Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już się przeprosili z Dziekanowskim? Obecność Łapińskiego pewnie zmartwi wielu forumowiczów, którzy na niego narzekali. Mecze Polski: Borek - Hajto, czyli też zgodnie z przypuszczeniami. Będzie też niestety Cezary z pazurem. Kmita tylko nie wspomniał, czy mecze i studia będą w PS i PSE czy raczej w utworzonych PS2 i PS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.se.pl/pilka-nozna/euro-2016/euro-2016-mateusz-borek-zetrze-sie-z-dariuszem-szpakowskim_826320.html

tak jak było zaplanowane 23 spotkania, czyli po jednym z dnia meczowego, w tym m.in. mecz otwarcia, wszystkie mecze Polaków, ćwierćfinały, półfinały i finał pokażemy w Polsacie otwartym. W innych kanałach pod szyldem Polsatu będzie można obejrzeć wszystkie 51 meczów.

To oznacza ze w Polsacie otwartym zobaczymy tylko 3 mecze 1/8 finalu (TVP ma dwa wiec max w otwartej telewizji tylko 5 z 8 meczow 1/8, a w wersji negatywnej tylko te 3).Wczesniej Kmita zapowiadal ze w otwartym kanale pokaza conajmniej 24 spotkania

http://www.tvpolsat.info/news.php?readmore=7758.

 

 

 

Ekipa komentatorska Polsatu na Euro 2016:

 

Główni komentatorzy:Mateusz Borek, Cezary Kowalski, Tomasz Włodarczyk i Piotr Przybysz - powinien tu byc Bożydar Iwanow i Leszek Bartnicki

Wspolkomentatorzy (eksperci): Włodzimierz Lubański, Tomasz Hajto,Jacek Ziober, Czesław Michniewicz, Jacek Zieliński.

Mecz otwarcia i final - Borek, Lubański

Mecze Polakow - Borek, Hajto

Az 13 meczow ma skomentowac Borek. To akurat dobra decyzja.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest gigantyczny skandal!! Iwanow tylko w Warszawie, nie będzie nic komentował, studio prowadzi facet od siatkówki, który nigdy futbolem się nie zajmował.. Naprawdę dziwne,że Iwanow daje się tak poniewierać i obrażać.. 

Lepiej ,że te Łapińskie, Ziobery będą w Wawie. Warto wspomnieć,ze Gmoch, Piechniczek czy Lubański przez lata to byli eksperci TVP. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaktualniona rozpiska live na 29.04-01.05 w Polsacie Sport:

 

Piątek, 29.04

 

15:55 PS   KOLARSTWO: Tour de Romandie - 3. etap: Sion - jazda indywidualna na czas

20:00 PSN KOSZYKÓWKA: Liga niemiecka - mecz: Giessen 46ers - BG Göttingen

20:20 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Wisła Płock - Stomil Olsztyn

 

Sobota, 30.04

 

16:00 PS   KOLARSTWO: Tour de Romandie - 4. etap: Conthey - Villars-sur-Ollon

18:00 PS   PIŁKA RĘCZNA: PGNiG Superliga - mecz półfinałowy fazy play-off: MMTS Kwidzyn - VIVE Tauron Kielce

18:30 PSE PIŁKA NOZNA: Liga rosyjska - mecz: Lokomotiw Moskwa - Spartak Moskwa

21.00 PS   BOKS: Walka o mistrzowski pas federacji WBO International w Londynie - waga ciężka: Hughie Fury - Fred Kassi (do 00:00)

23:00 PSE SIATKÓWKA PLAŻOWA: Turniej World Tour w Fortalezie - mecze półfinałowe mężczyzn i kobiet (do 03:00)

 

Niedziela, 01.05

 

11:00 PS   CAFE FUTBOL

12:35 PS   PIŁKA NOŻNA: 1. liga - mecz: Zagłębie Sosnowiec - Rozwój Katowice

13:40 PSE KOLARSTWO: Tour de Romandie - 5. etap: Ollon - Genewa

14.25 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Ajax Amsterdam - Twente Enschede

16:00 PS   PIŁKA RĘCZNA: PGNiG Superliga kobiet - mecz półfinałowy: Vistal Gdynia - Pogoń Baltica Szczecin

17:40 PSN KOSZYKÓWKA: Tauron Basket Liga - mecz ćwierćfinałowy fazy play-off: Anwil Włocławek - King Wilki Morskie Szczecin

18:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga ukraińska - mecz: Szachtar Donieck - Dynamo Kijów

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubański, uważam się to dobry wybór - dobrze spisał się podczas MŚ2010. Troszkę szkoda, że Kowal nie jest przewidziany do komentowania spotkań, ale w studio też na pewno coś ciekawego powie. Komentatorzy główni:

 

Borek - wiadomo, klasa - fajnie też, że jest przewidziany do tak dużej liczby spotkań. 

Przybysz - uważam go za średniaka, jednak oglądając ostatnio mecze młodzieżówek czy spotkania towarzyskie trochę się do niego przekonałem.

Włodarczyk - bardziej cenie sobie jego komentarz podczas meczów piłki ręcznej, piłke nożną trochę bez emocji robi, mam nadzieje, że po turnieju zmienie zdanie.

