Skocz do zawartości

Polsat Sport 1, 2, 3 (dawniej Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News)


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na Polsacie Sport leciała reklama HBO. O ile sie nie mylę to wcześniej nie puszczali reklam konkurencyjnych stacji (mam na myśli konkurencyjnych platform).

 

Pozdrawiam.

Na TVN leca reklamy C+ i co z tego. To jest kasa. tak jak napisał poprzedni PS jest w sieciach kablowych więc HBO ta promocja sie może przydać a dla PS to za zarobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te reklamy w trakcie meczow LS sa strasznie wnerwaiajace ! rozumiem reklamy pomiedzy setami, ale w przerwach technicznych !!! kiedys pokazywali przerwy techniczne, mozna bylo podsluchac co trenerzy doradzaja, teraz nic ! i jeszcze ta beznadziejna reklama AXE. niech reklamy puszczaja na zwyklym polsacie, POLSAT sport jest kanalem sportowym i powinnien na zywo pokazywac wszystko co sie dzieje na boisku. teraz nie ma nawet czasu zeby pokazac statystyki po kazdym z setow. komercha i zenada!

wielki minus dla PS ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te reklamy w trakcie meczow LS sa strasznie wnerwaiajace ! rozumiem reklamy pomiedzy setami, ale w przerwach technicznych !!! kiedys pokazywali przerwy techniczne, mozna bylo podsluchac co trenerzy doradzaja, teraz nic ! i jeszcze ta beznadziejna reklama AXE. niech reklamy puszczaja na zwyklym polsacie, POLSAT sport jest kanalem sportowym i powinnien na zywo pokazywac wszystko co sie dzieje na boisku. teraz nie ma nawet czasu zeby pokazac statystyki po kazdym z setow. komercha i zenada!

wielki minus dla PS ..

 

Masz całkowitą rację, po za tym skoro już raczą nas reklamami to z jakiej racji zabieraja nam część transmisji na kanale za który dodatkowo płacimy :evil:

 

Mnie tez wkurzają reklamy ale cóż. Takie są prawa rynku i w końcu Polsat jest liderem zysków z reklam. Najlepsza jest ta reklama AXE jak gostek uderza manekina a temu odpada głowa miodzio Laughing

 

A co w/g Ciebie jest ekscytujące w tej reklamie - że jakichś [beep]ek wali coś / kogoś w pysyk :?:

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy :?::?::?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego ale zawsze jak fezuj zabiera w jakiejs sprawie glos to robi sie zamieszanie...

 

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy

 

co do tematu- reklamy w Polsacie to integralna czesc kampanii majacej na celu umocnienie sie na czele tabeli zyskow z reklam... niestety ostatnio zauwazam wzrost liczby reklam, zwlaszcza w polsacie sport...

zobaczymy jak bedzie wygladac Wimbledon (przerwa co 2 gemy? :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak na innych kanałach sportowych, ale na Eurosportach też pokazują reklamy podczas transmisji i jakoś nikt nie narzeka. Odnoszę wrażenie, że niektórzy szukają byle powodu, by oczernić Polsat.

kiedys pokazywali przerwy techniczne, mozna bylo podsluchac co trenerzy doradzaja, teraz nic !
Nawet gdy pokażą przerwę techniczną, to i tak nie można usłyszeć, co trenerzy doradzają, bo kibice są zbyt głośni, więc reklamę mogą puścić, ważne, by się wyrobili.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze do konca sie nie rozumiemy...

reklamy zawsze byly w transmisjach siatkowki i pewnie beda, ale dawno juz nie byly tak "natarczywe". polsat sport reklamowany jest jako kanal sportowy, i mysle ze chce byc postrzegany jako jeden z lepszych. jak juz wczesniej napisalem na transmisje sportowa,sklada sie nie tylko mecz,ale i cala oprawa z tym zwiazana. przerwa techniczna tez ma swoj "urok"! nawet nietrzeba slyszec co trener mowi, ale widac gestykulacje,mobilizacje zawodnikow i to tez jest interesujace dla prawdziwych kibicow , a nie babka ktora psika manekina i malo co nie dostaje orgazmu jak go wacha !

polsat zwykly jest odbierany w formie naziemnej i mozna go nazwac kanalem ogolnopolskim ,a wiec "teoretycznie"jest mozliwosc ogladania go bez dodatkowych kosztow, natomiast PS znajduje sie abonamencie za ktory placimy troszke grosza. czy podczas meczow PLS byly reklamy w przerwach technicznych ? - NIE, czy byly pomiedzy setami ? - TAK , i nikomu wtedy te reklamy nie przeszkadaly. bedziecie pisac, ze to zabiegi komercyjne ,itp itd, ale niech wiedza ze traca przez to wiele w oczach kibicow - widzow i abonentow ( przynajmniej w moich).

