Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli tłumacząc pokrótce - będziemy w stanie usłyszeć szelest siatki Boruca wówczas gdy będą wpadać tam piłki oraz zobaczyć jakie telefony komórkowe mają kibice :mrgreen:

 

No nie przesadzaj kolego :D Równie dobrze można by wtedy usłyszeć jak ktoś kichnie na trybunach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co się tak obrażacie? Jak wam się nie podoba to od czego pilot?

 

Nie po to Solorz płaci te 12 mln euro roczne dla administracji Formuły 1, by dopłacać do interesu, a transmisja na PS do takich należy. Ja tam wolę obecną formę - dłuższe studia, wyścigi Gp2 czy w innym terminie A1Gp - za dodatkową opłatą, niż niemal za friko (PS jest w standardzie w niemal każdej kablówce) tylko resztki. To logika :read:

 

 

Kmita (szef sport Polsatu) bierze przykład z najlepszych - Eurosport też przerzuca wiele transmisji na kanał 2-gi. Najnormalniejsze posuniecie marketingowe, które zmusza zainteresowanych do nabycia jakąś droga tego kanału (czy to przez dodatkowy pakiet cz nawet przez zmianę operatora). Solorz dostanie zwrot za poniesione nakłady, a Ecclestone będzie szczęśliwy liczył kasę za prawa do transmisji.

 

Skoro Polsat Sport Extra ma być kanałem premium to powinien być nim, a nie kołem zapasowym dla PS. W PS zostanie siatka, basket, magazyny i niektóre mecze piłkarskie - po prostu kto będzie chciał więcej - ten dokupi odpowiednią ofertę. To nie komunizm (co w socjalistycznej Unii zaczyna być już nie tak oczywiste) - tu wszytko ma swoją cenę, którą trzeba płacić.

 

Tak przy okazji - Kmita zainteresowany jest też nabyciem praw do DTM i NASCAR. To sprawia (nawet tylko z F1, Gp2 i A1 Gp), iż w Polsce nikt inny nie ma tak dużej (prócz Eurosportu, ale tam bardziej koncentrują sie na motocyklowych wyścigach i rajdach) oferty dla fanów motorsportu. I nie róbcie sobie żartów, iż Żużel w TVP czy C+ to jest coś.

 

Wielu w Polsce ma po dziurki w nosie piłkę nożną i interesuje się innymi sportami, wiec brak wielkich lig (choć z tego co zauważyłem - jest holenderska i puchary) nie zoznacza, iż kanał jest słaby. Eurosportowi same powtórki z LM czuy UEFA starczają z piłki nożnej (nie wspomnę o wspaniałej ofercie po za futbolem) by uchodzić za najlepszy kanał sportowy w Europie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga holenderska niby jest ale jakoś na ostanio to nie widze transmisji live z tej ligi na Ps i PSE. A co do przerzucania transmisji na PSE to Kmita może na tym straciś bo niektórzy widząc co jest w ofercie pakietu familijnego zaczną wybierac pakiet mini. Zresztą sam tak zrobie juz niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co porównywać Eurosportu z PS bo to inna bajka,z resztą jeśli chodzi o piłke nożną to Eurosport nie żyje tylko z retransmisji,widziałem tam wiele turniejów na żywo,jak choćby ostatnio Puchar Narodów Afryki.PS za to moim zdaniem idzie na dno,rozumiem że PSE ma być kanałem premium.ale nie można z PS robić PolsatuSport siatkówka albo Polsat Sport powtórka bo ile można oglądać to samo.Chcąc czy nie chcąc czasem włącze ten kanał z ciekawości,ale cieszę się,że mam PSE bo z tym kanałem nie jest jeszcze tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro PSE ma być kanałem premium, to musi być lepszy od PS (zresztą, sama nazwa wskazuję), a za lepsze trzeba więcej płacić. Jeżeli chodzi o ilość powtórek, to jest ich dużo, ale to jest typowe, dla wszystkich kanałów. Przykładowo, na takim C+Sport jest cała masa powtórek lub filmów (których moim zdaniem na kanale sportowym nie powinno być), a na PS też lecą relacje na żywo, np. dzisiejszy mecz ligi rosyjskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzisiaj włączyłem Polsat Sport i akurat zaczynał się meczyk Dynamo Moskwa - Rubin Kazań czyli wicelider i lider tabeli ligi rosyskiej. Musze powiedzie, że nawet fajny mecz był.

