Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie się zastanawiałem gdzie się podział Pan Rymanowski, bo nie było go o 21:00 i miałem się pytać :D .

 

Czyli mamy w pewnym sensie powrót do starej formuły "Poranka TVN24" z rozmowami, tak jak to było gdy istniał program "Gość Poranny".

 

To dobrze, bo podobała mi się ta formuła, tylko czym Pan Rymanowski sobie zasłużył na "zesłanie" jego programu na tak wczesną porę, chyba, że dla Pana Rymanowskiego to jest nagroda, bo chce mieć w końcu wolne wieczory :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Każdy ważniejszy nadawca ma poranne rozmowy, które później są cytowane przez innych. Wide Polityka przy kawie TVP1, Graffiti Polsat News, Kontrwywiad RMF FM, Gość Radia ZET. TVN24 musiał "wycinać" rozmowy z Poranka, więc wydzielił program. Pewnie w wirtualnym ;)

Najlepszą opcją na wieczór byłby powrót do programu "24 godziny" (tego w czarno-czerwonej oprawie). Świetna oprawa, świetne oświetlenie studia i cała formuła programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym Wstajesz i Wiesz testowało nową formułę poranka. Program dziś prowadziło aż 5 osób:

5:55-7:30 Igor Sokołowski i Marta Kuligowska (serwisy) (dotychczasowa formuła programu.)

7:30-7:41 Bogdan Rymanowski (Jeden na Jeden)

7:41-9:14 Jarosław Kuźniar (inna formuła)

9:14-10:00 Małgorzata Łaszcz (Loża Prasowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zaskoczyła ta dzisiejsza formuła "Poranka" (dwóch takich "typowych" prowadzących, dwie pogodynki).

 

Jak dla mnie za dużo chaosu (i kosztów dla stacji :D ) i nie wiadomo tak do końca kto prowadzi program, ale skoro piszesz, że to dzisiaj to były tylko testy, to ok (oby tylko nie przedobrzyli i żeby "rozmach" nowego "Poranka" nie zaczął przysłaniać jego treści...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie właśnie zaskoczyła ta dzisiejsza formuła "Poranka" (dwóch takich "typowych" prowadzących, dwie pogodynki).
A no właśnie, zapomniałem dopisać. W części z Sokołowskim była Gardias, a u Kuźniara Gardias na zmianę z moją ulubioną Weroniką Diallo.
Jak dla mnie za dużo chaosu (i kosztów dla stacji :D ) i nie wiadomo tak do końca kto prowadzi program, ale skoro piszesz, że to dzisiaj to były tylko testy, to ok (oby tylko nie przedobrzyli i żeby "rozmach" nowego "Poranka" nie zaczął przysłaniać jego treści...).
Nie trudno się nie zgodzić. Na razie najbardziej oberwało się stacji za 45 minutową Loże Prasową i brak serwisów informacyjnych między 7:05 a 10 - niby II część była trochę bardziej informacyjna niż normalnie i były tylko skróty informacji to jednak prawdziwych serwisów brak. W najbliższych dniach na pewno dopracują formułę, albo zaczną korzystać z nowej lub wrócą do starej. Jutro WiW ma być po staremu z Kuźniarem i Kuligowską.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy testem nowej formuły były ponaddwuminutowe opóźnienia w serwisach (oglądałem dwa - każdy pojawił się później, niż wynika z godziny)? Przyznam, od wielkiego święta zaglądam na poranek w TVN24 i za każdym razem informacje pokazują się co najmniej minutę po wyznaczonej godzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy niektórzy naprawdę siedzą przed TVN24 non stop? Wielu Internautów się rzucało, że Poranek był podzielony na dwóch prowadzących. Według mnie ten program jest dobry do zaglądnięcia przed wyjściem do pracy i tyle. Co mnie obchodzi, że za 2 godziny prowadzi ktoś inny, nawet kosztem jakiegoś ulubionego redaktorka? Po 30 minutach oglądania zaczyna się słuchać tego samego co jest (dla mnie) bardzo interesujące. A jeśli już pojawi się tzw. "Wydanie specjalne" związane z jakimś ważnym bądź medialnym tematem to TVN24 da się oglądać nie więcej niż 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dla mnie również jest to program max 15 minut do śniadania.

Druga bardzo poważną sprawą najbardziej irytującą nie tylko mnie jest mega nieprofesjonalność i mega stronniczość Pana Jarosława Kuźniara . Nie jestem Fanatycznym widzem Trwam ... no ale ludzie - bez przesady . Widać że pan Kuźniarowi brak podstawowych zasad dziennikarstwa - jego poranne pytania są okropnie stronnicze . Coś o tym wiem jako student Politologi .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Nie przesadzaj,rok temu gościem Orange Sport była Karolina, a dwa lata temu był z nią spory wywiad podajże na Polsacie Sport.

A swoją drogą to Isi nie zaproszą ?? Boją się jej złych poglądów?? To także jest gwiazda światowego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...