Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie kiedy będzie przetarg na prawa do transmisji Ligi włoskiej w siatkówce mężczyzn ? - tego mi bardzo brakuje w ofercie polsatu :?

 

tą ligę transmituje Sportklub, ale mają chyba jeszcze jeden sezon. A potem kto wie :)

 

a tak przy okazji: Polsat Sport wzbogacił sie od tego sezony u wyscigi serii GP2, które do niedawna były na antenie Eurosportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde odniosłem wrażenie, że Polsat Sport ma gdzieś abonentów ktorzy opłacają pakiet familijny a w zamian mają siatkówki po same uszy. W dodatku nie zobaczą meczów ME ( tylko polsat otwarty pokaże mecze polski i mecz otwarcia oraz finał ) no ale chyba dla kibica to naprawdę niewiele. Wracając do Polsatu Sport ramówka powinna być równa, a nie mecze na Extra a siatkówkę na Polsat Sport. A zapewne jest dużo takich osób którzy opłacają tylko familijny. Niby mają CP a nie obejrzą wszystkich meczy ( tylko pewnie powtórki retransmitowane przez Polsat Sport).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde odniosłem wrażenie, że Polsat Sport ma gdzieś abonentów ktorzy opłacają pakiet familijny a w zamian mają siatkówki po same uszy. W dodatku nie zobaczą meczów ME ( tylko polsat otwarty pokaże mecze polski i mecz otwarcia oraz finał ) no ale chyba dla kibica to naprawdę niewiele. Wracając do Polsatu Sport ramówka powinna być równa, a nie mecze na Extra a siatkówkę na Polsat Sport. A zapewne jest dużo takich osób którzy opłacają tylko familijny. Niby mają CP a nie obejrzą wszystkich meczy ( tylko pewnie powtórki retransmitowane przez Polsat Sport).

Masz rację, też tak sądzę. Ale nie ma co liczyć, że jakies mecze na żywo będą na PS bo po tym jak Polsat nie dogadał sie z TVP odnośnie Euro muszą zarobić na sprzedaży nowych dekoderów lub nowych pakietów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje PS już zaczyna przypominać żenade.Same mecze siatkówki,koszykówki,jak dla mnie nie ma tam już nic ciekawego ten kanał się stacza.Czasem oglądne sobie jakąś retransmisje meczu,a tak nic poza tym :? Z Polsatu Sport Extra chcą zrobić kanał "premium" wątpie że im się to uda,tak już pisałem wcześniej boję się o przyszłość tych kanałów.Jednak z PSE narazie nie jest jeszcze tak źle,ostatnio walka Adamka,wczoraj ciekawy mecz w lidze Portugalskiej,F1,Euro,to wszystko w PSE.W PS można sobie tego wszystkiego co najwyżej retransmisje zobaczyć.Po prostu abonentom pakietu familijnego dawają ochłapy,jak dla mnie to jest śmieszne.Nie twierdze że PS to powinien być super kanał,nie mam CP długo,ale sądzę że ten kanał lata świetności ma już za sobą i narazie żadne znaki na ziemi i na niebie nie wskazują na to by było lepiej.

 

Oczywiście takie jest moje zdanie,bo komuś innemu mogą się podobać te ciągłe mecze siatkówki i koszykówki...mi NIE.pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz racje c+ przestal pokazywac f1 , bo nie bylo zainteresowania , a co do polsatu to pokazywanie euro samemu jest ryzykowne , powinni sie dogadac z tvp uwazam ze to nie ich wina / ale najblizsze dwa mundiale i pokazywac bedzie tvp i te euro to jedyna wielka impreza jaka beda pokazywac do 2012 / minimum/ wojna o zuzel , tvp stala sie agresywna na przetargach przebija polsat 3 krotnie / zrodlo ps wywiad z kmita cp/ dla mnie to juz wojna. ciekawie kto z niej wyjdzie zwyciesko. a co do zawartosci programowej , to nie jestem fanem cp , ale polsat pokazuje to na co go stac ,mi sie podoba zawartosc c+ plus kanaly sportowe n , ale sa ludzie co lubia polsat sport i to rozumiem , szefostwo obralo taki kurs jak komus sie nie podoba to nalezy zmienic platforme a nie nazekac. a co euro to nie bedzie tak zle , jest przepis ze musza jeden mecz dziennie pokazywac bez kodowania , to jednak troche tych meczow bedzie na polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Polsacie będą: mecz otwarcia, mecze Reprezentacji Polski i Finał. Wszystko zostało już ustalone.

 

bodajże w piątkowej GW było napisane, że Polsat MUSI transmitować przynajmniej jedno spotkanie live każdego dnia w kanale otwartym, co daje minimum 19 meczów z całego turnieju w samym Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...