mnie jak długo wysoką oglądalność osiągać można dzięki marce jaką sobie wypracował PS bazując na wydarzeniach "o mniejszym zainteresowaniu mass" - i przekonując widza że to co akurat jest emitowane to produkt wysokiej jakości - wszak ciemny lud to kupi.  

 

Z tego co wiem to jest Polsat Sport, a nie Polsat Futbol :).

 

Z tego co pamiętam już nie pierwszy raz tworzysz jakieś chore sytuacje z tą Liga Mistrzów. Nie wiem czemu ma to służyć, ale słabe to trochę jest :).

 

 

 

Tak odkopałem pewne archiwum forum  aby uzmysłowić co niektórym jak mylili się w ocenie sytuacji rynku medialnego jaka miała miejsce w III 2017 - to tylko promil hejtu jaki wylał się na skutek cytowanego posta :P

Tylko weź pod uwagę, że czasy kiedy CP miał LM były zupełnie inne. Kasa za prawa do LM nie była tak horrendalna jak jest teraz, a za nowy przetarg jeszcze większą kasę sobie policzą. Także zejdź na ziemię, bo CP nigdy nie kupi LM. Już widzę, jak Solorz czyta to forum i Ciebie posłucha i zrobi sobie taki zakup. :D

 

Polsat nie potrafi postawić małego studia przed meczem żużla a Wy marzycie o LM.. absurdalne. Co jak co, mogli mieć wszystko po przykładzie Eleven no ale pieniądze wchodzą już w grę a Pan Solorz nie lubi wydawać.

 

Jaka LM? Zejdźcie na ziemię. CP oszczędza na sporcie, kupuje po taniości, dyscypliny drugiej kategorii, eliminacje bez samych turniejów, a Wy tworzycie bajki o zakupie praw do elitarnych rozgrywek. 

(....)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przez ostatnie lata szedł z góry Polsatu taki przekaz - nie będziemy inwestować w zagraniczną piłkę,która jest przepłacona i Polacy nie odgrywają w niej kluczowych ról.

Wszyscy wyłupili oczy po doniesieniach o wygranej Polsatu, bo większość myślała, że Polsat nawet nie przystąpi do rywalizacji o LM/LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym, zdanie wyjęte z kontekstu :) Co do duetu Borek/Hajto i meczów Reprezentacji, to Borek wspominał, że mają prawa naszej kadry po powrocie do TVP, żeby pokazywać mecz zaraz po jego zakończeniu np. w Lidze Narodów. Nie wykluczają, że będą komentować te mecze i puszczać zaraz po ich zakończeniu na Polsat Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze za sprawa dealu z TVP na LM i LE sie to jeszcze zmieni

Jestem tego samego zdania - Repra (praea na kanał kodowany) za mecze 3 lub 4 wyboru z wtorku i środy, oraz coś z LE i wszyscy będą zadowoleni! :) Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej za każdy mecz o jednej porze, oczywiście gorszych wyborów.

 

 niekoniecznie wszak UEFA odchodzi od trybu wyłącznie  Wtorek, Środa 20:45

wojtek509, można wiedzieć w jakim celu moje 2 wpisy zostały przytoczone i o co chodzi z tym hejtem? :P

 

o brak merytoryki związanej z marką PS w kontekście  krytyki w odniesieniu do argumentów jakie przytoczyłem w tym proroczym poście :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pokażą meczu PSV-Feyenoord?! Po co mecz Ajaxu z ogórkami dają, a hitu kolejki nie pokazują?!

Mecz Ajaxu nie ma nic do rzeczy bo jest  o innej porze. Za to brak holenderskiego klasyku to jest niesmaczny zart. Powinni pokazac PSV - Feyenoord a po zakonczeniu tego meczu przeniesc sie na derby Pragi albo najlepiej to pilke plazowa pokazac na Super Polsacie by zwolnic antene PSE na pilke nozna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...