Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest szansa na ekstraklasę w PSE wynika z wypowiedzi szefa Ekstraklasy

http://pilkanozna.pl/index.php/Wydarzen ... sa-tv.html

 

Ja myślę, że obie strony grają na przeczekanie ale ostatecznie nc+ dogada się z CP. Teraz kiedy Śląsk nie jest już Solorza to bez meczów Śląska a więc Polsat by miał już same ochłapy bez żadnego wyjątku więc co nc+ szkodzi oddać śmieciowe mecze skoro wszystkich interesuje i tak tylko Legia, Wisła i Lech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko przeciąganie liny. NC+ mówi, że nie sprzeda bo chce aby CP dał więcej a CP mówi, że nie kupi bo chce aby NC+ obniżył.

Dziennikarze z PS posiłkują się słowem RACZEJ nie będzie. Szef ekstraklasy jest na bieżąco i wynika z jego wypowiedzi, że nic jeszcze nie jest przesądzone na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby i Polsat zgarnął sublicencje na pokazanie 3-4 meczów tygodniowo to musiałby zapłacić w granicach 30 mln zł, a kasę wydali na Euro 2016 i mecze reprezentacyjne el. MŚ i ME a Solorz napewno nie dołoży bo abonentów z dnia na dzień nie przybędzie, nie mając 100% praw nie opłaca się inwestować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa do Ekstraklasy są droższe aniżeli do F1.

Oczywiśćie że tak.To są najdroższe prawa sportowe u konkurencji.Kolejne to podobno Liga Angielska.A CP nawet nie było stać na Ligę włoską.A tymi prawami w CP to jeszcze bym się tak nie cieszył.Bo nie wiadomo na jakim kanale lub kanałach będą w całości i w jakiej formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polsat woli kupować prawa, którymi człowiek będzie emocjonował się 2-4 tygodnie w ciągu roku ( MŚ, ME w siatkówce czy piłce nożnej ). Jak dla mnie to kropla w morzu. Canal+ z kolei kupuje prawa, które dostarczają rozrywki 10 miesięcy w roku ( ligi europejskie ). Nie wiem jak wy, ale ja wole metodę Canal+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg strony polsatsport.pl PIŁKA NOŻNA

 

Puchar Włoch

 

Roma -Juventus godz. 20:40 (PolsatSport Extra)

 

komentuje: Szymon Rojek

 

Rojek ? Ale wybrali komentatora by ich.. ! Taki mecz, mecz jakiego nie będą mieli przez najbliższy rok powinien skomentować ktoś z top komentatorów. Nawet taki Borek czy Bożydar powinni skomentować. Jednak tyle w tym dobrego, że nie dali Cezarego tępego pazura Kowalskiego to byłby strzał w głowe od razu!

 

Tamtego wieczora wpadliśmy "z deszczu pod rynnę", bo komentatorem starcia Roma - Juve okazał się... Piotr Przybysz, czyli chyba największa "zapchajdziura" w redakcji, gość od czarnej roboty, komentator-kameleon potrafiący dostosować się do każdej ligi - obojętnie czy to liga madagaskarska czy angielska - każdą skomentuje tak samo! Pozmienia tylko nazwiska, a swoje dopowie :lol2:

 

Rojek jeszcze ujdzie w tłumie, bo jakieś pojęcie jednak ma. Kiedyś to właśnie on był tym "pierwszym" komentatorem ligi portugalskiej na sportowych antenach Polsatu. Od czasu do czasu można było go też usłyszeć przy okazji Barca TV. Nie da się ukryć, że jakąś wiedzę posiada. Kto wie może odpowiadają mu te południowe klimaty typu Włochy-Hiszpania-Portugalia? Dużo na to wskazuje.

 

Największą jego wadą jest ta >>>bez emocjonalność<<< Dużo gada, emocje z niego wyciągnąć jest trudno, a jeśli już się pojawią to są takie wymuszane, takie "na siłę", "na odwal się".

 

Tak czy siak Rojek to klasyczny średniak i zgadzam się, że takiego meczu komentować nie powinien. Mimo to cenię go bardziej od Przybysza któremu skapło w teorii najatrakcyjniejsze spotkanie.

 

PS. Już bardziej Lepy czy nawet Kołtonia się spodziewałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie głównej: http://www.dubaidutyfreetennischampions ... sters.aspx

 

Turniej Dubaju jest ATP 500: jest wpisane jakie telewizje pokażą turniej: IKO (Sport Klub) - Bosnia / Croatia / Montenegro / Serbia / Slovenia / Macedonia / Poland

 

Mi sie wydaje że nadal sportklub ma pakiet ATP 500

 

Turnieje ATP 250 każdy turniej kupuje się oddzielnie. Pakiet ATP 500 już jako całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to akurat może być już nieaktualne info. Po prostu jeszcze nie zaktualizowali strony. Zobacz, że jako nadawce we Francji podano Canal+, gdzie wiadomo już, że prawa do turniejów Masters i 500 ( poza Monte Carlo i Paryżem) nabył kanał Bein Sport. Także spokojnie. Wygląda na to, ze Polsat przedłużył umowę z ATP dodatkowo rozszerzając o turnieje 500, a dodatkowo kupił pakiet od IMG kilku turniejów Atp 250, które dotychczas były w Sportklubie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...