Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i ponad 20 minut - chciałem się coś ciekawego przed meczem dowiedzieć (zaczął się o 13.30) i dopiero teraz mówią o jakiejś strzelaninie (też na pewno robią widły z igły - jakby strzelaniny nigdy nie widzieli)

 

 

hahashaha i już reklama - czyli podsumujmy:

13.20 - reklamy

13.30 - Staniszkisowa wychodzi

13.54 - strzelanina

13.56 - reklamy

 

 

ode mnie teraz ogromny minus dla TVN24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z oceną tego zdarzenia poczekaj. Nie wiadomo jak się zakończy. Bez przesady. To że poziom spada - lansują teraz Olechowskiego - to fakt. Ale nie należy oceniać czegoś co się jeszcze dzieje a zakończenie pozytywne lub negatywne nie jest znane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsumujmy:

13.20 - reklamy

13.30 - Staniszkisowa wychodzi

13.54 - strzelanina

13.56 - reklamy

To jeszcze nic. Tuż przed szesnastą, jakieś jedenaście minut walą reklamy około pięciu minut. Chwilę później bardzo „ważny” komunikat? Informujemy, że zaplanowana debata na dzień 15 czerwca, czyli jutro nie odbędzie się. Ponieważ nie otrzymali potwierdzenia itd.

A za chwilkę ponownie, już do samej szesnastej, druga dawka blisko pięciominutowej reklamy. No tak reklamy są budujące? Rozwalają nawet tych najbardziej znużonych. Ale co tam! Najważniejsze, że teraz najlepszą telewizją jest Telewizja Polska. Idę na mecz. Raz na drugi, później pierwszy program. I mam wszystkie Fakty faktycznie głęboko w „poważaniu” A tak bardzo chciałem zobaczyć? Słupy i słupki - "elektryzujące" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gęstniejącej, w miarę zbliżania się godziny dwudziestej, scenie oraz w specjalnej atmosferze budowanej od dwóch dni zaraz się zacznie stawianie wszelkiej maści słupów i słupków. Zelektryzuje chyba najbardziej samych prowadzących! Historia zatoczy koło i znów będą wieści. "I opowieści?!"

I to by było na tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio wirtualne w TVN 24 nie jest niczym szczególnym. Widać niedoróbki, nie jest we właściwy sposób wycinane tło. Chwalą się nim jakby była to kosmiczna technologia a nie jest to nic nadzwyczajnego.

O 1:30 znane są już wyniki wyborów z 48,8% okręgów wyborczych, czyli wybór ponad 7 milionów osób. Nie wiem dlaczego obok logo ciągle prezentowane są wyniki sondażowe na próbie 6 tysięcy osób, które nijak mają się do tych z prawie połowy okręgów wyborczych.

Bronisław Komorowski: sondaż 45,7; faktycznie 39,08% (TVP 40,7%)

Jarosław Kaczyński: sondaż 33,2; faktycznie 38,34% (TVP 35,8%).

Sondaż TNS OBOP dla TVP jak na razie zdecydowanie lepiej odzwierciedla rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TVN24!. Cały wieczór wyborczy oparto na badaniu telefonicznym o jakości włoskich stacji telezakupowych. Okłamano całe społeczeństwo, tym razem w doskonale widoczny dla wszystkich sposób. Nie wyobrazam sobie jak teraz będzie wyglądać wieczór wyborczy po drugiej turze, i kto uwierzy w sondaże przezentowane na antenie tej stacji oraz Polsatu News, który zaliczył jeszcze większa wpadkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica między wynikami wynika głównie z próby oraz metody badawczej. TNS OBOP przepytał w swoim badaniu 50 tys. Polaków rzeczywiście opuszczających lokale wyborcze. Badanie dla TVN miało dwie zasadnicze wady. Po pierwsze było telefoniczne a więc nie można było mieć pewności, że ankietowany rzeczywiście brał udział w wyborach ( a mógł nie brać udziału a bał się powiedzieć , że nie spełnił swojego obywatelskiego obowiązku;) ). Po drugie próba była zdecydowanie mniejsze, gdyż jedynie 6 tys ankietowanych. Mam nadzieje, że stacje komercyjne wyciągną z tego wnioski i przy okazji drugiej tury nie dadzą takiej plamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompromitacja TVN24 i Polsatu News nie podlega dyskusji. TVP wolała wydać pieniądze raz a a dobrze (50 000 przebadanych osób przez TNS OBOP), a TVN24 "karmił" nas sondażami co 2 dni z oczywiście bezwzględnym zwycięstwem Komorowskiego. Tej stacji już dziękuję :?

