Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniedziałek 17 września

20:30 Żużel, Elite League: Birmingham Brummies - Poole Pirates Polsat Sport

 

Piątek 21 września

11:05 Tenis ziemny, Turniej ATP w Sankt Petersburgu: 1. mecz ćwierćfinałowy Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 12:00)

12:00 F1 - GP Singapuru: 1. sesja treningowa Polsat Sport Extra

13:05 Tenis ziemny, Turniej ATP w Sankt Petersburgu: 1. mecz ćwierćfinałowy Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 14:00)

15:30 F1 - GP Singapuru: 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

17:55 Korona - Podbeskidzie Polsat Sport Extra

03:00 Boks, Gala w Bethlehem - waga półciężka: Gabriel Campillo - Siergiej Kowaliew Polsat Sport Extra

 

Sobota 22 września

11:00 F1 - GP Singapuru: 3. sesja treningowa Polsat Sport Extra

12:00 Tenis ziemny, Turniej ATP w Sankt Petersburgu: 1. mecz półfinałowy Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 13:00)

13:30 Jagiellonia - Piast Polsat Sport

14:00 F1 - GP Singapuru: sesja kwalifikacyjna Polsat, Polsat Sport Extra

14:00 Tenis ziemny, Turniej ATP w Sankt Petersburgu: 2. mecz półfinałowy Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 15:00)

15:40 Ruch - Zagłębie Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna, PGNiG Superliga kobiet: Pogoń Baltica Szczecin - KPR Ruch Chorzów Polsat Sport

20:00 Boks, Walka o mistrzowski pas federacji WBC we Wrocławiu - waga junior ciężka: Krzysztof Włodarczyk - Francisco Palacios Polsat, Polsat Sport (na PS do 00:00, a na Polsacie od 21:50 do 00:50)

 

Niedziela 23 września

12:25 Den Haag - Ajax Polsat Sport News

14:00 F1 - GP Singapuru: wyścig Polsat, Polsat Sport Extra

14:25 Śląsk - GKS Polsat Sport

14:25 Twente - Heerenveen Polsat Sport News

16:30 PSV - Feyenoord Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna, PGNiG Superliga mężczyzn: VIVE Targi Kielce - Azoty-Puławy Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie zważając na notoryczne błędy w komentowaniu Pana Andrzeja Kostyry zostałem uroczony takim oto komentarzem podczas pojedynku Martinez vs Chavez Jr :

"w Stanach Zjednoczonych ten pojednyek jest transmitowany w usłudze PPV, a w Polsce możecie go Państwo oglądać za darmo na Polsacie Sport"
Dla mnie to nie jest śmieszne, bo wydaje mi się, że opłacając pakiet Polsatu płacę także za odbiór Polsatu Sport i nikt za darmo mi go nie dał, ale co ja tam wiem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie zważając na notoryczne błędy w komentowaniu Pana Andrzeja Kostyry zostałem uroczony takim oto komentarzem podczas pojedynku Martinez vs Chavez Jr :
"w Stanach Zjednoczonych ten pojednyek jest transmitowany w usłudze PPV, a w Polsce możecie go Państwo oglądać za darmo na Polsacie Sport"
Dla mnie to nie jest śmieszne, bo wydaje mi się, że opłacając pakiet Polsatu płacę także za odbiór Polsatu Sport i nikt za darmo mi go nie dał, ale co ja tam wiem :/

Propaganda, którą muszą uprawiać w związku z PPV zlasowała im mózgi. ;) Jeżeli Polsat Sport jest za darmo to pan Kostyra jest najlepszym komentatorem boksu w Polsce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 24 września

20:30 Żużel, Elite League - Półfinał Polsat Sport

 

Środa 26 września

20:15 Piłka ręczna, PGNiG Superliga mężczyzn: VIVE Targi Kielce - MMTS Kwidzyn Polsat Sport

 

Piątek 28 września

09:15 Moto3 - Grand Prix Aragonii: 1. sesja treningowa Polsat Sport

10:10 MotoGP - Grand Prix Aragonii: 1. sesja treningowa Polsat Sport

11:10 Moto2 - Grand Prix Aragonii: 1. sesja treningowa Polsat Sport

13:15 Moto3 - Grand Prix Aragonii: 2. sesja treningowa Polsat Sport

14:05 Golf, Ryder Cup: 1. dzień Polsat Sport News (do 23:00; przerwa na Sport Flash o 15:00, 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00)

