Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

a ja jeszcze tak podpytam....bo obecnie mam wgrane vantage 25802 (tuner zglasza mi go jako 2.55.02T) i wsumie wszystko ladnie smiga tzn karta cyfry normalnie w czytniku i kanaly HD bez problemu nawet te z tp 11411:-) problem jest niestety z tym nieszczesnym epg, ktore albo zamiast trzcionek robi krzaki albo bardzo dlugo sie laduje - tygodniowe epg dla kilku kanalow to juz wogole porazka....mozne zna ktos na to lekarstwo???

I drugie pytanko bo na stronie vantage do tunka 7100s jest soft o oznaczeniu Main Firmware 2.81T-O Datei, vom 17.10.2011 i pytanie czy mozna go przerobic i zastosowac w naszym globo???

P.S. po sciagniecu go ma on nazwe "Vantage_028100.dlp"

 

Jesli ktos cos wie co z tym zrobic niechaj podzieli sie z tym innymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wgraj versa Jasspers, New Globo Hd S1.ITS-X300.hdp * epg jest wmiare ok lepsze i HD działa a sam ocenisz, co do Vantage_028100 nie wejdzie, ostatni soft 26600 od Vantage globo go przerobiło i wyszła kaszana wg mnie zamula dekoder i wiesza się a soft dla czytnika conax, jeśli pojawił by się z końcówka 01 to śmiało możemy testować a nawet nie pojawiła się ver,26601,i chyba już nic się nie pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W swoim globo hd s1 mam soft vantage 025802. Nie mam kanałów HBO HD, Canal+ film HD a także innych HD które doszły 11 listopada do paczki cyfry. Blid skan nic nie daje, więc usunąłem wszystko przeskanowałem od nowa i to samo. HBO HD i Canal+film HD pisze brak sygnału a tych nowych HD nie ma w ogóle. Może ma ktoś nową listę kanałów. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krissmo - jesliCi pisze brak sygnalu to znaczy ze niestety masz nie dosc dokladnie ustawiona antene (moze wystarczy male przekrecenie konwertera w uchwycie) kiedy to poprawisz to na czestotliwosci 11411 pojawi Ci sie sygnal i wskocza kanaly.

 

Pozdrawiam

 

P.S.a w kwestii softu to znalazlem i wgralem jepsenna 2.55 i wszystko fajnie smiga chociaz niestety krzaczki na epg pozostaly:((( szkoda , ale jakos daje rade:) jak ktos znajdzie jakis lepszy soft to napewno niech da znac:-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie ze pomoglismy:) Ja tez jak odpalilem i nie wiedzialem co jest nie tak....antena za[beep]iscie ustawiona a na tych transponderach kilku zero sygnalu i sprawdzalem konwertery i disqc i kable i nic az wklepalem nowy TP z danych ze strony C+ no i ruszylo:-) Jak chcesz to sprawdz tez poznej inne transpondery i na wielu tez trzeba wrzucis wlasnie DVB-S2 i wtedy wyszuka Ci jeszcze troszke innych kanalo:)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy istnieje taki soft do Globo HD-S1 ktory umożliwi zarówno odbiór wszystkich kanałów z Cyfry jak również wyeliminuje "krzaczki" na EPG bo strasznie mnie to irytuje! JA mam wersje oprogramowania od Vantage, które się zgłasza jako 02.55.02T-O i te krzaki robią się coraz gorsze, jeszce parę tygodni temu krzaki były tylko na programach TVN oraz ITI a teraz już prawie wszędzie są, na kanałach nadawanych przez Cyfrę również i to takie, że nieraz trzeba sie nieźle nagłówkować aby to odczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mogę nigdzie odszukać takiego softu jaki podaleś, wszystkie mają jakiś numer np. 02.52.01 i końcówkę x300.hdp a tego hds1.x300.hdp nigdzie nia ma w sieci. Proszę daj jakieś wskazówki a i jeszcze jedno, oryginalne softy do Globo zarówno te z końcówką 00 jak i 01(przerobione) też mają krzaki na epg, sprawdziłem wgrywająć orginalny soft i wkładająć moduł CI od cyfry, krzaki są i to straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt,ma moduł a wgrywa inne,hm lepiej pozostan przy tym ostatnim co podał kolega wyżej, jeżeli zabraknie ci modulu wgraj wtedy ten co na pw ci podałem,atak nie wgrywaj inne jeśli masz moduł. 27301 na sto procent nie ma krzakow ale tu zaleca się tylko moduł dla foxlife hd,hbo hd,cinemax 2 hd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Mam soft vantage 02.52.01T-0, posiadam spliter c+ i moduł cam polsatu. Gryzą mi się programy które są w ofercie jednej i drugiej platformy. Czy jest jakieś oprogramowanie gdzie te kłopoty nie występują???. Jeśli tak to proszę o wersje. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...