Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cafe Futbol, co z tym programem się stało? Kiedyś można było tego posłuchać, a dzisiaj jakaś parodia.

Prowadzący vel "to nie teraz, ja mam materiał", Eksperci w postaci Cezarego z ksywą z gimnazjum "Cezary z pazurem", oraz wybitny okaz trenerski vel "Ja mam kontakty, my musimy na chaos". Zamiast zrobić Cafe z Podgoricy i pogadać o reprze, wszyscy już tam przecież są, wielu ciekawych gości do zaproszenia na miejscu. Ehhh... Borek to już przerzucił się na gale z Łomianek i Dzierżoniowa... w sumie z piłki została im kadra w eliminacjach.

Ładnie Kowalski zgasił Świerszcza.

Ś: Analizowałem grę Krychowiaka w ostatnich meczach...

K: Cos ty analizował jak on nie gra. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu na żywo w Polsacie Sport:

Poniedziałek, 27.03:

17:00 PS   PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski reprezentacji do lat 21: Polska - Czechy (+ wstęp od 16:00 i 19:00)
17:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 19:10)
19:10 PSN TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS   MAGAZYN NICE 1. LIGI
20:30 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Orlen Liga - mecz: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza - Legionovia Legionowo
23:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 3. rundy gry pojedynczej (do 03:00)

Wtorek, 28.03:

17:00 PSN TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel
18:00 PSE PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Rosja - Belgia
20:40 PSE PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Holandia - Włochy
21:00 PS   PIŁKA NOŻNA - mecz towarzyski: Francja - Hiszpania
23:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 02:00)

Środa, 29.03:

03:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Miami - mecze 4. rundy gry pojedynczej (do 06:00)
21:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Czwartek, 30.03:

03:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
21:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej

Piątek, 31.03:

01:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
18:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
19:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz półfinałowy gry pojedynczej
20:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Nice 1. liga - mecz: GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała
21:00 PSN RUGBY: Challenge Cup - mecz ćwierćfinałowy: Edinburgh Rugby - La Rochelle

Sobota, 01.04:

01:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz półfinałowy gry pojedynczej
13:35 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga chińska - mecz: Guangzhou Evergrande Taobao FC - Shanghai SIPG FC
13:45 PSN RUGBY: Challenge Cup - mecz: Bath Rugby - CA Brive
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
16:15 PSE RUGBY: European Champions Cup - mecz ćwierćfinałowy: Leinster Rugby - Wasps
17:30 PS   PIŁKA NOŻNA: Nice 1. liga - mecz: Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica
18:45 PSE RUGBY: European Champions Cup - mecz ćwierćfinałowy: Munster Rugby - Toulouse
19:40 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven
20:00 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Łuczniczka Bydgoszcz
21:05 PSE RUGBY: Challenge Cup - mecz ćwierćfinałowy: Gloucester Rugby - Cardiff Blues

Niedziela, 02.04:

11:00 PS   CAFE FUTBOL
12:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Vitesse - NEC Nijmegen
12:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Polska Liga Koszykówki - mecz: Polpharma Starogard Gdański - MKS Dąbrowa Górnicza
14:00 PSN RUGBY: European Champions Cup - mecz ćwierćfinałowy: Saracens - Glasgow Warriors
14:25 PSE PIŁKA NOZNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - Feyenoord
14:45 PS   ŻUŻEL - mecz towarzyski: Polska - Reszta Świata (również w Super Polsacie!)
16:15 PSE RUGBY: European Champions Cup - mecz ćwierćfinałowy: ASM Clermont Auvergne - RC Toulon
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Effector Kielce
18:45 PSN RUGBY: Challenge Cup - mecz ćwierćfinałowy: Ospreys - Stade Francais
19:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Miami - mecz finałowy gry pojedynczej

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donosi TT, po wpłynięciu pewnych kwestii z konfliktem interesów p. Tomasza, mogą być policzone jego dni odnośnie komentowania kadry. Oby... Dzisiaj się znowu skompromitował przy bramce dla Czarnogóry- "100% spalony".

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale Hajto jako tzw. "ekspert" jest żenujący. 
Na samym początku meczu powiedział, że Czarnogóra może nam jedynie strzelić bramkę po stałym fragmencie gry, w żaden inny sposób nie będą w stanie nam strzelić bramki. 
Aż cały mecz liczyłem na to, że oni w końcu strzelą nam bramkę z gry (co im się udało). Oczywiście cały czas wierzyłem, że wygramy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich krytyków pary komentatorskiej oraz generalnie całego Polsatu. Spokojnie, jeszxcze 5  meczy i będziecie słuchać tylko  Szpakowskiego. Akcja @szpaki znów nabierze tempa. Ale oczywiście bedzie lepiej, bo najwazniejsze, że nie Polsat

Ja nie krytykuje pary komentatorskiej, bo Borek jest jak dla mnie idealnym komentatorem do Reprezentacji. 

Po prostu ciężko mi się słucha eksperta Hajto. 

Sam Polsat i otoczka meczów Reprezentacji dla mnie jest jak najbardziej w porządku. 

 

A co do @szpaków, to nie wolno nam narzekać i wymagać czegoś lepszego, tylko dlatego, że coś może być gorsze? Bo oczywiście dla mnie Szpakowski jest już znacznie gorszym komentatorem od Borka. 

To takie typowo Polskie, najlepiej nic nie wymagać i siedzieć cicho bo ktoś się zaraz obrazi... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad z Borkiem bardzo ciekawy...