14:10 MotoGP - Grand Prix Aragonii: 2. sesja treningowa Polsat Sport

15:10 Moto2 - Grand Prix Aragonii: 2. sesja treningowa Polsat Sport

18:00 Podbeskidzie - Ruch Polsat Sport Extra

 

Sobota 29 września

09:15 Moto3 - Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa Polsat Sport

10:10 MotoGP - Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa Polsat Sport

11:10 Moto2 - Grand Prix Aragonii: 3. sesja treningowa Polsat Sport

13:15 Moto3 - Grand Prix Aragonii: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

13:30 GKS - Korona Polsat Sport Extra

13:55 MotoGP - Grand Prix Aragonii: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

14:30 Siatkówka mężczyzn, Superpuchar Polski: Asseco Resovia Rzeszów - PGE Skra Bełchatów Polsat Sport

15:10 Moto2 - Grand Prix Aragonii: sesja kwalifikacyjna Polsat Sport News

15:40 Pogoń - Jagiellonia Polsat Sport Extra

16:05 Golf, Ryder Cup: 2. dzień Polsat Sport News (do 19:00; przerwa na Sport Flash o 17:00 i 18:00)

19:45 Feyenoord - Nijmegen Polsat Sport News

20:45 Ajax - Twente Polsat Sport

22:05 Golf, Ryder Cup: 2. dzień Polsat Sport News

 

Niedziela 30 września

08:40 Moto3 - Grand Prix Aragonii: rozgrzewka Polsat Sport Extra

09:10 Moto2 - Grand Prix Aragonii: rozgrzewka Polsat Sport Extra

09:40 MotoGP - Grand Prix Aragonii: rozgrzewka Polsat Sport Extra

11:00 Moto3 - Grand Prix Aragonii: wyścig Polsat Sport Extra

12:20 Moto2 - Grand Prix Aragonii: wyścig Polsat Sport Extra

14:00 MotoGP - Grand Prix Aragonii: wyścig Polsat Sport News

14:25 Górnik - Śląsk Polsat Sport

14:30 Formuła 2 - Monza: wyścig Polsat Sport Extra

15:05 Golf, Ryder Cup: 3. dzień Polsat Sport News (do 23:00; przerwa na Sport Flash o 17:00, 18:00, 19:00, 20:00, 21:00 i 22:00)

16:25 Venlo - PSV Polsat Sport Extra

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: VIVE Targi Kielce - Bjerringbro-Silkeborg Polsat Sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zientara nie ma w studio, ale komentować będzie całe szczęście Kochański z Borowczykiem. Sobierajski to nawet studia prowadzić nie potrafi dobrze, a co dopiero komentarz.

 

A czemu go nie ma to nie wiem, może urlop ma? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 1 października

09:00 Sport motorowodny, Grand Prix Chin - kwalifikacje Polsat Sport Extra

20:30 Żużel, Elite League - Półfinał Polsat Sport

 

Wtorek 2 października

09:05 Sport motorowodny, Grand Prix Chin - wyścig Polsat Sport Extra

 

Czwartek 4 października

20:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: HSV Hamburg - Czechowskije Miedwiedi Polsat Sport

 

Piątek 5 października

07:00 Formuła 1 - Grand Prix Japonii: 2. sesja treningowa Polsat Sport Extra

17:55 Ruch - GKS Polsat Sport Extra

20:00 Siatkówka kobiet, Orlen Liga: Siódemka Legionovia Legionowo - Atom Trefl Sopot Polsat Sport

 

Sobota 6 października

07:00 Formuła 1 - Grand Prix Japonii: sesja kwalifikacyjna Polsat, Polsat Sport Extra

13:25 Korona - Zagłębie Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Indykpol AZS Olsztyn Polsat Sport

15:40 Podbeskidzie - Górnik Polsat Sport Extra

16:15 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: FC Barcelona Intersport - Füchse Berlin Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 17:00)

17:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Sankt Petersburg HC - VIVE Targi Kielce Polsat Sport

19:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Powen Zabrze - Gaz-System Pogoń Szczecin Polsat Sport

03:00 Boks, Walka o mistrzowski pas federacji WBO w Bayamon - waga superkogucia: Jonathan Oquendo - Wilfredo Vazquez Jr Polsat Sport Extra

 

Niedziela 7 października

08:00 Formuła 1 - Grand Prix Japonii: wyścig Polsat, Polsat Sport Extra

12:25 Ajax - Utrecht Polsat Sport Extra

14:25 Widzew - Pogoń Polsat Sport Extra

14:30 Siatkówka mężczyzn, PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk Polsat Sport

14:30 PSV - Breda Polsat Sport News

16:30 Twente - Alkmaar Polsat Sport News

17:00 Śląsk - Polonia Polsat Sport

17:00 Piłka ręczna kobiet, Eliminacje Mistrzostw Świata - Chowacja i Węgry'14: Polska - Białoruś Polsat Sport Extra

19:00 Piłka ręczna mężczyzn, PGNiG Superliga: Orlen Wisła Płock - Chrobry Głogów Polsat Sport

19:00 Piłka ręczna mężczyzn, Liga Mistrzów - faza grupowa: Montpellier Agglomération HB - Reale Ademar León Polsat Sport News (przerwa na Sport Flash o 20:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że są powtórki tylko powiedzcie mi, na którym kanale sportowym nie ma powtórek? Sport ma to do siebie, że większość wydarzeń odbywa się w weekendy, co potwierdza powyższe zestawienie przygotowane przez kolegę @agyz, więc nie może dziwić, że w poniedziałek oferta transmisji nie jest za bogata. Porównajcie ramówkę sportowych stacji Polsatu z innymi polskimi kanałami to zobaczycie, że sportowe stacje Polsatu mają najbogatszą i najbardziej urozmaiconą ofertę sportową. Zaznaczę, że mówię o sporcie, a nie o piłce nożnej. :) Można porównać np. z Canal+, gdzie przez cały ten tydzień będą zaprezentowane trzy dyscypliny sportowe, natomiast Polsat zaprezentuje siedem dyscyplin. Jeżeli chodzi o ilość godzin transmisji to też Polsat wypada lepiej. Oglądalność Polsatu Sport spadła, ale nadal jest to najlepszy polski kanał, najlepszy też wśród kanałów sportowych dostępnych w Polsce, co potwierdzają wyniki oglądalności kanałów sportowych, które przytoczyliście. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiking

Polsat najlepszy jest i basta! Utrata najdroższych praw nie ma oczywiście znaczenia liczy się różnorodność! To bardzo ciekawe spostrzeżenie, bo jakoś dziwnie mi się wydaje, że jeśli chodzi o ilość i różnorodność transmisji to nikt nie może równać z Eurosportem. Poza tym nie zawsze ilość= jakość. Zazwyczaj najdroższe prawa cieszą się największą popularnością, ale po co dużo płacić lepiej postawić na ilość i JAKOŚ(nie mylić z JAKOŚCIĄ) to będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest najlepszy. Gdyby było inaczej nie byłbym obecnie abonentem Cyfrowego Polsatu, a w tym roku miałem dwie możliwości rozwiązania umowy z tą platformą satelitarną. :) A jakie to najdroższe prawa utracił Polsat? Masz na myśli Ligę Mistrzów oraz Ligę Europejską? Sami z tego zrezygnowali, gdyż stwierdzili, że mieli zbyt niską oglądalność. Co do ilości i różnorodności to mówiłem o polskich kanałach sportowych, a Eurosport takim nie jest, co nie zmienia faktu, że wśród wszystkich kanałów sportowych dostępnych w Polsce Polsat Sport dominuje obok wspomnianego Eurosportu. Zgadza się, że nie zawsze ilość=jakość, ale w przypadku Polsatu większość praw prezentuje określony poziom.

Jak sam zauważyłeś Polsat nie dysponuje najdroższymi prawami, ale za to prawami, które cieszą się dużą popularnością. Na pewno większą niż prawa, którymi dysponuje Canal+ czy nSport, a te dwie stacje dysponują najdroższymi prawami sportowymi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...