Kowalski - wiadomo, trzeba będzie sie przemęczyć

Bartnicki z pewnością by się nadał, ale jednak chyba trochę za krótko jest w Polsacie. Może pewnie robił jakieś materiały czy skróty. Z Iwanowem dziwna sprawa, mam nadzieje, że jednak załapie się jeszcze na komentowanie :-)

 

Eksperci? 

Właściwie po za Zioberem to nie ma większych zastrzeżeń. Zgodnie z zapowiedziami mecze Polaków zrobi w mojej opini najlepszy duet w Polsce - Borek, Hajto. Mam nadzieję, że Hajto skomentuje dużo spotkań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z se.pl

"Poza wymienionymi, do studia będziemy dopraszać fajne postaci, z którymi współpracujemy. Bokserzy, siatkarze, zawodnicy MMA, piłkarze ręczni, ludzie muzyki i filmu…"

 

Jeżeli pamiętam, to gdy w studiu TVP pojawiały się "gwiazdy" (np. IO w 2010, potem głównie z tego zrezygnowali), to były bardzo negatywne opinie o tym. A tu - Polsat będzie tak robił, liczę na to, że to też skrytykujecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krytykować zawczasu, ale jednak mam tradycyjne wątpliwości co do "jakości" przekazu Polsatu. O ile jeszcze mecze będą robione przez Francuzów i zepsuć się tego nie da (poza doborem komentatorów, którzy też są wątpliwi, ale to już inna bajka), o tyle już otoczka jest typowo "polsatowska" - gwiazdy MMA, siatkarze, bokserzy, czyli upychanie amatorów na wizję, którzy będą promować sporty z anten Polsatu, albo zachęcać do wysyłania smsów po tablety, czyli wieś tańczy i śpiewa, zamiast analiz fachowców i skupienie się na samym turnieju. Niestety w TVP zapewne nie będzie lepiej (patrz: studio na dachu Wedla przy poprzedniej imprezie) - jakby dyrektorzy zakładali, że Polacy to idioci i nie siądą przed tv dla samego meczu, tylko muszę mieć masę niepotrzebnych i często żenujących dodatków na wizji.

 

Generalnie mnie to nie boli, bo przed tv spędzę 90 minut z groszami, ale jednak sam zamysł jest strasznie irytujący, że kierujemy się do masowego widza, który łyknie wszystko i prócz meczu musi mieć jeszcze inne głupoty dostarczone.

Edytowane przez spirit83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Superekspresie dzisiaj jest artykuł, w którym podano, że Kowalski skomentuje 15 meczów, Hajto tylko Polaków. Przecież to jest masakra z tym Kowalskim. Lubanski na bank finał i mecz otwarcia. Ale jest jeszcze kolejny spektakularny manewr... Świerczewski ma być reporterem... :lol2: Przecież on nie potrafi zdania poprawnie sklecić, do tego po tym co zrobił ostatnio, to jest żenada w wykonaniu Kmity, że puszcza go na antenę.

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prywatnie bardzo się cieszę, że Polsat ma tak mało dobrej piłki, a będzie miał jeszcze mniej po ostatnich zakupach TVP. Na szczęście siatkówka mnie nie interesuje, więc i oferta "sportowych" Polsatów właściwie dla mnie nie istnieje. Nie muszę się męczyć słuchając Hajtów, Kowalczyków i Cezarów z pazurem. Przy nich nawet średniawy Mirosławski to guru, a Laskowski to niemalże geniusz :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Świerczewski ma być reporterem... :lol2: Przecież on nie potrafi zdania poprawnie sklecić, do tego po tym co zrobił ostatnio, to jest żenada w wykonaniu Kmity, że puszcza go na antenę.

A kogo mieli wziąć jakiegoś no name który nigdzie nie wejdzie ? Świerczewski ma otwarte wszystkie drzwi dlatego wybrali jego. Żeby wejść dalej czy przeprowadzić wywiad trzeba mieć znajomości sama akredytacja nie wystarczy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę krytykować zawczasu, ale jednak mam tradycyjne wątpliwości co do "jakości" przekazu Polsatu. O ile jeszcze mecze będą robione przez Francuzów i zepsuć się tego nie da (poza doborem komentatorów, którzy też są wątpliwi, ale to już inna bajka), o tyle już otoczka jest typowo "polsatowska" - gwiazdy MMA, siatkarze, bokserzy, czyli upychanie amatorów na wizję, którzy będą promować sporty z anten Polsatu, albo zachęcać do wysyłania smsów po tablety, czyli wieś tańczy i śpiewa, zamiast analiz fachowców i skupienie się na samym turnieju. Niestety w TVP zapewne nie będzie lepiej (patrz: studio na dachu Wedla przy poprzedniej imprezie)

 

Tylko ja tu widzę jedną różnicę. Podczas Euro 2012 było studio, gdzie byli tylko eksperci, jak i studio na Wedlu. A tu może być jak jak na igrzyskach w 2010, czyli przy jednym stole będzie siedział jakiś ekspert, jak i zupełnie postronny gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...