Skocz do zawartości

Android TV & Google TV - dyskusja ogólna, aplikacje, aktualizacje, problemy


jupiter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Są treści sportowe w 50 FPS , nie wszystkie,  ale są. Porównujesz aplikacje TVP Sport Online  , czy jak ona się tam nazywa do 8 -9 kanałów sportowych w Canal+Online ? Trochę powagi kolego.  

Oferta sportowa w Online jest bardzo dobra , co innego funkcjonalność usługi.  

Edytowane przez kingofsouth
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem TVPSport.pl na swoim Sony oled 65 cali z 2018 i powiem że jestem nawet pozytywnie zaskoczony. Oglądam finał MŚ W hokeju i naprawdę bardzo dobrze się to ogląda. Myślę że jakościowo wygląda to tak samo jak C+sport-y i Nsport+ w OTT C+.

Trochę irytujące są reklamy pojawiające się  za każdym razem kiedy wybiera się jakąś transmisję.

Zaskoczyło mnie też niewielkie opóźnienie sygnału. Ja sprawdzałem hokej do niemieckiego Sport1 HD z satelity i było to tylko ok. 5-6 s.

Edytowane przez mara68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie NHL na żywo(niby 1080p) i jeśli ktoś twierdzi, że obraz jakościowo podobny do paczki Canal+ Sport z Canal+ online, to chyba powinien przywitać się z okulistą. Co najwyżej naciągany poziom Eleven.

Plus dla TVP za aplikację przed Euro. Obawiam się, że podczas popularnych meczów będą zjeżdżać do 720p, a wtedy to już w ogóle będzie kaszana.

- - - 

Do poprawy: brak licznika czasowego przy pasku postępu odtwarzanego materiału. Niezależnie czy na żywo, czy retransmisja. 

Edytowane przez salva
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2021 o 18:24, Matheusz napisał:

Ta aplikacja jest z obsługą android tv (z pilota) czy tylko pobrałeś tabletową wersje apk i  potrzeba do obsługi telefonu klawiatury lub myszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ciekawe czy będą tam transmisje w 4k ale nawet jeśli nie to w końcu będzie można wyrzucić kodi. 

Ogólne pytanie , czy ktoś  z TVP obiecywał taką jakość transmisji w przyszłosci  w ramach aplikacji?

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman TVP jak na razie obiecuje, że te ważne mecze nie będą dostępne tą drogą: https://forum.kodiwpigulce.pl/showthread.php?tid=871&pid=30834#pid30834
Nie oglądam sportu w ogóle więc nie widzę problemu, ale pewnie wielu tutejszych użytkowników będzie rozczarowanych. Dużo oglądam z TVP VoD i stream w Full HD jest dość ociężały co dopiero mówić o 4K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie 4K jeśli ich 1080p na żywo w aplikacji TVP Sport na Android TV ma zaledwie 4,6 Mbps w 25 klatkach. Ludzie piszą, że im się przyjemnie ogląda. W takim razie chyba jestem z innej galaktyki. W temacie Canal+ online kubły pomyj za 6 Mbps i 8 Mbps w 50 klatach, a TVP Sport przyjemnie oglądane z dużo niższym bitrate 🙃

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję kilku aplikacji na androida, może ktoś mi doradzi aby dały się uruchomić na TV-Box .

1. Program do robienia porządków typu "Clean..." - uwalnianie pamięci, usuwanie śmieci itp

2. Player do odtwarzania filmów 3D bez ich konwersji na telewizorze 2D

3. Player do filmów DVD zgranych z płyty na dysk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport, "fajna" aplikacja. Włącz transmisję - 7 reklam(można zrozumieć). Przełącz na transmisję z kamery 180 stopni - znowu 7 reklam. Dostosuj napisy, które nie wiedzieć czemu samoistnie wyskakują - kolejne 7 reklam. Powrot do transmisji głównej - a jakże, 7 reklam. 

Tak trzymać 🤣

Edytowane przez salva
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...