Co prawda kibicowałem Dynamo, bo tam wystepuje Marcin Kowalczyk z GKS-u. Niestety nie zagrał bo ma uraz, ale tam wszyscy czekają na jego powrót. 2:0 dla Rubina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz za jakosc sie placi, a jak wam zal paru zlotych wiecej to teraz sie bedziecie pasjonowac powtorkami meczy siatkarskich bo sie sezon akurat konczy albo jak kolega powyzej meczami ligi rosyjskiej. ja tam zamias kowalczyka wole obejrzec christiano ronaldo kontra drogba za chwile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga holenderska niby jest ale jakoś na ostanio to nie widze transmisji live z tej ligi na Ps i PSE.

Mi to się wydaje, że od następnego sezonu Eredivisie będzie na Sportklubie i nie chcą za bardzo reklamować tej ligi i przywiązywać do niej swoich abonentów, bo Ci jeszcze gotowi przejść do n-ki od września. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze pozycje na nadchodzące dni ( według mnie ) chętnie oglądne.

Piłka Nożna:Liga szkocka - Scottish Premier League :

13:25 Celtic Glasgow - Glasgow Rangers Niedziela

16:40 Magazyn Gol Poniedziałek

12.30 Tenis - turniej pokazowy Suzuki Warsaw Master od Wtorku

17:30 Polonia Bydgoszcz - GKM Grudziądz Czwartek

12:25 Playoff: Ajax Amsterdam - Heerenveen niedziela 4 maj

Wszystkie pozycje na Polsacie Sport .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak z kanału Polsat Sport Extra utworzono kanał PREMIUM, wybrane pozycje na będą wyglądały tak:

 

POLSAT SPORT

 

Puchar Ekstraklasy

Liga Holenderska

Liga Belgijska

Kanały klubowe (ManU,Liverpool,Chelsea,Arsenal)

Cafe Futbol

PLS

LSK

Liga Mistrzów i Liga Mistrzyń (siatkówka)

Dominet Basket Liga

Żużel - pierwsza liga

Hokej - Mistrzostwa Świata

Gale boksu zawodowego

 

 

POLSAT SPORT EXTRA - PREMIUM

 

F1

EURO 2008

Puchar UEFA

Liga Włoska

Liga Szkocka

Liga Rosyjska

Liga Portugalska

Liga Grecka

CCC

Gale bokserskie z udziałem Tomasza Adamka, Krzysztofa Włodarczyka, Dawida Kosteckiego, Macieja Zegana

ATP Masters Series

Wimbledon

 

 

 

 

Oczywiście będą czasami sytuacje, że transmisje będą na innych kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak z kanału Polsat Sport Extra utworzono kanał PREMIUM, wybrane pozycje na będą wyglądały tak:

 

POLSAT SPORT

 

Puchar Ekstraklasy

Liga Holenderska

Liga Belgijska

Kanały klubowe (ManU,Liverpool,Chelsea,Arsenal)

Cafe Futbol

PLS

LSK

Liga Mistrzów i Liga Mistrzyń (siatkówka)

Dominet Basket Liga

Żużel - pierwsza liga

Hokej - Mistrzostwa Świata

Gale boksu zawodowego

KSW

Magazyny (Futbol Mundial, Total Rugby, Euro 2008, Gillette World Sport itp), (wraz z PSE)

Kulisy sportu: wywiady Romana Kołtonia

KO TV - Classics (wraz z PSE)

Żużel - Elite League (wraz z PSE)

