Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Odeślij pracownika do "ściągacza ofert" dostępnego w intranecie CP, a potem prawidłowo sobie wyfiltruje oferty w systemie sprzedaży.

Jutro wpadnę to przekażę :)

A czy ta oferta łączy się ze SmartDom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odeślij pracownika do "ściągacza ofert" dostępnego w intranecie CP, a potem prawidłowo sobie wyfiltruje oferty w systemie sprzedaży.

Ma z tego wieksza prowizje i na przyszlosc mozliwosc "obnizenia" abonamentu bez zmieniania zakresu (obnizenie abonamentu/pozostanie na tym samym/zwiekszenie) bo MR mozna przy takim abonamencie np. za rok-dwa dac za 5 zl w kazdej chwili.

 

Next time dzwon na infolinie oni zrobia wszystko zebys mial taniej abys tylko wzial... :D

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś w błędzie. Oferty standardowe i oferty dla klientów konkurencji są z tej samej puli prowizyjnej, za to oferta ze strony www zaproponowana w APS-ie już jest gorsza finansowo dla APS-u. Dlatego te ostatnie tak niechętnie są od razu proponowane, szczególnie bez usług dodatkowych.

 

Gość potrzebuje już więcej dekoderów, a nie za rok lub dwa jak skończy się umowa. Biorąc ofertę ze strony www z dwoma dekoderami MR dodatkowymi jest 90zł w plecy przy dwuletniej umowie, przy trzech dodatkowych - 180zł w plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w APS-ie i dowiedziałem się, że biorąc internet 50 GB LTE zapłaciłbym 59,99 zł gdyż dochodzi comiesięczna opłata za router. Biorąc dodatkowo telewizję Pakiet Premium, który kosztuje 89,99 zł miałbym go zrabatowanego do kwoty 44,99 zł czyli o 50 % a więc płaciłbym miesięcznie ok. 104,99 zł. 

Po wejściu na stronę CP http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?multiPackageId=2&mode=internet 

widnieje, że za te pakiety muszę zapłacić 114,99 zł. W związku z powyższym APS czegoś nie wie ? Oferta w APS jest korzystniejsza, ale jakoś mi się nie chce w to wierzyć. Może Wy coś wiecie.

 

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/internet/oferta-internet.cp?packageName=pakiet-55&cpClient=false&offerType=MM

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/oferta-tv.cp?packageGroupId=12&clientType=NEW_CLIENT

Edytowane przez LWIK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na stronę PC nie można właśnie inaczej zrabatować SmartDom-u tylko tak jak piszesz za 125 zł. 20 zł to już znacząca różnica. Chyba, że najpierw wziąłbym internet a potem telewizję tylko w takim przypadku, żebym miał potem zrabatowaną telewizje o 50 % muszę być klientem jakiś tam czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Odeślij pracownika do "ściągacza ofert" dostępnego w intranecie CP, a potem prawidłowo sobie wyfiltruje oferty w systemie sprzedaży.

Tak więc odwiedziłem salon Plusa, usłyszałem, żebyś takich głupoty tu nie wypisywał. :D Natomiast obok w punkcie Polsatu potwierdzono mi w końcu, że taka oferta dla Abonentów konkurencji istnieje i Multiroomu na 3 dodatkowe to koszt 5 zł. Tak więc @swojadroga, wielkie dzięki ;-) Dobrze, że ktoś taki jest na tym forum. Zapomnialem tylko zapytać, czy łączy się ta oferta ze SmartDom.

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegóły - > Aktualne oferty dla nowych klientów

                                   |

                                   |

                                   |

                                   |

                                  \ /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? W przypadku odstąpienia od umowy uważa się ją za niezawartą i wszystkie koszty muszą być zwrócone.

Mi 2 lata temu zwrócono wszystkie koszty, również za aktywację. Zaplaciłem tylko za kuriera że sprzętem.

 

Chociaż nowej ustawy z grudnia 2014 nie znam, to nie zakładami, że zmieniła ona coś na minus.

 

 

Koszt przesyłki sprzętu do operatora.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? W przypadku odstąpienia od umowy uważa się ją za niezawartą i wszystkie koszty muszą być zwrócone.

