Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla nowych abonentów Polsat Box


Łukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mówię o zakupie na własność, bo o to pytał @AliAs99. Według mnie tylko udostępnienie ma sens obecnie.

Dzięki za odpowiedź ws. możliwości zakupu modułu.

Jeśli chodzi o sens kupienia modułu, to mogę to wyjaśnić następująco: otóż można wybrać między modułem SCM02 i SCM05. Moduł CAM SCM02 jest modułem CI, więc nie ma tych ograniczeń jakie ma CI+. Dodatkowo moduł SCM02 zakupiony na własność może w przyszłości stworzyć mi większe możliwości - mogę zajrzeć do środka, gdyż jest moją własnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystając z TV na próbę (Rodzinny HD do końca roku za 0 zł)i kupując na własność dekoder za 99 zł, to czy jeżeli w ciągu 10 dni odstąpię od umowy to czy te 99 zł zostanie mi zwrócone przy zdawaniu sprzetu, czy odbywa się to w inny sposób?

Edytowane przez james24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie nie mogę nigdzie znaleźć informacji, czy w ofercie promocyjnej Rodzinny HD + 2x Cinemax (tylko ta mnie interesuje) istnieje opcja

zakupu dekodera HD na własność za 99zł? W rozpisce dla nowych abonentów ta opcja istnieje tylko przy gołym Familijnym HD/Rodzinnym HD/ 24m-ce.

Będę wdzięczny za taką informację.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> @pablo2: Taka opcja istnieje. Też z niej skorzystałem dla modułu CI.

Musisz spojrzeć na ten post @swojadroga:

https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonentów-cp/?p=1261368

@swojadroga nie zaktualizował stopki i tam jest odnośnik do poprzedniej oferty.

 

Tak przy okazji. To jest bardzo dobra oferta (Rodzinny + Cinemax za 20 zł). Myślę, że operatorzy już zaczynają odczuwać reakcje klientów (albo przygotowują się do tej reakcji) na nadchodzącą zmianę w abonamencie RTV - przekazywanie danych swoich klientów Poczcie Polskiej.

Edytowane przez AliAs99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dwa miesiące temu rozwiązałem umowę z Polsatem. Teraz jednak myślę o powrocie do nich, czy dzwonić na DUK z prośbą o ofertę, czy nic nie ugram i lepiej podpisać umowę na jedną z prezentowanych na stronie Polsatu pakietu (zależy mi tylko na kanałach Polsat Sport w HD).

 

EDIT:

Zadzwoniłem i wiem, DUK tylko dla aktywnych (niezamkniętych kont) jest w stanie pomóc. Pozostaje ogólna infolinia.

Edytowane przez mieki3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś podpisać nową umowę na sprzęt własny, który był wcześniej wykorzystywany jako prepaid ? Pytałem o to w punkcie obsługi ale kobieta stwierdziła kategorycznie że takich umów nie zawiera. Mam dwa moduły Polsatu  CI poprzedniej generacji i chciałem podpisać umowę na Rodzinny ale klapa. Oba moduły są zarejestrowane na moje dane i cały czas figurują na koncie ICOK. Regulamin nie wyklucza takiej opcji.

Edytowane przez Krispl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1.Czy przy zawieraniu nowej umowy online jest możliwość zamówienia dekodera Sagemcom ESI-88 (oczywiście w wysokości zobowiązania która na jego wybór pozwala)? Z tego co widzę dostępne opcje wyboru to (przy odpowiedniej wysokości zobowiązania) dekoder Evobox, dekoder HD lub moduł CAM;

 

2.Czy przy zawieraniu nowej umowy online i wyborze dekodera HD (samodzielny lub jako dodatkowy w multiroom) jego rodzaj jest przydzielany "domyślny pierwszy wolny z puli: HD2000/3000/5500s" czy także można jakoś to określić?

 

Rozumiem że przy zawieraniu umowy w APS powyżej podane problemy można rozwiązać pod warunkiem, że dany dekoder jest w nim dostępny?

 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...