Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I to, tak jakby troszeczkę zmienia postać rzeczy :)

 

 

Oczywiście, że tak. Dopóki tli się nadzieja, że mogę mieć LM płacąc znacznie mniej niż w nc+ :) 

 

Dodatkowo znając CP i ich chęć osiągnięcia zysku, mogą udostępniać za dodatkową opłatą wybrane mecze nc+.

 

 

Masz na myśli kwotę miesięczną?

Podałem przykład - myślę, że aż tacy niepoważni nie są. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie PPV?

 

Jak można robić PPV w telewizji, gdy o jednej porze będzie kilka meczów?

I tak wiadomo, że kibice wybiorą ten który leci w TV, bo przecież nie można wszystkich obejrzeć jednocześnie. A w TV (żeby zarobić na reklamach) i tak muszą pokazać atrakcyjniejsze spotkania (by mieć oglądalność), więc ochłapów nie będzie im się opłacało sprzedawać do PPV.  :D

 

PPV może być na Ipli, w smartfonach, czyli dla abonentów nc+

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zrobili z Euro 2016? TVP sypnęło kasą więc odsprzedali mecze. Oczywiście są to czyste dywagację. 

Tylko wspominam, że kiedyś Kurski obiecywał, że LM wróci do TVP. Ale do tego czasu może TVP upadnie z takim zadłużeniem. 

 

 

Z pewnością to zrobią. Hahahahah

Szczególnie gdy mają kanał otwarty o nazwie POLSAT i spokojnie sami mogą ściągnąć z rynku miliony złotych, a nie dawać na zmarnowanie do TVP :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solorz jeszcze nic nikomu za darmo nie dał. Nie ma co się łudzić że do kanałów które są prawie w każdej kablówce i można je mieć za mniej niż 10 zł da cały pakiet LM. On wyciśnie te prawa jak cytrynę. Robił tak z Mistrzostwami Świata w Siatkówce i Euro w Piłce Nożnej. Coś już do tego 2018 roku wymyśli. Pewnie jakieś "ochłapy" da do Polsatów Sport. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że (albo raczej: wydaje mi się) Polsat nie będzie sprzedawał całego sezonu. Najsympatyczniej byłoby jakby każdy wieczór z LM był sprzedawany jak gala KSW czy PBN, tylko drożej :)

 

Widzę, że kolega jest podobnie zakręcony co Piotrek87, tyle, że w drugą stronę.

 

NA pewno nie będzie oddzielnego sprzedawania meczów, jeśli już to będzie to dostęp do całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością to zrobią. Hahahahah

Szczególnie gdy mają kanał otwarty o nazwie POLSAT i spokojnie sami mogą ściągnąć z rynku miliony złotych, a nie dawać na zmarnowanie do TVP :D

Dla mnie to całkiem realny scenariusz . Solorz to biznesmen , więc jeśli dostanie odpowiednio dobrą ofertę to odsprzeda podobnie jak mecze EURO 2016. Wielu, w tym ja nie sądziłem ,że mogą to uczynić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że kolega jest podobnie zakręcony co Piotrek87, tyle, że w drugą stronę.

 

NA pewno nie będzie oddzielnego sprzedawania meczów, jeśli już to będzie to dostęp do całego sezonu.

Żeby tylko w tym wypadku, ale mniejsza o to.

 

A co jak mi się marzy wykupowanie za duży pieniądz pojedynczych meczy? Polsat powinien i o tym pomyśleć, i to żeby cena też była odpowiednia (odpowiednio wysoka) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Po pierwsze Liga Mistrzów (trzy lata) to nie jedno wydarzenie, jak Euro (miesiąc) czy KSW (kilka godziny)

W tym przypadku Polsat bardziej będzie chciał byście kupili u nich dekoder (najlepiej z Elevenami) + komórkę + internet + gaz + prąd z umową roczną/dwuletnią) itd. A nie jakiś tam marny pakiecik PPV :D

 

Pozyskanie Ligi Mistrzów ma na celu zachęcić do podpisania umowy na usługi (dekoder + SmartDOM), z której Polsat będzie ściągał kasę przez rok, a nie tylko gdy gra LM. A w PPV to se możecie dokupić Canal+ :D

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie!

 

Po pierwsze Liga Mistrzów (trzy sezony) to nie Euro (mieaiąc)

W tym przypadku Polsat bardziej chce byście kupili dekoder + komórkę + internet + gaz + prąd (z umową rcozną/dwuletnią) itd. niż marny pakiecik PPV :D

Dekoder+komórkę+internet+gaz+prąd+drugi dekoder+drugi telefon+telefon stacjonarny+antywirus/ochrona internetu+modem+dekoder z tv mobilną+multiroom/ipla/cośtam i dopiero wtedy jeszcze masz szansę dokupić PPV.

 

Trzy sezony za dużo, trzy lata Ligi Mistrzów za miliony złoty miesięcznie :)

Edytowane przez dustman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 mecze w kanałach otwartych - tak wynikało z umowy. Miałeś tyle w ramówce? Miałeś. To co teraz się pienisz.

Odpowiedz na pytanie, czy UEFA dopuszcza taki trick, jaki był z PS2 i PS3 podczas EURO. To, ,że mi piszesz, że miałem 24 mecze w otwartych (miałem więcej, bo na szczęście są kanały FTA), to wiem doskonale ;)

 

EDIT: Czyli nie powinno być w PPV.

Edytowane przez rafpolsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat nie wyciągnie wielkiej bazy nowych abonentów i będzie chciał wyciągnąć jak najwięcej środków od obecnych. Taki jest rynek. Możliwe są rabaty dla właśnie osób z SmartDom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...