Mi 2 lata temu zwrócono wszystkie koszty, również za aktywację. Zaplaciłem tylko za kuriera że sprzętem.

 

Chociaż nowej ustawy z grudnia 2014 nie znam, to nie zakładami, że zmieniła ona coś na minus.

 

 

Koszt przesyłki sprzętu do operatora.

Nawet gdy korzystałeś przez kilka dni?Podpis jest u kuriera więc umowa jest zawarta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko zależy od tego czy zdecydujesz się rozpocząć korzystanie z usług z chwilą podpisania umowy, czy po upływie 14 -dniowego okresu przewidzianego na odstąpienie od umowy. W wolnej chwili zerknij do regulaminu świadczenia usług - tam masz wszystko dokładnie opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdy korzystałeś przez kilka dni?Podpis jest u kuriera więc umowa jest zawarta.

Gdy u kuriera i zawierana jest umowa na odległość ma 14dni na odstąpienie.

 

Gdy w APS zawrze umowe 0 dni na odstąpienie.

 

Gdy telefoniczna zmiana warunków umowy 10 dni na odstąpienie.

 

Chyba proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym niby się różni umowa podpisywana telefonicznie od tej podpisywanej u kuriera?Podajesz że od jednej można odstąpić 10 dni a od drugiej 14.Jedna i druga umowa jest zawierana poza siedzibą firmy i na odległość więc termin jest jeden i ten sam.A odbierając dekoder od kuriera jest już aktywowany więc nie rozumiem natychmiastowe świadczenie usług a świadczenie po 14 dniach.W punktach są też oferty tv na próbę z której też można odstąpić z tego co wiem.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Dla przechodzących w każdym abonamencie są 3 multiroomy za 5zl?

Interesuje mnie pakiet za 59.99 max + film + sport + cinemax

5 zł tylko w Premium.

W ofercie, którą Ty oczekujesz jest 10 zł za jeden, dwa lub trzy oczywiście po okazaniu dwóch rachunków od konkurencji.

 

 

Gdy u kuriera i zawierana jest umowa na odległość ma 14dni na odstąpienie.

 

Gdy w APS zawrze umowe 0 dni na odstąpienie.

 

Gdy telefoniczna zmiana warunków umowy 10 dni na odstąpienie.

 

Chyba proste?

Z tego co mi wiadomo, podpisując umowę z CP w APS obowiązuję tzw. "TV na próbę", czyli 10-dniowa możliwość odstąpienia od umowy. No chyba, że się mylę...

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym niby się różni umowa podpisywana telefonicznie od tej podpisywanej u kuriera?Podajesz że od jednej można odstąpić 10 dni a od drugiej 14.Jedna i druga umowa jest zawierana poza siedzibą firmy i na odległość więc termin jest jeden i ten sam.A odbierając dekoder od kuriera jest już aktywowany więc nie rozumiem natychmiastowe świadczenie usług a świadczenie po 14 dniach.W punktach są też oferty tv na próbę z której też można odstąpić z tego co wiem.

 

Coś kiedyś @swojadroga pisał o tych 10 dniach i chyba faktycznie istnieje taki mutant. Trzeba by przeczytać to nowe rozporządzenie czy ustawę...

 

Jeśli klient nie podpisał zgody na natychmiastowe włączenie usług (a takowego AFAIK nie ma przy zawieraniu umowy o TV w CP - ja nie miałem), to nieistotne, czy dekoder jest aktywny, czy nie. Ma prawo do odstąpienia od umowy i zwrot wszystkich kosztów.

 

Zgodę na natychmiastowe świadczenie usług czasami ITI (n/nc+) wymuszał przy aktywacji ich usług na własnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie mi powiedzieć że od podpisanej umowy w APS mozna odstąpić?
Mam nadzieje że to jakiś żart(mówimy o TV).

Na internecie można, o ile deklarujesz że od dnia rozpoczęścia swiadczenia usługi do dnia odstąpienia pokryjesz koszty proporcjonalne do wykorzystanych danych.

 

 

http://www.cyfrowypolsat.pl/uploaded-files/reg-repo/pouczenie-o-odstapieniu-od-umowy.pdf%3Bjsessionid=200429EABCE6C2A2B06D5D2B6C1B7C9B.node4

 

zresztą macie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...