Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czemu miałoby być za późno? Zauważ że nawet jeśli jakimś cudem Aneks do Ciebie dotarł to napisali na nim że masz 14 dni od jego otrzymania. Jako że Aneks był wysłany listem zwykłym to nie ma możliwości technicznej stwierdzenia kiedy abonent Aneks otrzymał.

 

no dokładnie....wysłać można do 15.03 wypowiedzenie, więc teoretycznie jest jeszcze, ale ja bym osobiście zrobiła to jak najszybciej, aby nie było później jakiś nieprzyjemnych sytuacji....

bo to czy my mamy do czegoś prawo to jest jedno, a to czy jest to wszystko później egzekwowane to jest drugie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie cyfra to oszuści w związku z podpisywaniem nowych umów np. ja podpisalem 11 stycznia i podobno sie zgodzilem na podwyzke od 1 marca tylko że pani kazała mi się zapoznać z harmonogramem spłat na których widniało 104 zł za cały okres trwania umowy a nie 118 zł mowa tu o canal hbo superpremium plus multiroom. Moim zdaniem taka sprawa kwalifikuje sie pod UOKIK bo to jest wprowadzanie abonenta w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nad Twoim podpisem w umowie pkt 13 "Otrzymałem i znam treść regulaminu umowy o abonament, załącznika nr 1 oraz cennika które stanowią integralną jej część i zgadzam się na włączenie ich do treści niniejszej umowy..." i pod spodem twój czytelny podpis, czyli potwierdziłeś że otrzymałeś taką informację :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko dla cyfry skonczy sie to tak ze skorzystam z najblizszej okazji do zerwania umowy i nigdy nie wróce do cyfry , bo z uczciwością nie ma to nic wspolnego. Dobrze ale podpisywalem także harmonogram wpłat abonamentu to jest tak samo wiążący dokument , więc co jeden dokument wyklucza drugi. Niech każdy z was powie czy czyta wszystkie regulaminy itp. Tym bardziej ze pytałem pani ktora podpisywala ze mna umowe czy ta cena 104 zł obowiązuje przez caly okres trwania umowy , ona powiedziala tak narazie żadnych podwyzek w planach nie ma, co mi wczoraj potwierdzila ze nie miala takiej świadomości o jakichkolwiek zmiana. Moim zdaniem to wprowadzenie klienta w błąd. Powiem szczerze patrzac tak że bylem wczesniej do stycznia tego roku klientem nki przez 3 czy 4 lata i patrzac obiektywnie żałuje że poszedlem do cyfry. Wiem ze nka łączy się z cyfrą ale nka jest duzo lepsza od cyfry dajmy na to dekodery , przeciez te sagemcomy to jest 5 liga a dekodery nki to ekstraklasa. kiedy nka laczy sie z cyfra ? bo mam zamiar to wykorzystac. Trudno nie bede mial ligi mistrzów ale z honoru pojde do polsatu. Bo sami powiedzcie to jest strasnie nieuczciwe , mialem nke pare lat i ani razu nikt mi cen nie podniosl byly tylko negocjacje przy przedluzaniu umowy. W moim oczach cyfra jest stracona

 

nie chodzi mi o to ze zamiast 104 zł bede musial zaplacic 118 zł tylko chodzi o fakt iż podpisując umowę za 2 miesiace masz podwyzke o 14 zł . kiedys mialem cyfrowy polsat, pozniej nke i takich cudów nie widzialem. Są śmieszni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o to ze zamiast 104 zł bede musial zaplacic 118 zł tylko chodzi o fakt iż podpisując umowę za 2 miesiace masz podwyzke o 14 zł . kiedys mialem cyfrowy polsat, pozniej nke i takich cudów nie widzialem. Są śmieszni

 

Ja się zgadzam z Tobą jak najbardziej. Byłem ze znajomym jak podpisywał papiery początkiem stycznia i ja pytalem o podwyżkę to powiedziano że nie ma. Pseudo aneksu o nowych cenach gostek nie wydrukowal. Owszem, wydrukował śmieć w postaci rozpiski płatności na poszczególne miesiące który był już wtedy o d**ę rozbić i jak dzisiaj wiemy nie jest dokumentem wiążącym (czyli śmieci drukują a co ważne to nie). I też niesmak pozostał, bo bedzie musial znajomy placic od maja o 8zł więcej (3 miechy za free). Dlatego teraz będę zawsze siedział w punkcie mega długo, mega długo czytał wszystko i nie ruszy mnie, że komuś się spieszy. I na umowie napiszę, co wydrukował mi APS a czego celowo (lub nie) nie wydrukował co każdemu polecam.

 

Tymczasem dzisiaj czekam na telefon w sprawie moich 2 umow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka prawda że cyfra nie ma gwarancji stałej ceny do konca umowy, to ja jestem przekonany że bezprawie cyfry się skończy. Wiem że nie można tu na forum krytykować cyfry, ale po fuzji będą ceny takie że abonament będzie 50 zł najtańszy i cyfra będzie dla vipów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powalcze o swoje 14 zł miesiecznie a nóż się uda ,ale krzychooo zgadzam sie z toba całkowicie. Tylko ze teraz jak dowiedzial ze moj ojciec i kolega z pracy ze tak w cyfrze jest a maja umowy do negocjaji do konca miesiaca bo oni moga bo podpisywali wczesniej powiedzieli ze nie przedluzaja, bo z kręciarzami to oni nie bede wspolpracowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak Cyfra ma być dla VIPów to większość pójdzie co cyfrowego Polsatu. Nie sądzę żeby Cyfra "skasowała się" w taki sposób. Bardziej prawdopodobne dla mnie jest to że zrobią 1-2 niskie cenowo i programowo pakiety a później wszystko za połowę więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powalcze o swoje 14 zł miesiecznie a nóż się uda ,ale krzychooo zgadzam sie z toba całkowicie. Tylko ze teraz jak dowiedzial ze moj ojciec i kolega z pracy ze tak w cyfrze jest a maja umowy do negocjaji do konca miesiaca bo oni moga bo podpisywali wczesniej powiedzieli ze nie przedluzaja, bo z kręciarzami to oni nie bede wspolpracowac

 

Jeszcze raz pomalutku, bo nic nie idzie zrozumieć. Oprócz 14pln:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko na stronie cyfry sa regulaminy obowiazujący od pażdziernika i jest obowiazujacy od 2 lutego wiec ja podpisujac umowę 11 stycznia powinienem sie zapoznac z regulaminem odpowiadającym terminowy podpisania umowy czyli od pazdziernika, dlaczego ma mnie obowiazywac regulamin od 2 lutego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ten wątek jest mi szczególnie niemiły, ale powiem Wam jak już tu zabłądziłem, że: dżentelmeni o pieniądzach rozmawiać nie powinni.

 

Każdy kupuje to co chce, za swoje pieniądze i wylewanie żalów nad swoimi złymi wyborami jest dosyć niemęskie.

 

Za drogo, to nie płacić, nie za drogo i podoba się towar, to płacić, ot i cała filozofia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Umowa, to nie niewola i był czas na namysł i ewentualne wysłanie wypowiedzenia, a teraz nie ma już co płakać nad rozlanym mlekiem.

 

Będzie następna zmiana w ofercie, która da regulaminowy powód do wypowiedzenia, to trzeba wypowiedzieć umowę i negocjować nowe warunki, albo odejść do konkurencji.

 

... albo zapisać się do biblioteki i rozwijać osobowość w inny, moim zdaniem lepszy sposób, niż łykanie tej czarnej polewki z ekranów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...