Dziś tłumacząc się jakby przepraszali za swoje marne sondaże. Mnie strasznie denerwowało i denerwuje z jakim to zacięciem i przekonaniem oznajmiali prawdziwość tych słupków. Szczególnie na pasku –PILNE! I Grali nimi. Grając opinią, grali specjalnie dla jednych. Szczególnie wtedy, kiedy je zamawiali

i sowicie opłacali. Jest zasada! Kupujesz, to zawsze sprawdzaj jakość „towaru”

Cóż można powiedzieć! Każda przekłamana informacja ma swoje imię …! I ze zwykłej przyzwoitości nie wymienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie złych sondaży nie podali więc nie wiem dlaczego aż takie działa wytaczasz przeciwko TVN 24. Tym razem nie ale często piszesz jakieś ukryte aluzje, że połowy Twoich postów zupełnie nie rozumiem. Otwórz wątek "bogdan425 - zgadnij o co mi chodziło" i będzie ok. Chyba, że to ja jestem głupi i nie potrafię zrozumieć, czego nie wykluczam. TVN zaoszczędził i się na tym przejechał. Z pewnością wyciągną z tego wnioski. Z powodu manipulacji nie podali przecież złych sondaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na tyle odważny by powiedzieć z czystym sumieniem, że sondaże w TVN 24 były manipulowane. Odzwierciedlały nastrój społeczny w danym dniu. Badani każdego dnia byli pod wpływem innych wydarzeń. Każdy sondaż miał inny wynik bez względu na to kto i dla kogo go przeprowadzał. Jedyne sondaże, które można zweryfikować to właśnie te podawane o 20:00 w wieczorach wyborczych. Tu z pewnością chcieli by był jak najdokładniejszy ale przesadzili z oszczędnościami i trochę się skompromitowali co nie podlega dyskusji i chyba każdy się zgodzi. bogdan425 - daj sobie spokój z ciągłym najeżdżaniem na TVN 24. Nie ma w pełni obiektywnych mediów, nie ma w pełni obiektywnych dziennikarzy. Każdy ogląda to co mu się podoba, nawet sugerując się sympatiami politycznymi. Twoje posty w tym wątku coraz mniej dotyczą samego kanału a coraz bardziej polityki, Twoich poglądów. Przyglądam się Twojej działalności od jakiegoś czasu i muszę z przykrością stwierdzić, że jako moderator powinieneś świecić przykładem a niestety tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiadomo że TVN 24 jest telewizją lansującą poglądy liberalne, wolno jej, przecież to telewizja prywatna, nie zmienia to faktu, że wiedzą jak robić telewizję nowoczesną którą się chce oglądać, nie zgadzam się z lansowanymi w większości w tej stacji poglądami, a mimo to oglądam tą stację bo ciekawie organizują ramówkę i najważniejsze że nie nudnie. Ale żeby wyrobić sobie zdanie na określony temat to i należy oglądać programy publicystyczne w TVP , Superstacji (oni zaś prezentują w dużej mierze poglądy lewicowe) jak i np. Tv Trwam i ich programy publicystyczne (te zaś są skrajnie prawicowe) Jednak nie zmienia to faktu że TVN 24 jest najnowocześniej robioną telewizją w Polsce, i inne stacje powinny się wzorować na ich profesjonalizmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na tyle odważny by powiedzieć z czystym sumieniem, że sondaże w TVN 24 były manipulowane.

Proszę napisać, w którym momencie napisałem, że były manipulowane.

Twoje posty w tym wątku coraz mniej dotyczą samego kanału a coraz bardziej polityki

Każde spotkanie z politykami obojętnej maści, czy to w programach na poważnie na przykład RR, czy też niepoważne w Szkle kontaktowym faworyzowano stale jednych a ośmieszano wszystkich.

I jakieś dziwne fatum. Stacja, która chełpi się najlepszym, najnowocześniejszym itd. studiem pożałowała grosza na sondaże. Coś mi tu nie gra.

Nie ma w pełni obiektywnych mediów, nie ma w pełni obiektywnych dziennikarzy.

I tu w pełni się z Tobą zgadzam. Ale musi być też pewien umiar a nawet takt.

@jarek(u)999 ja nie jestem sam. A tu przykładowy fragment z pewnej gazety:

Sondaże wyborcze niczym wróżenie z fusów

Widzowie, którzy oglądali wieczór wyborczy w TVN 24 i Polsat News, kilkanaście godzin później przecierali oczy ze zdumienia.

 

Od początku wiadomo że TVN 24 jest telewizją lansującą poglądy liberalne, wolno jej

A nam? Czy też mnie? To już nic niewolno?!Bynajmniej nie wskazywałem swego "faworyta" - bo też go nie miałem i wolno mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z Bogdanem.

TVN od paru dobrych lat jest bardzo "obiektywny" ....

Czemu nie przedstawiali wyników z PKW tylko nadal swoje wszechwiedzące....

Nie ukrywam, że nie jestem zdziwiony takim zachowaniem TVN, bo wiadomo za kim ta TV się opowiada...

Co innego Polsat News... Niby taki obiektywny, a tu wyszło szydło z worka....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie szydło? Tak samo jak TVN 24 poskąpili grosza i wyszła kompromitacja. Co do przedstawiania wyników z PKW to TVN 24 jako jedyny transmitował wszystkie konferencje na których były podawane cząstkowe wyniki. Jeśli już i tak po wyborach to nie ma co mamić sondażami i to, że obok logo ponad godzinę po ogłoszeniu cząstkowych wyników PKW prezentowali wróżenie z fusów SMG/KRC to duży błąd ale wynika chyba z tego, że ktoś nie pomyślał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poprzednich wyborach do parlamentu europejskiego w 2009 i parlamentu polskiego SMG krc korzystalo z tej samej metody badawczej i wyniki sondazu byly bardzo dobre lepsze od obopu (najblizsze rzeczywistym wynikom glosowania) TVN wrozka nie jest przecie, skad mogli wiedziec ze smg sie pomyli.... zreszta caly czas na pasku byly podawane wyniki obopu TRAGEDII NIE BYLO!!! za to studio i grafike mieli najlepsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...