Ja lubię mecze duetu Borek-Hajto. Tomkowi często jakieś babole się przytrafią, powie coś nieprecyzyjnie, czy niepoprawnie językowo, jednak ma swój styl i jest lubiany przez większość ludzi jakich znam. Wczoraj rzeczywiście nie powinien mówić, że Czarnogórcy nam bramki nie strzelą z gry. :) Albo krąży mem z ,,truskawką na torcie,, po golu Piszczka - akurat mi to umknęło jak oglądałem transmisję i nie wiem czy naprawdę tak powiedział.

Przyjdzie mundial, to jeszcze tak jak pisał @bartas_20, zatęsknicie nie tylko za Borkiem, ale i za Tomkiem Hajtą, bo mnie słuchanie ekspertów typu Żewłakow - nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są teksty  ich jakie mówili  krąży taka lista na jednym z fb  

 

- Większość akcji to zrobił dzisiaj Turbo Grosik.
- Peszko, zmiana czysto taktyczna.
- Nie fauluj, nie fauluj!
- W Anderlechcie by to weszło.
- Dawaj dawaj Teo wstawaj!
- Jeden z Ukraińców leży na murawie.
- Truskawka na torcie!
- Miód malina!
- W Anderlechcie by to weszło, w Podgoricy nie 
- On gra w Championship, drugiej lidze angielskiej. A dokładniej w lidze hiszpańskiej
- Brakuje piłek crossowych.
- Wypieszczona piłka, od słupka, dziękuje, trochę loba, klasa światowa.
- Truskawka na torcie. 
- Potrzebujemy natychmiast świeżej krwi.
- Jak to się mówi strzelił z palców.
- Poczkej, poczkej
- Popycha tam trener asystent Milika.
- Takie przerwy powodują, że to spotkanie będzie trwało 95 minut, nawet 6.
- Przejście Kamila Glika do Monaco dało mu dodatkowe 23% do jakości gry.
- Ostatnia laga na chaos!
- Rehabilitacja za tę sytuację sprzed straty gola. A podanie Zielińskiego genialne. 
- Wiatr jest, jest i żagiel.
- A co to moja wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tą Championship, to chodziło Hajcie, że Savić twierdził, że nie ma faulu, a według Hajty w tej lidze nie ma czegoś takiego jak nakładka.... :)

Teksty tak wypisane wyglądają trochę komicznie, ale inny jest ich odbiór podczas transmisji, tutaj nie widzimy kontekstu.... Zresztą niektóre są przekręcone... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie mundial, to jeszcze tak jak pisał @bartas_20, zatęsknicie nie tylko za Borkiem, ale i za Tomkiem Hajtą, bo mnie słuchanie ekspertów typu Żewłakow - nie przekonuje.

Wybór między Żewłakowem, a Hajto to jak wybór między efektywną nudą i efektowną głupotą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Matiemu tego magicznego dekodera z 11 platformami, bo to na pewno wygodniejszy sposób niż mój. 

 

Sam też z chęcią bym sobie założył takie cacko gdybym tylko wiedział jak to się robi, jak to wygląda, gdzie to kupić i z czym to się je  :aha:(gdyby był ktoś chętny mi to wytłumaczyć to zapraszam na priv  :oops: )

 

 

W której to jest minucie? :)

Oglądaj od 30:43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjdzie mundial, to jeszcze tak jak pisał @bartas_20, zatęsknicie nie tylko za Borkiem, ale i za Tomkiem Hajtą, bo mnie słuchanie ekspertów typu Żewłakow - nie przekonuje.

Dokładnie, ja już tęsknię za Borkiem, za Hajtą też będę tęsknił, bo zabraknie tych lapsusów, ale tak wybierając z dwojga złego - wolę słuchać Tomka Hajto niż Żewłaka i Szpaka. Szkoda, że Polsat nie zdobył praw do reprezentacji na lata 18-22, tylko Kurski wykosztował się na te prawa (niestety) i będziemy musieli słuchać Szpaka, który popełnia notabene więcej błędów niż Borek w transmisjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja już tęsknię za Borkiem, za Hajtą też będę tęsknił, bo zabraknie tych lapsusów, ale tak wybierając z dwojga złego - wolę słuchać Tomka Hajto niż Żewłaka i Szpaka. Szkoda, że Polsat nie zdobył praw do reprezentacji na lata 18-22, tylko Kurski wykosztował się na te prawa (niestety) i będziemy musieli słuchać Szpaka, który popełnia notabene więcej błędów niż Borek w transmisjach.

Jest jeszcze Laskowski więc nie będzie tak żle.Bo zawsze może być jeszcze gorzej niż szpaku a mianowicie Kołtoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego są plusy i minusy - przynajmniej nikt nie będzie chciał 100zł za obejrzenie wszystkich meczów mundialu... Szkoda, że publiczny nadawca nie jest w stanie zaprosić kilku czołowych komentatorów z prywatnych stacji do tak wielkiej imprezy jaką są MŚ.


@Opiu, ten artykuł tylko pokazuje niski poziom dziennikarzy z WP/SportoweFakty - jak już człowiek pisze o tym artykuł, to mógłby obejrzeć mecz, bo na przykład o Ukraińcu pomyłkę zaliczył Borek, a i inne teksty jak z tą ligą hiszpańską - przekręcono... Zaraz taki dziennikarz napisze artykuł na podstawie posta kogoś z tego forum, albo innego anonima z facebooka. Jedynie sondę niezłą zrobili - wynika z niej, że 52% czytelników lubi komentarz Hajty.
 

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...