Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czepiają się, bo niektórzy (np. też ja) chcieli by dowiedzieć się z telewizji informacyjnej prawdziwych informacji i w "Faktach" usłyszeć fakty, a nie mity. Dlatego właśnie ja za bardzo nie oglądam żadnych programów informacyjnych, chyba że tak od niechcenia, czasami. Informacji szukam w internecie, ale również czytam głównie te artykuły, które w małym stopniu zajmują się sprawami politycznymi, bo jest większa szansa, aby przedstawiały prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że przez 2 strony znowu poszła sieczka o odbytnicy Maryny, tylko jak to się ma do tego co choćby ostatnio pisałem? Tylko merytorycznie, a nie jakieś pseudo eseje o ataku frustratów na cudowną TVN24..

 

Po raz 4., bo może ktoś zapomniał:

zasada 5W (What? When? Where? Who? Why?), którą szybko streszczę, a wy sprawdźcie jak to się ma do tego co TVN24 (i nie tylko) zwyczajowo serwuje swoim widzom:

 

1W. Po pierwsze poinformować co (what) się wydarzyło, czyli opisać zaistniałe wypadki.

2W. Koniecznie też należy poinformować kiedy (when) zdarzenie miało miejsce. Bez podania daty odbiorca nie będzie wiedział, czy słucha/czyta o aktualnych wydarzeniach, czy o odległej przeszłości.

3W. W newsie musi pojawić się też miejsce (where) zdarzenia, możliwie precyzyjnie określone.

4W. Warto też podać kto (who) brał udział w zdarzeniu, inaczej cała nasza praca straci sens.

5W. I na koniec próbujemy odpowiedzieć dlaczego (why) coś się wydarzyło. Czasem możemy mieć problem ze spełnieniem tego warunku, nie zawsze posiadamy wszystkie niezbędne po temu informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to jest to 5W+H. Jak masz zarzuty, że dwie strony w wątku jest o niczym to między innymi przez to, że 4 razy trzeba czytać to samo. Jakoś nie widzę związku między 5W+H a obiektywizmem bo o to widzę toczy się od kilku dni spór. Zasada może być zastosowana a wiadomość i tak może być nieobiektywna. Jedno nie ma nic do drugiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzisiaj poranek poświęcony jest budowom stadionów na Euro 2012 i nie tylko (stadion Legii). Wydaję mi się, że mam deja vu. Tak jakbym coś takiego widział wcześniej.

TVN 24 mógłby popracować nad oryginalnością, a nie "kopiuje" od innych. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż redaktor Kuźniar nic już nowego nie wymyśli, męczą już mnie te jego śmieszne teksty, są coraz płytsze.

Z netu:

~peter

Dyspozycyjny funkcjonariusz tefauenu. Kiedy mówi o PiS - opowiązkowe ironiczne wykrzywienie ust i złośliwe przytyki. Kiedy wymienia PO - pełne zrozumienie i uznaniowe kiwanie głową. Wzorzec 'bezpartyjnego', 'bezstronnego' i kompletnie bezmyślnego pachołka. A że to działa na 'młodych z wielkich miast' , no cóż, właśnie tak ma być. Zero myślenia Panie i Panowie. Inni to za Was zrobią :(

~czarna

A ja mu to kiedyś napisałam na kontakt tvn24.Odpisał że mogę go podać do sądu. Prawdę mówiąc zaniemówiłam.

- :P -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wie. Większość aż pieje z zachwytu, jak słyszy o tym kanale.

 

To nie znaczy, że nie wiedzą. Ja wiem, a mimo wszystko lubię ten kanał bo mi to kompletnie nie przeszkadza.

To prywatna telewizja, więc ma pełne prawo mieć swój punkt widzenia i nic nikomu do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że transmitowali posiedzenie zespołu poselskiego, można było przekonać się jak zaproszone rodziny czują się pozostawieni sami ze swoją tragedią, stworzono rodzinom ofiar możliwość wypowiedzenia się, to jest dla nich bardzo dużo, dla mnie przejmującym była wypowiedź brata jednej z ofiar katastrofy –wstrząsające, nawet nie usiłuję sobie wyobrazić traumę tych osób, ciekawe czy zapewniono im chociaż psychologa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało kto wie. Większość aż pieje z zachwytu, jak słyszy o tym kanale.

 

To nie znaczy, że nie wiedzą. Ja wiem, a mimo wszystko lubię ten kanał bo mi to kompletnie nie przeszkadza.

To prywatna telewizja, więc ma pełne prawo mieć swój punkt widzenia i nic nikomu do tego.

Ja też lubię ten kanał ale zupełnie z innych powodów. Z powodów prawie "kabaretowych" - bo to telewizja prywatna i już! Prawda, że może? Całą dobę :P

A oto mała próbka: "Cała prawda, całą dobę" :roll:

 

Świat też się śmieje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze i ciekaw jestem czy dostanę za to ostrzeżenie. Moim zdaniem powinieneś chłopie zrezygnować z moderowania tego forum, bo nie dość, że twoja dość ograniczona argumentacja to powód do wstydu dla innych udzielających się na tym forum, to w dodatku starasz się ją siłą wcisnąć innym. Nie biorę tu w obronę tej telewizji, bo nawet jej w ostatnim czasie nie oglądam, jednak sumiennie czytam twoje bzdety na tym forum. W zasadzie to codziennie powinieneś używać opcji kopiuj/wklej w przypadku postów o TVN24, dopisując jedynie kolejne argumenty składające się co najwyżej z jednego zdania złożonego.

 

Dziwi mnie takie zachowanie w przypadku osoby, która sprawuje jakąś funkcję i powinna świecić dla innych przykładem. Ktoś miał rację pisząc, że internet - szczególnie to forum - jest przepełniony osobami antyTVN24. No i super. Lotto mi to. Nie w tym rzecz. Najgorsze jest to, że na jeden argument "za" stacją, ktoś dostaje 10 przeciwnych. Natomiast jak Ty się już nakręcisz - co wystarczy wyczytać z twoich ostatnich postów, to już w ogóle bania mała. Myślę, że powinieneś odreagować, a jak - nie powiem, bo to forum czytają nieletni.

 

Aha. I co do nagrania. Wielki bohater "Usuńcie wóz". Wypromował [beep], okularki i łysina ala Skiba i robi cyrk. Też mi powód do śmiechu. Chłopie, mówię - chwila samotności się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karol - w pełni zgadzam się z twoim zdaniem

 

 

@bogdan - bez komentarza

 

 

 

A ten facet z filmiku to nawet chyba strażak nie był i chyba na pewno taka osoba nie może dyrygować akcją ewakuacyjną. Ja mam swoje zdanie nt. powodzi, budowania się na terenach zalewowych (Kozanów i inne) oraz odszkodowań dla tych ludzi. To już temat na inny wątek, nie na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...