Europejskie Gale boksu w weekendy

Rugby: mecze towarzyskie Polaków

Hokej na lodzie:Mistrzostwa Świata Grup A i B

Puchary Francji, Włoch i Niemiec (wraz z PSE)

 

 

POLSAT SPORT EXTRA - PREMIUM

 

F1

EURO 2008

Puchar UEFA

Liga Włoska

Liga Szkocka

Liga Rosyjska

Liga Portugalska

Liga Grecka

CCC

Gale bokserskie z udziałem Tomasza Adamka, Krzysztofa Włodarczyka, Dawida Kosteckiego, Macieja Zegana

ATP Masters Series

Wimbledon

A1 Gp

GP2

Rugby:Puchar Heinekena

 

I jeszcze kilka innych imprez, ale to przecież mizeria w porównaniu do "niesamowitego" NSport czy TVP Sport :lol: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna ciekawa impreza w Polsacie Sport, tym razem dla miłośników hokeja.

 

Hokej na światowym poziomie w Polsacie Sport

 

W dniach 2-18 maja odbywać się będą Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie. Tym razem elita zagra w Kanadzie (po raz pierwszy w historii) w miastach: Halifax i Quebec. W turnieju wystąpi 16 aktualnie najlepszych reprezentacji narodowych na świecie. Tytułu bronią gospodarze. Wszystkie spotkania pokaże Polsat Sport.

 

System rozgrywania meczów wygląda następująco:

W pierwszej fazie grupowej zespoły grają w grupach każdy z każdym. Drużyny, które zajmą w tabeli miejsca 1-3, awansują do drugiej fazy grupowej.

Grupa A: Szwecja, Szwajcaria, Białoruś, Francja

Grupa B: Kanada, USA, Łotwa, Słowenia

Grupa C: Finlandia, Słowacja, Niemcy, Norwegia

Grupa D: Czechy, Rosja, Dania, Włochy

 

W drugiej fazie grupowej utworzone zostaną dwie grupy po 6 zespołów. 4 najlepsze drużyny zagrają ze sobą w ćwierćfinałach. Ćwierćfinały - faza pucharowa, przegrany odpada i tak do samego finału.

 

Najsłabsze drużyny w pierwszej fazie zawalczą między sobą o utrzymanie w fazie play-off (zagrają do dwóch zwycięstw).

 

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i musza miec jakies wieksze imprezy typu Euro , MS , PS w Rugby , Olimpiady , Mocna liga, tylko czy chca kupic jakas? OE niechcieli i chyba nadal im niezalezy na OE. Pozostaja Angielska, Włoska, Francuska, Hiszpanska która z nich najpredzej? Obstawie Hiszpanska jezeli C+ da mniej .C+ Sport premium i ma naprawde imprezy a PSE ostatnia impreza Euro a potem?? Brak LM , Bundesligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OE niechcieli i chyba nadal im niezalezy na OE.

 

OE chcieli ale nie za taką kasę... Dobrze wiedzieli że sie to nie opłaca a C+ też się o tym przekonała ostatnio...

 

Jak chcą mieć mocna ligę to muszą zawalczyć o Francuską w tym roku...

A NHL i NBA były by idealnym uzupełnieniem oferty w nocy bo nie kolidowały by z żadnymi spotkaniami w dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyścigi NASCAR mają duże szanse, ponieważ żadna polska stacja nie emituje tego typu sportu...

A jeśli chodzi o ligi piłkarskie to PS ma mocną jedną ligę - włoską, ale tylko relacje ze spotkań Udinese, Livorno czyli średniaków ligi włoskiej i to jeszcze na ich stadionach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie zapowiadz się początek Tenisa - Turniej Suzuki Warsaw Masters:

30 kwietnia

12.30 Studio

13.00 Lindsay Davenport vs Maria Kirilenko

Nie przed 15:00 Marta Domachowska vs Agnieszka Radwańska

1 maja

13:00 Elena Diemientiewa vs Marta Domachowska

Nie przed 15:00 Swietłana Kuzniecowa vs Maria Kirilenko

To na najbliższe dwa dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...