PS mama ochote wystosowac maila w tej sprawie do cfrowego polsatu, moze ktos podac mi maila zeby napisac do stosownej osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiej racji zabieraja nam część transmisji na kanale za który dodatkowo płacimy :evil:

 

:lol::lol::lol: bo padne :lol::lol: Za Polsat Sport dodatkowo sie płaci?? Od kiedy :?::?::lol:

 

 

Może niezbyt dokładnie wyłuszczyłem sedno ale bardzo dobrze wytłumaczył to o co mi chodziło- "pieszczoch"-- KOLOR

 

 

widze ze do konca sie nie rozumiemy...

reklamy zawsze byly w transmisjach siatkowki i pewnie beda, ale dawno juz nie byly tak "natarczywe". polsat sport reklamowany jest jako kanal sportowy, i mysle ze chce byc postrzegany jako jeden z lepszych. jak juz wczesniej napisalem na transmisje sportowa,sklada sie nie tylko mecz,ale i cala oprawa z tym zwiazana. przerwa techniczna tez ma swoj "urok"! nawet nietrzeba slyszec co trener mowi, ale widac gestykulacje,mobilizacje zawodnikow i to tez jest interesujace dla prawdziwych kibicow , a nie babka ktora psika manekina i malo co nie dostaje orgazmu jak go wacha !

polsat zwykly jest odbierany w formie naziemnej i mozna go nazwac kanalem ogolnopolskim ,a wiec "teoretycznie"jest mozliwosc ogladania go bez dodatkowych kosztow, natomiast PS znajduje sie abonamencie za ktory placimy troszke grosza. czy podczas meczow PLS byly reklamy w przerwach technicznych ? - NIE, czy byly pomiedzy setami ? - TAK , i nikomu wtedy te reklamy nie przeszkadaly. bedziecie pisac, ze to zabiegi komercyjne ,itp itd, ale niech wiedza ze traca przez to wiele w oczach kibicow - widzow i abonentow ( przynajmniej w moich).

PS mama ochote wystosowac maila w tej sprawie do cfrowego polsatu, moze ktos podac mi maila zeby napisac do stosownej osoby

 

 

 

A co w/g Ciebie jest ekscytujące w tej reklamie - że jakichś [beep]ek wali coś / kogoś w pysyk :?:

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy :?::?::?::?::?:

fezuj dobry humor tej reklamy a muchozolem to pewnie ty sie szprycujesz jak nikt nie patrzy i efekty tego widać.

 

mh_misiek- może dla takich ........... jak Ty to jest humorystyczne ja mam nieco bardziej rozbudowany umysł

:lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fezuj to powiedz co takiego smieszy twoj rozbudowany umysl? :lol: widze ze szukasz zaczepki bo dowaliles sie do tego posta jakby cie ktos czyms obrazil, lepiej sie nie wypowiadaj jak masz pisac glupoty

 

A co do reklam w CP to tak jak juz ktos pisal prawa kosztuja a za taki niski abonament tego nie splaca wiec zarabiaja na reklamach, a z tego co kiedys czytalem to niektorzy abonenci chwalili za to CP ze zarabia na reklamach:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak jedni wolą "pomidorówkę inni ogórkową" i nie wypada wtedy dyskutować o gustach a tym bardziej kogoś za to krytykować a ty to robisz. Ale nie czas i miejsce o tym dyskutować.

 

OK. możemy zakończyć , lecz tylko jeszcze jedna uwaga-

otóż ja słowo -"muchozol"- ująłem w cudzysłów bo rekalma bardziej kojarzy mi się ( pierwsza wersja) z atakiem natrętnych owadów , natomiast ta z [beep]em w pysk jest prostym sposobem na pobudzanie agresji a tego nie popieram. Ty zaś użyłeś tego słowa w taki sposób aby mi ubliżyć- przeczytaj swoje słowa może uda Ci si je poprawnie zrozumieć.(kolor)

 

 

 

A co w/g Ciebie jest ekscytujące w tej reklamie - że jakichś [beep]ek wali coś / kogoś w pysyk :?:

Jak zastosujesz ten "muchozol" też ci na dekielek uderzy :?::?::?::?::?:

fezuj dobry humor tej reklamy a muchozolem to pewnie ty sie szprycujesz jak nikt nie patrzy i efekty tego widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...