Skocz do zawartości

Jaki kanał Polskiego Radia najlepszy ?


Miro
 Udostępnij

Jaki kanał Polskiego Radia najlepszy ?  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki kanał Polskiego Radia najlepszy ?

    • Program Pierwszy
      6
    • Program Drugi
      2
    • Program Trzeci
      14
    • Program Czwarty - Radio BIS
      3
    • Program Regionalny (podać nazwę)
      7
    • Żaden
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Nie prawda!

Zobacz jakie jest pytanie: "Jaki kanał Polskiego Radia najlepszy ?" i odpowiedź "Żaden", co oznacza, że żadna z tych stacji nie jest najlepsza. Jeśli żadna z tych stacji nie jest najlepsza to się jej po prostu nie słucha i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już rozbudowujemy ankietę o poszczególne opcje, to ze swojej strony proponuję dodać - Program Regionalny (podać nazwę), bo przecież jest sporo grono miłośników tychże właśnie rozgłośni.

Ja też nie głosuję, bo waham się pomiędzy BIS-ką i Trójką. Obie stacje często goszczą u mnie w odbiorniku, ze względu na prezentowaną muzykę oraz poszczególne programy. Niestety też mają kilka odpychających mnie od danych audycji wad (szczególnie bardzo słaby poranek w Radiu BIS - może pan Kędzior w 4 FUN TV się sprawdzał, ale tu raczej średnio pasuje, trąca nieco takim "Planetowym" prowadzeniem). Jedynka odpada na całej linii, gdyż nigdy mnie ta stacja nie przyciągała, a teraz zrobili z tego jeszcze bardziej niestrawną mieszankę (podziękowania dla Pana Sobali). Dwójka z kolei to stacja, której rzadko słucham, ale zawsze miałam do niej szacunek. Chyba nie przesadzę, gdy powiem, że jest to jedyne radio w 100% warte opłaty abonamentowej.

Czwartego dla gimnazjalistów.

A tutaj się bardzo nie zgodzę. Proponuję posłuchać np. audycji „Popołudnik”. Dominują tam informacje przydatne dla studentów oraz absolwentów uczelni. O rynku pracy, o praktykach, o programach wymiany zagranicznej, o tym jak założyć firmę itp. Nie róbmy już z tej BIS-ki Radia Eska. Ja wiem, że Pan Sobala miał takie zamiary, ale na szczęście ostudzono jego zapędy i w ostatnich swoich dniach (o dziwo) BIS-ka wraca do formy. Różnica pomiędzy tym radiem a rozgłośniami "natargetowanymi” na gimnazjalistów jest kolosalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zdecydowanie Program 1. Szkoda, że nieudolne rządy PiS-u sprawiły, że z Polskiego Radia zostały zwolnione największe osobistości. Program 1 stracił na renomie i niezależności. Kochany Pan Sobala chciał odmłodzić słuchaczy a doszło do tego, że starzy odeszli i młodych nie przybyło. "Lato z radiem" z największej audycji stała się jedną z wielu. Szkoda, że polityka popsuła Program 1 jednak mam do niego szacunek i sentyment bo spędziłem tam 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w koncu ankieta w sam raz dla mnie :P No oczywiscie ze wybieram opcje - Program Regionalny. RDC u mnie gra prawie na okraglo nie liczac radia Gra :wink: Radio Dla Ciebie trzyma jeszcze jakis poziom slowno - muzyczny czego nie mozna powiedziec o innych stacjach regionalnych typu Gdansk :lol2: . Nie tylko Radio For You u mnie smiga ale rowniez radio Koszalin i czasami Pik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...