Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem od jakiejś 75. minuty - porażka ten Kołtoń, jego komentarz sprowadza się do wymieniania nazwisk piłkarzy i krzyczenia jak kastrat gdy piłka zbliża się do bramki. Ciekawostek, informacji, uwag - praktycznie brak, a Łapiński też rzuca same banały. W tym samym czasie Marcin Lepa, od lat interesujący się calcio, komentuje kolarstwo torowe, które pewnie obchodzi go tyle, co zeszłoroczny śnieg. Z Romkiem i Czarkiem Euro 2016 zapowiada się pysznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Polsat nie ma zbyt dobrych komentatorów do piłki nożnej poza duetem Mateusz Borek i Tomasz Hajto który wg mnie jest najlepszym duetem w Polsce

 

Hajto? :crazy: Chłop wypowiedzieć się nie potrafi, zdania złożyć nie umie, duka niezrozumiałe wypowiedzi, co chwile jakieś "ciekawostki" z przeszłości wprowadza, składy sprzed 20 lat wygłasza etc. Jeden z najgorszych współkomentatoró w Polsce. Gdy komentuje mecz reprezentacji z Borkiem to jeszcze ujdzie, ale jak obaj dostaną mecz Bundesligi to oglądać się tego nie da. Ciągle o reprezentacji Polski, Lewandowskim, Błaszczykowskim, sytuacji polskiej piłki, szkoleniu młodzieży etc. Ja rozumiem, że to ciekawe tematy, ale... do studia, w którym omawia się sprawy polskiej piłki! A nie w trakcie meczu ligi niemieckiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Lepa to nie jest komentator piłki. Trudno w ogóle powiedzieć co jest jego dyscypliną. Siatkówka? To trochą tak ja dać komentowanie Dębowskiemu piłki nożnej czy Babiarzowi skoków narciarskich. Pewnie by sobie poradzili, ale to nie ich dyscypliny. Podobnie jest z Lepą i piłką nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Lepa to nie jest komentator piłki. Trudno w ogóle powiedzieć co jest jego dyscypliną. Siatkówka? To trochą tak ja dać komentowanie Dębowskiemu piłki nożnej czy Babiarzowi skoków narciarskich. Pewnie by sobie poradzili, ale to nie ich dyscypliny. Podobnie jest z Lepą i piłką nożną.

Lepa interesuje się wszystkim co włoskie, czy to siata czy calcio i potrafi nieźle swoją wiedzę wykorzystać. Lepszy niż taki Czarek z pazurem, który ani ciekawego komentarza nie ma, ani wiedzy.

Lepa to taki Durda.

Jest od wszystkiego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Lepa to nie jest komentator piłki. Trudno w ogóle powiedzieć co jest jego dyscypliną. Siatkówka? To trochą tak ja dać komentowanie Dębowskiemu piłki nożnej czy Babiarzowi skoków narciarskich. Pewnie by sobie poradzili, ale to nie ich dyscypliny. Podobnie jest z Lepą i piłką nożną.

Nie do końca tak, przecież wymienieni przez Ciebie komentatorzy nigdy nie robili piłki, a Lepa owszem. Nawet w jakimś wywiadzie mówił, że to jego pierwsza miłość, a obecnie na równi z siatkówką. Może nie jest jakimś wybitnym komentatorem, ale jak dadzą mu komentować Puchar Włoch albo jakieś mecze reprezentacyjne, zupełnie przyzwoicie się go słucha.

 

Piszę o tym w kontekście tego, źe Kmita stawia w roli "pierwszych" komentatorów dziennikarzy kompletnie niemających ku temu predyspozycji, jak Kołtoń i Kowalski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, trudno mi było dać jakiś równoległy przykład. Mnie się Lepa kojarzy z reporterem siatkówki, tak samo jak Feddek to też dla mnie wieloletni reporter a nie komentator - chociaż też komentował, kiedy było trzeba. Lepa raczej jest nie tyle komentatorem, co komentatorem meczów z udziałem Włoch lub włoskich zawodników. Taka wąska specjalizacja.

 

Co do Kołtonia komentującego samodzielnie czy jako głównego w parze, to tak. Można narzekać. Ale jak komentował ME 2008 jako ten drugi z głównym komentatorem Borkiem to mi nie przeszkadzał. Dużo mniej irytował niż np. z Kowalczyk z Borkiem.

W ogóle zdziwiło mnie, ze eliminacje ME komentuje Borek z Hajtą, a nie z wieloletnim przyjacielem, wiernym giermkiem Kołtoniem. Co do Kowalskiego to zgoda, porażka na całej linii. Taki odpowiednik Jońcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze Lepa to nie jest komentator piłki. Trudno w ogóle powiedzieć co jest jego dyscypliną. Siatkówka? To trochą tak ja dać komentowanie Dębowskiemu piłki nożnej czy Babiarzowi skoków narciarskich. Pewnie by sobie poradzili, ale to nie ich dyscypliny. Podobnie jest z Lepą i piłką nożną.

Ja go postrzegam jako zapchajdziurę. Zna język/języki... ogarnia kilka dyscyplin. Ot taka przydatna zapchajdziura, nic ponadto. 

Kołtoń świetny jest w studio i w Cafe Futbol, ale też moim zdaniem na komentatora się nie nadaje, przynajmnej głównego.

Kołtoń był świetny, a teraz jest tylko niezły jako ktoś kto wspomaga prowadzącego. Bo jako prowadzący studio Kołtoń jest gorzej niż niezły. Gdy czasem sobie tak odtwarzam do posiłku na Ipli te programy z nim jako prowadzącym to CF staje bardzo wolnym, nudnym i mało ciekawym programem. 

 

Jeszcze jedna uwaga odnośnie Kołtonia. Facet jest niewychowany i nachalny. Najpierw z tym częstym reklamowaniem "polsatsport.pl", a teraz z tym albumem... 

 

Powiedzcie ile można? Ja rozumiem, że Romek dba o interesy swoje i Polsatu, ale to wygląda jak jakieś żebranie na wizji i jest bardzo niegrzecznym nawykiem z jego strony. Traktuje telewidzów jak d.e.b.i.l.i.

 

Mógłby mieć odrobinę godności i więcej samokontroli.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga odnośnie Kołtonia. Facet jest niewychowany i nachalny. Najpierw z tym częstym reklamowaniem "polsatsport.pl", a teraz z tym albumem... 

 

Powiedzcie ile można? Ja rozumiem, że Romek dba o interesy swoje i Polsatu, ale to wygląda jak jakieś żebranie na wizji i jest bardzo niegrzecznym nawykiem z jego strony. Traktuje telewidzów jak d.e.b.i.l.i.

 

Mógłby mieć odrobinę godności i więcej samokontroli.  

Pytanie czy Kołtoń reklamuje polsatsport.pl z własnej inicjatywy czy z urzędu. Może rzeczywiście zauważył, że jest to trend w tej stacji, więc też korzysta. Bo ogólnie niestety Polsat nachalnie reklamuje swoje programy wszędzie. Np. w Tańcu z gwiazdami zapraszają i reklamuję mecze reprezentacji, piłkarze ręczni podczas ME zapraszali na walkę Szpilki, on na mecze ręcznych. Nieśmiertelny Ibisz wielokrotnie przez lata reklamował inne programy Polsatu - także podczas Sylwestra itp. Aż tak dużo programów w Polsacie nie oglądam, więc tego reklamowanie przeróżnych pozycji jest na pewno wiele więcej niż podałem. Ogólnie każda stacja to robi, ale trzeba zachować jakiś umiar, nie narażać się na śmieszność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...