Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ten występ Polaków w piłce nożnej halowej na Euro jest taką większą, bądź mniejszą rekompensatą po ostatnich wydarzeniach związanych z Polską Kadrą szczypiornistów. Z grupy będzie bardzo trudno wyjść jednak. Będziemy występować w roli raczej tych, którzy zakończą występy po dwóch meczach. Nadzieja jest taka, że jak polscy sportowcy nie mają żadnej presji na sobie to czasami potrafią zaskoczyć i sprawić niespodziankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- Nie obawiasz się, że zablokujesz sobie możliwość występu na galach Polsatu?

- Nie znajduję powodu, dla którego miałoby się tak stać. Mamy wolny rynek, przecież nie podpisałem kontraktu z Najmanem, który wiązałby mnie na lata.

- Ewa Piątkowska otwarcie przyznała, że dostała "bana" od Polsatu, za to, że wystąpi na gali Najmana.

- Nie dam się zastraszyć. Mamy za mało dobrych pięściarzy, żeby teraz ktoś bawił się w to, żeby kogoś nie pokazywać. Jeśli ktoś nie będzie chciał mnie pokazywać w swojej telewizji to będzie tylko i wyłącznie jego strata.

- W jakich relacjach jesteś z telewizją Polsat?

- Nasze relacje ochłodziły się po tym, jak zrezygnowałem z walki z Mariuszem Wachem, co sprawiło, że "wysypała" się planowana na grudzień gala. Polsat się na mnie obraził i po części to rozumiem, bo to biznes. Nie zgodziłem się jednak na tę walkę, bo nie byłem zadowolony z warunków, jakie mi zaproponowano.

http://sport.se.pl/sporty-walki/boks/izu-ugonoh-oferta-najmana-byla-najciekawsza-i-najlepsza_1036851.html

 

Ciekawy watek wywiadu z Izuagbe Ugonoh na temat tego jak Polsat postepuje z piesciarzami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej pisali tu znawcy że UFC nie chce sprzedawać praw tym co pokazują inną liczącą się federacje.LM i LE teraz UFC jeszcze jak kupią jakaś dobrą ligę piłkarską to już ofertę będą posiadali przyzwoitą.To tylko się cieszyć że PS bo on jest od najtańszego pakietu a nie opcja Sport HD chyba że szybko to zmnienią.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wcześniej pisali tu znawcy że UFC nie chce sprzedawać praw tym co pokazują inną liczącą się federacje.LM i LE teraz UFC jeszcze jak kupią jakaś dobrą ligę piłkarską to już ofertę będą posiadali przyzwoitą.To tylko się cieszyć że PS bo on jest od najtańszego pakietu a nie opcja Sport HD chyba że szybko to zmnienią.

Serie A jest najbliżej przejścia do PS, a w przyszłości Ekstraklasa. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że Serie A sprzedaje IMG czy jak im tam ale to żadne potwierdzenie że to kupią.Praktycznie nigdy nie byli zainteresowani tą ligą.Ekstrakasa mnie nie interesuje tam oglądam może 4 mecze przez pół roku.Ale bardzo by tym osłabili konkurencję.Gdyby zainteresowali się angielską i wygrali to by było coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...