Skocz do zawartości

Strefa CANAL+ (ex Moje nc+) – Internetowe Centrum Abonenta


M4ciek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

To jest od dawna, w końcu skończy się to 7 dniowe księgowanie eCardem, przejdą pewnie na Bluemedia, teraz bm.pl i będzie natychmiastowo. Plus sam to ma i też 0,75 zł.

Edytowane przez Barti
Poprawiono pisownię w poście, usunięto ostatnie, nieczytelne zdanie. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania, płatności elektroniczne w Cyfrowym Polsacie za pomocą ICOK również obciążone są dodatkową prowizją w wysokości 0,75 zł. Płatności również realizowane są przez BlueMedia.

Najwyraźniej serwis BlueMedia pobiera taką prowizję od wszystkich swoich kontrahentów, dla których realizuje płatności on-line. A ci oczywiście przerzucają je na swoich klientów. Jak widać, nc+ nie jest tutaj wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy te prognozy pokazywane w Moje NC+ to są prawdziwe i coś się zmieniło w kwestii wysokości opłat po okresie oznaczonym?

 

W umowie mam dla samego Extra+ 6xC+ 160zł/mies. + 2xMR po 20zł, a tam mi pokazuje, że po okresie umowy jakby umowa przeszła na czas nieoznaczony dalej będę płacił 89,99zł?

 

To samo na drugiej, cały czas 9,99zł...

 

Ściema czy zrównali te opłaty i jeżeli tak to jakiś źródło?

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post i poniższą odpowiedź na niego do odpowiedniego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te prognozy pokazywane w Moje NC+ to są prawdziwe i coś się zmieniło w kwestii wysokości opłat po okresie oznaczonym?

 

W umowie mam dla samego Extra+ 6xC+ 160zł/mies. + 2xMR po 20zł, a tam mi pokazuje, że po okresie umowy jakby umowa przeszła na czas nieoznaczony dalej będę płacił 89,99zł?

 

To samo na drugiej, cały czas 9,99zł...

 

Ściema czy zrównali te opłaty i jeżeli tak to jakiś źródło?

Ceny na okresie nieoznaczonym pozmieniały się jakiś czas temu. Pakiety bez C+ rosną zazwyczaj o 3zł na nieoznaczonym, z C+ o 7zł, a Superpremium o 15zł :) Nie ma kwot 2 albo 3 razy wiekszych jak kiedyś :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...