Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie w trakcie całego meczu nic nie przycinało - mecz oglądałem na kanale Polsat Sport HD.

Dzięki za info. W takim razie coś u mnie dzieje się dziwnego. Dźwięk przycinał się kilkunastokrotnie, a na zakończenie meczu to w ogóle miałem pokaz slajdów, za to studio, reklamy itd bezproblemowo. Może moja kablówka się nie wyrabia bo Polsat daje za wysokie bitrate. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj to już po prostu byłem zażenowany podejściem Polsatu do ostatnich spotkań fazy grupowej. Zamiast puścić na PS jedno ze spotkań na żywo, postanowiono zaprezentować widzom powtórkę jednej z walk bokserskich... oczywiście na PSE i PSN mecze na żywo leciały bez problemu. Ale przecież od tego [beep]icia jest PSF, więc dlaczego stało się tak, a nie inaczej? Już mniejsza o to, że warszawskie studio dziś przeciągnięto dość długo, ale nawet nie planują puścić reszty spotkań z odtworzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obczailem program Polsatowych kanałów na dziś i na ich oficjalnej stronie hit FRANCJA -HOLANDIA nie leci Live!!! Tylko o 23 z odtworzenia. A live jest uwaga szlagier nad szlagiery Szwecja -Bułgaria na PSnews. Czy oni tam maja nierówno pod sufitem??!!

Chyba, ze dzis zmienili cos? Ktoś potwiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz,dzięki za info bo juz sie martwilem ufff.czyli zobaczę Pogbe jak kręci Blindem :P

 

Niestety z rozpiski na tak sie gra wynika ze jakze niesamowitu duet to skomentuje. Proszę państwa CZAREK Z PAZUREM I ZIOBER!! Hahaha,żenada!

 

Dawać Włodarczyka albo Iwanowa a nie takich dziadow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te obsady komentatorskie na eliminacje cokolwiek egzotyczne i pokazują krótką ławkę Polsatu. Mecze będzie komentował m.in. spec od kosza i siatki Adam Romański (chyba debiut przy lidze chińskiej ostatnio), Marcin Kalita (to ten były naczelny Przeglądu Sportowego?), Robert Zieliński (dotąd raczej jako ekspert w niektórych meczach). Co prawda w większości dotyczy to niezbyt medialnych spotkań, ale kiedy przyjdzie LM i LE, Polsat musi sięgnąć po jakieś wzmocnienia. Czarek Kowalski dostaje nie tylko Francja-Holandia, ale też Hiszpania-Włochy, trochę przerażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te obsady komentatorskie na eliminacje cokolwiek egzotyczne i pokazują krótką ławkę Polsatu. Mecze będzie komentował m.in. spec od kosza i siatki Adam Romański (chyba debiut przy lidze chińskiej ostatnio),

Romanski i pilka nozna? :shock: Jaki mecz ma komentowac? Romanski to spec od kosza, siatka to chyba niedawno zaczal sie zawodowo zajmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te obsady komentatorskie na eliminacje cokolwiek egzotyczne i pokazują krótką ławkę Polsatu. Mecze będzie komentował m.in. spec od kosza i siatki Adam Romański (chyba debiut przy lidze chińskiej ostatnio), Marcin Kalita (to ten były naczelny Przeglądu Sportowego?), Robert Zieliński (dotąd raczej jako ekspert w niektórych meczach). Co prawda w większości dotyczy to niezbyt medialnych spotkań, ale kiedy przyjdzie LM i LE, Polsat musi sięgnąć po jakieś wzmocnienia. Czarek Kowalski dostaje nie tylko Francja-Holandia, ale też Hiszpania-Włochy, trochę przerażające.

Przykład młodej konkurencji na rynku medialnym wskazuje, że wcale nie trzeba stawiać na wielkie nazwiska z doświadczeniem a młodych "emocjonalnych ludzi " (niewypalonych)i z pasją, którzy sami szukają swojego sposobu na kreowanie siebie przez komentarz :)

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsatu nie stać na komentatorów z prawdziwego zdarzenia??!!

 

Wczoraj kolejny Robert Zieliński, gość z jakiejś gazety i mecz Grecja-Belgia byl dramat!! W 2 minucie a gość juz takie babole, ze na Mertensa powiedial "Drajs". A o Mitroglu nie wiedział, ze zmienił klub nawet! Co na to Borek?? Czemu jego kolega ze stacji sie nie przygotował?

 

O tym co papla Ziober, ktory jest najgorszym ekspertem w dziejach tv nawet nie wspomnę!!

 

 

Polsacie. Czas na poważnych ludzi q ekipie bo nikt sie tam nie nadaje. Z czym do LM??!!

 

Przykład Eleven pokazuje, ze młodych zdolnych jest mnóstwo na rynku, ale trzeba dać szansę. Tylko tyle.

 

Dość słuchania dziadostwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Polsatu nie stać na komentatorów z prawdziwego zdarzenia??!!

 

Wczoraj kolejny Robert Zieliński, gość z jakiejś gazety i mecz Grecja-Belgia byl dramat!! W 2 minucie a gość juz takie babole, ze na Mertensa powiedial "Drajs". A o Mitroglu nie wiedział, ze zmienił klub nawet! Co na to Borek?? Czemu jego kolega ze stacji sie nie przygotował?

 

O tym co papla Ziober, ktory jest najgorszym ekspertem w dziejach tv nawet nie wspomnę!!

 

 

Polsacie. Czas na poważnych ludzi q ekipie bo nikt sie tam nie nadaje. Z czym do LM??!!

 

Przykład Eleven pokazuje, ze młodych zdolnych jest mnóstwo na rynku, ale trzeba dać szansę. Tylko tyle.

 

Dość słuchania dziadostwa!

I jeszcze te przekręcanie nazwiska trenera reprezentacji Grecji (zamiast Skibbe, to ciągle powtarzał... Skibbi) - brak słów... :( Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Polsat ma kilku niezłych komentatorów (Przybysz, Włodarczyk, oczywiście Borek czy też gościnnie Janisz) ale reszta (Michalewski, Zieliński, nudziarz Iwańczyk, Feddek - ten to dopiero katastrofa, jak razem z Zioberem smędzą to mam ochotę wyrzucić telewizor) nie nadaje się do takiej roboty.

 

Ja rozumiem, że "największych gwiazd" do komentowania retransmisji spotkań pokroju Gibraltar - Bośnia i Hercegowina czy innego Guangzhou Evergrande - Hebei China Fortune się nie bierze, ale czemu mam słuchać w spotkaniach pierwszej ligi, pucharu Polski albo eliminacji MŚ typów co irytują tylko gdy się odezwą (Feddek + Ziober) czy w przypadku ligi rosyjskiej/chińskiej/ukraińskiej  innego delikwenta co przekręca nazwiska, szpera po kartkach w poszukiwaniu utraconego rozumu i płynności mowy (Michalewski)? Rozumiem, to są niszowe prawa, ale po co jeszcze bardziej dziadować?

 

Szczerze nie wierzę w to, że po przejęciu LM i LE cokolwiek się zmieni oprócz wzrostu ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Borek i Hajto na pełnej pompie. Mi się rzuciło w oczyna początku transmisji długie-kilkuminutowe ujęcie z komentatorami na ekranie, widziałem już takie rzeczy, ale chyba robią celebrytów z tego duetu przed nadciągającą Champions League.

Edytowane przez ezequiel93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...