Skocz do zawartości

Sport Uzbekistan/Turkmenistan Sport


pixi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety obecnie sytuacja z uzbeckimi kanałami zmieniła się.

https://satkurier.pl/news/189118

https://satkurier.pl/news/189196/uzbeckie-kanaly-odlaczone-przez-amerykanski-film.html

Z kanałami turkmeńskimi jest bez zmian.

 

Edytowane przez moimzdaniem
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tracer10 napisał:

Czyli lipa.

@pixi

Tak z ciekawości to po co ci te kanały?

Jak tylko dla sportu to są inne opcje znacznie lepsze jakościowo.

Hmm, wiesz, to zależy kto czego oczekuje, i jakie ma wymagania. Jeśli wysokie, no to opcje płatne. Ale jeżeli kogoś interesują tylko wybrane najciekawsze spotkania (a raczej nikt nie siedzi prawie całą dobę przed tv), nie wymaga jakości 4K, i nie przeszkadza obcy język komentarza (praktycznie w transmisjach sportowych jest to rzecz drugorzędna, bo przecież widać co się dzieje na boisku), to spokojnie jest się w stanie zadowolić tym co fta + naziemna. Posiadając antenę obrotową już od 120cm spokojnie jest co podejrzeć z orbity. A jak ktoś ma jeszcze większą np. 2m, to już w ogóle luks, ale na takie cacka to już niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić i mieć miejsce na montaż takich gabarytów.

5 godzin temu, pixi napisał:

jakie proponujesz ?

CBC SPORT HD juz mam

Propozycje? Zależy od lokalizacji, od tego jakiego rozmiaru antenę posiadasz, jaki zakres orbity odbierasz, i od posiadanego sprzętu. Dużo by można propozycji pisać. Polecam regularne przeglądanie stron liveonsat i livesoccertv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pixi napisał:

jakie proponujesz ?

CBC SPORT HD juz mam

Moje propozycje z wiadomych względów tylko PW.

Za to tanio jak barszcz.

 

@moimzdaniem

Trochę się nie zgodzę.

Wiesz skakać po orbicie żeby znaleźć i obejrzeć jakiś mecz np. LM w jakości wręcz koszmarnej+ język z gatunku niemożliwych do słuchania to ja dziękuję postoję.

I chyba nie o to chodzi też @pixi aby się katować.

Choć może się mylę, ale tu niech się wypowie zainteresowany takimi kanałami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam antenę 120cm myślę to to wystarcza jak dla moje potrzeby.

Najbardziej chodziło mi o Ligę mistrzów i europy i mam to w jakości HD na CBC SPORT a co do języka to może być . Zona od kilku lat ogląda tureckie seriale ucho się przyzwyczaiło

Szukałem dodatkowo jakiś kanałów sportowych z ciekawości .Prawdopodobnie ustawie zeza na 52 E Turkmenistan Sport .

 

A do szukania sportu na FTA polecam na telefonie aplikacje SPORTEVENTZ szybko i dobrze pokazane na jakiej satelicie jet dostępny konkretny mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10 nie przesadzajmy, nie wszędzie jest jakość 'koszmarna'. Tym słowem to jeszcze można określić grupę kilku kanałów, które wsadzają jako transmisję streamy znalezione w necie, i jak to w takich przypadkach, można trafić na działający lepiej lub gorzej, czyli działający sprawnie lub zacinający się. Racja co do tego że trzeba lubić kręcenie miską za daną transmisją, i mieć wywalone na język komentarza. Ale za to jest za darmo. Naprawdę sporo meczów można oglądać w HD, a nie tylko w SD. A nawet, jeśli dobrze kojarzę, to Mundial 2018 leciał fta na TRT 4K.

@pixi myślisz nad założeniem zeza na 52E. Czyli antena ustawiona jest stacjonarnie na 46E? Zastanawiałeś się nad tematem anteny obrotowej?

@mp107 poza sporteventz i liveonsat dołóżmy tu jeszcze livesoccertv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M.in. wspomniany przez @czerstwego kanał tv8.5 sd/hd leci z transpondera nadawanego w wiązce tureckiej i odbioru tej wiązki można próbować tylko na południu i południowym-wschodzie kraju na antenie tego rozmiaru, reszta kraju bez szans na odbiór. A w głębi kraju to od tych 120cm można podchodzić do odbioru wiązki wschodniej z 4A. Różnica między wiązkami wschodnimi Turksata 3A a 4A jest bardzo duża. Mapki odbioru Turksata są wiarygodne https://www.flysat.com/turksat42.php

http://www.flysat-beams.com/turksat4a-beam.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, moimzdaniem napisał:

M.in. wspomniany przez @czerstwego kanał tv8.5 sd/hd leci z transpondera nadawanego w wiązce tureckiej i odbioru tej wiązki można próbować tylko na południu i południowym-wschodzie kraju na antenie tego rozmiaru, reszta kraju bez szans na odbiór. A w głębi kraju to od tych 120cm można podchodzić do odbioru wiązki wschodniej z 4A. Różnica między wiązkami wschodnimi Turksata 3A a 4A jest bardzo duża. Mapki odbioru Turksata są wiarygodne https://www.flysat.com/turksat42.php

http://www.flysat-beams.com/turksat4a-beam.php

Zgadza się .

U mnie odbiór jest prawie całą dobę na 120 cm, a wieczorem to i na antenie 100 cm dostępna jest wiązka Turecka .

 

g7F63Q2.jpg

 

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRT4K bez problemów do odebrania w Polsce tylko, że tam nic ciekawego nie ma. 

Idman Azerbejdżan do odebrania w  Pl na większych antenach od 120-200 cm i większych. 

Dodatkowo kanał jest szyfrowany w Biss.

Aktualnie siatkówka nie jest szyfrowana, a sygnał odwrotnie jak na Turksacie jest mocniejszy za dnia.

Wieczorem ok godz 20-stej sygnał zanika przy gorszej pogodzie, a maksymalnie do 22/23 jak bezchmurne niebo.k97NoX5.jpg

Edytowane przez robsat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...