Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie podwyżka objęła. Przed podwyżką płaciłem 62 złote za Canal+ Kompakt. Podwyższyć chcieli na 68 złotych. W końcu zgodzili się, żebym za ten pakiet płacił 53 złote.

To ja się pytam - po co oni w ogóle robili mi tę podwyżkę?

 

edit. Aha, byłbym zapomniał. Z okazji podwyżki dostałem też dekoder PVR w dzierżawę za 0 zł/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wtrącę kilka groszy do dyskusji. Mianowicie podpisałem Umowę na pakiet C+ HBO Superpremium, cena za abonament 99 zł, Multiroom za 5 zł. Wysokość zniżki została określona w aneksie - 38 zł oraz odpowiednio 10 zł w stosunku do ceny podstawowej. I fajnie.

 

Z początkiem marca, po zalogowaniu do ICA okazało się że mam zapłacić nie 104 zł, tylko 128 zł - podwyżka o 9 zł za pakiet oraz podwyżka o 5 zł za Multiroom.

W umowie mam pkt. 13, gdzie wyraziłem zgodę na "OTRZYMAŁEM I ZNAM TREŚĆ REGULAMINU UMOWY O ABONAMENT , ZAŁĄCZNIKA NR 1, CENNIKA ORAZ ANEKSU DO UMOWY O ABONAMENT I JEJ REGULAMINU DOTYCZĄCEGO OPCJI CYFRA+ MULTIROOM, KTÓRE STANOWIĄ

INTEGRALNĄ JEJ CZĘŚĆ I ZGADZAM SIĘ NA WŁĄCZENIE ICH DO TREŚCI NINIEJSZEJ UMOWY ORAZ WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH UZYSKANYCH PRZEZ OPERATORA W ZWIĄZKU Z NINIEJSZĄ UMOWĄ. POWYŻSZA UMOWA ZOSTAŁA SPORZĄDZONA W TRZECH SAMOKOPIUJĄCYCH EGZEMPLARZACH W DACIE WSKAZANEJ PONIŻEJ".

Tytuł Aneksu przyznającego mi zniżki w momencie podpisywania umowy był następujący:

"Aneks do Umowy o Abonament i Regulaminu Umowyo Abonament"

"ANEKS PROMOCYJNY (zwany dalej "Aneksem")"

oraz dodatkowo: "Regulamin Oferty Promocyjnej Zestawy Promocyjne (zwany dalej „Regulaminem")

 

Jakie było moje zdziwienie, gdy zadzwoniłem do Cyfry i okazało się że przy mojej umowie był drugi aneks (!!!) - aneks do aneksu w sumie - o takim tytule:

ANEKS do Umowy o Abonament („Umowa"),Regulaminu Oferty Promocyjnej Oferta Wiosenna i jego Cennika, Regulaminu Oferty

Promocyjnej Zestawy Promocyjne i jego Cennika oraz Aneksu do Umowy dotyczącego Opcji CYFRA + Multiroom"

 

przy czym okazało się że sprzedający mi go nie pokazał - podobno nie zauważył go, nie wydrukował. Otrzymałem tylko aneks główny, ten przyznający zniżki, natomiast aneks informujący po podwyżce - już nie.

Jak ugryźć ten temat i domagać się od operatora cofnięcia podwyżki? Przecież dokumenty o podwyżce nie zostały mi doręczone, nie parafowałem ich, nie podpisywałem. Co ciekawe, jak przycisnąłem dystrybutora, to przesłał mi plik pdf gdzie był "w środku" ten aneks do aneksu, ale data wygenerowania pliku pdf jest z 15 lutego 2012, w treści jest data styczniowa, tak jak podpisywałem umowę.

Co można z tym zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałem umowę na początku stycznie nic o podwyżce nie mówili i do dziś nie dostałem aneksu o zmianach cen.

Dziś wystawili mi rachunek na marzec i zamiast 5 zł za multiroom mam płacić 10 zł.

Zaraz zadzwoniłem do boa i pani zdziwiona ze nie dostałem żadnego pisma w sprawie podwyżki.

Mówiła że przyjmie reklamacje ale rachunek mam zapłacić.

Czy te aneksy są poleconym wysyłane czy mi wmówią że wysłali i powinienem dostać.

Chcę z nimi zerwać umowę bo nie zgadzam się na te podwyżki.

Podobno ma być wyłączony kanał radio czwórka TV to wtedy też będzie można wypowiedzieć umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podwyżek abonamentu jest w regulaminie. Że Cyfra+ zastrzega sobie prawo do zmiany cen. Dzwoniąc na infolinie konsultant nie wprowadził cie w błąd ponieważ ten aneks został na pewno do ciebie wysłany ale jakby nie było jest to list zwykły nie polecony a z pocztą różnie bywa, więc może to jest powodem dla którego nie otrzymałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...