Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Do tej pory posiadłem nC plus i pakiet ectra mi wystraczal bez HBO

Pakiet extra z
Dekoder HD z WiFi
i dyskiem 500GB

z mulitroom i 3 male urzadzenia z wifi za 79 zl przez 12 miesiecy a potem 89 zl .
Do tej pory placilem za wszytko 62zł teraz mam placic 89zł. Placilem tyle

 

Na wsi nie mam dostepu do oferty polsatu .

Jaki pakiet odowiada comfort extra w polsacie.

Jaki dekoder mam kupic żeby sie nic nie psuło . Bo na infolini mnie straszono w nc plus że polsat ma wszytko stare

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę podjąć ostatecznej decyzji czy przejść z NC+ do CP. Kusi mnie ten pakiet Happy Hours. Teraz płacę za NC+ 140 zł. i ewentualnie mogę to zamienić na Super premium za 129 zł. Cena w CP dużo niższa no i jeszcze 6 miesięcy gratis. Jedyne co mnie powstrzymuje to brak kanałów Canal+ oraz według mnie ładniejsze menu i EPG w dekoderze Media Box w NC+ niż te które widzę co prawda na zdjęciach w Evo Box. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne na Euro 2016 będzie coś Happy Hours, po za tym dostałem kilkukrotny spam na różne emaile z tą ofertą CP i dopiskiem że wprowadzili EVOBOX najnowocześniejszy dekoder na rynku także widać że oferta zbudowana pod spam i nagły przypływ klientów.

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem miesiąca kończy mi się umowa w NC+, podszedłem do CP i Pani zaproponowała mi Premium za 89,99 PLN na 24 m w tym 6 miesięcy bez opłat. Średnia wychodzi 67,50 na miesiąc. Widzę że obecnie jest coś takiego jak Happy Hours, czyli dobrze rozumie, że pakiet premium jest za 79,99 zamiast 89,99? Nie wiem dlaczego nie zaproponowała mi tej niższej ceny  :wink: Czy jest to dobra oferta wg Was? I jaki dekoder oprócz tego najnowszego dziecka CP opłaca się wziąć żeby w miarę komfortowo korzystać? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z końcem miesiąca kończy mi się umowa w NC+, podszedłem do CP i Pani zaproponowała mi Premium za 89,99 PLN na 24 m w tym 6 miesięcy bez opłat. Średnia wychodzi 67,50 na miesiąc. Widzę że obecnie jest coś takiego jak Happy Hours, czyli dobrze rozumie, że pakiet premium jest za 79,99 zamiast 89,99? Nie wiem dlaczego nie zaproponowała mi tej niższej ceny  :wink: Czy jest to dobra oferta wg Was? I jaki dekoder oprócz tego najnowszego dziecka CP opłaca się wziąć żeby w miarę komfortowo korzystać? Pozdrawiam

Tak Happy Hours jest tylko przez Internet. Dlaczego nie chcesz "najnowszego dziecka CP"? Z pakietem Premium płacisz tylko jednorazowo 49 zł, opłaty miesięcznej brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...