Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Polsacie Sport w wersji SD w wielu przypadkach jest kiepska grafika meczowa.

Nie wiem co kieruje umysłem ludzi, którzy tworzą takie badziewie.

Nie wiem czy to Polsat produkuje sygnał czy inna firma jak w przypadku Ekstraklasy, ale problem polega na tym że ktoś chce zabłysnąć, robią jakieś gradienty barw a w wersji SD na telewizorze 42'' nieraz ciężko zobaczyć co tam pisze.

Wydaje mi się że jedną z lepszych grafik ma żużel na nSporcie.

 

 

Zgadzam się. Ogólnie ta grafika przy żużlu na Polsacie Sport wygląda jak z lat 90, zrobiona pięć minut przed meczem w Paincie, znając życie @Piotrek87 i tak napisze że Polsatowskie grafiki są najlepsze :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafiki ekranowe podczas transmisji żużla na Polsacie Sport są bardzo ładne jak na 2017 rok przystało - to moje zdanie.

 

 

Zobacz chociaż raz GP na Canal + oraz PGE Ekstralige w nSporcie, to zobaczysz jak wygląda dobra realizacja, i prawdziwa grafika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i poczekać na oficjalny komunikat. Pewne jest jedno że tanio Ligi Mistrzów i Ligi Europy Soloż pokazywać nie będzie. Łącznie z tych obu lig będzie parę set meczy więc najprawdopodobniej cena pakietu premium który stworzy nie jednych przyprawi o ból głowy. Soloż nic nikomu darmo nie dał, wywalił worek pieniędzy żeby teraz na tym dobrze zarobić. 

Edytowane przez Maximus2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale są w każdej kolejce mecze lepsze i gorsze. Zespoły typu Barcelona, Real, Manchestery, Chelsea, Borussia, Bayern, Juventus są głównym motorem napędowym tych rozgrywek i inna jest oglądalność tych meczy a inna zespołów typu: Brugge, Leicester, CSKA Moskwa, Celitic, Rostov, Besiktas czy Ludogorets. I wg mnie mecze tych drugich dostaną bez dodatkowych opłat abonenci PS HD i PSE HD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wprowadzić mają kanały dla tenisa specjalnie płatne to nie liczcie na dobre mecze w głównych kanałach :) Owszem mecze będą ale nie te najważniejsze , Tak jak teraz w nc+ . Ważniejsze mecze na Canal+ a te drugorzędne na na Nsport. Jednak Polsat według mnie stworzy kanały płatne i uważam ,że jest to dobre rozwiązanie. Zapłacenie 100 czy tam 200 złotych to chyba nie fortuna :)

Edytowane przez xShandyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat wraz z Eurosportem za 40 zł będą pokazywać 4 turnieje tenisa. Które i tak dość szeroko były pokazywane na tych dwóch antenach. Ciekawe ile krzyknie Polsat za sezon dostępu do LM i LE. Jeżeli przelicytowali podczas kupna ostro wszystkich i bez żadnych wątpliwości to w grę muszą wchodzić naprawdę gigantyczne pieniądze jak na polski rynek. Wydaje sie jednak że nie prędko dowiemy się o cenach i pakietach wykupu dla kibica wszak rozmawiamy o sezonie 18/19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieli szybciej ze do TVP wraca reprezentacja a to tez musieli miec przeciek z UEFA a Kozminski to jednak pracownik takze tej organizacji.

Co niektórzy są w szoku, a oferta sportowa cp : coraz bogatsza i tu chyba problem leży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby te, które Polsat w ostatnich latach stracił- F1, ME w piłce nożnej. Sorry, ale coraz słabsza ligowa siatkówka(odpływ gwiazd) i boks(też bez wielu hitowych walk i z nieszczęsnym PPV) to nie są wielkie prawa. Ale wiem, że Ty i Piotrek jesteście z nich zawsze dumni. Macie prawo, a ja mam prawo uważać co innego. Polsat oszczędzał i zakupił hitowe prawa, niestety dla prawdziwego kibica piłkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...