Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej irytuje mnie brak wiadomości ze świata i serwisów sportowych. Pałasiński pod koniec dnia na żywo robi takie kilkuminutowe podsumowanie dnia, ale to za mało, plus jeszcze pokazuje jakieś niby śmieszne filmiki ;| Co do nowych zmian, to co z magazynem 24? Przeszedł niedawno lifting, a teraz z nim koniec? Jednocześnie bardzo lubię oglądać Poranek z Kuźniarem, Drugie Śniadanie Mistrzów, czasem Barometr i Lożę prasową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubolewam nad zniknięciem magazynu "24 godziny". W newsie nie ma wprost podanej informacji o zniknięciu magazynu ale jeśli w ramówce od 19:00 do 22:00 go nie ma to pewnie znika z anteny. Bardzo żałuję bo to chyba najczęściej oglądany przeze mnie program w TVN 24.

 

VH 1 - gdyby nie mrozy to ciągle wałkowaliby temat świńskiej grypy. Teraz nagle problem zachorowań zniknął a wcześniej wszystkich czekała niechybna śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się. Wkrótce to się zmieni. Zaczną gadać o koziej grypie. W Holandii podobno już "pierwsze ofiary" (wyczytałem to gdzieś na wp.pl). Ja do TVN24 nie mam dostępu (w sumie mam, przez internet obecnie, ale to się za bardzo nie liczy), ale i tak bym nie oglądał. Informacji szukam w internecie, te w tv mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A strona WWW TVN24 taka sama jak jej telewizyjny odpowiednik. Najwięcej tematów typu mrozy i zastraszenia ludzi, a mało ze świata i Europy. Szkoda, że choć serwis info w Polsce, to spóźniony. Przykład? Dzisiaj już o 4 SKY News na swojej stronie podał że odnalazły się napisy ''Arbeit macht frei'', niestety TVN 24 o 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Szkoda, że choć serwis info w Polsce, to spóźniony. Przykład? Dzisiaj już o 4 SKY News na swojej stronie podał że odnalazły się napisy ''Arbeit macht frei'', niestety TVN 24 o 5...

Szkoda, że w TVN24 informacja o tym była już o 1:00, a w SKY News dopiero w porannym serwisie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mamy dowód na to, że potrzebujemy kanału TVN24, a nie TVN18! Świat nie idzie spać o 0:00 czasu polskiego! Najbliższy serwis na żywo to dopiero 5:55 - według mnie stanowczo za późno. O 2:00 w nocy wolałbym obejrzeć serwis informacyjny ze świata niż powtórkę "Szkła kontaktowego". Nie obejrzałeś go - trudno, przepadło. Ewentualnie, można by to było jeszcze zrobić w internecie. Właśnie na tym polega kanał informacyjny, że wszystko dzieje się na żywo, a nie leci z taśmy. Może cogodzinny serwis informacyjny to byłoby za dużo, ale myślę że co dwie byłoby w sam raz. Nie musi to być przecież z głównego studia TVN24 - rozumiem, że w tym czasie mogą dokonywać jakichś poprawek czy najzwyczajniej sprzątać (upaprany stół). Ale jakieś ministudio mogliby zorganizować. W Stanach przecież tyle się wtedy dzieje! A TVN24 lubi USA. Zresztą nie tylko oni. Czasem te newsy o kichnięciu prezydenta Busha mnie dobijały - wielka sensacja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już o 4 SKY News na swojej stronie podał że odnalazły się napisy ''Arbeit macht frei'', niestety TVN 24 o 5...

Nie sugeruj się godzinami dodania artykułu bo godzina zmienia się gdy artykuł jest edytowany: czy jest tak na stronie TVN 24 to nie jestem pewien, na pewno jest tak na stronie TVP Info. Jeśli post oparłeś tylko na podstawie godziny przy artykule to musisz mieć świadomość, że to co podajesz może być niezgodne z prawdą. Chyba, że o 4:00 byłeś na stronie TVN 24 i artykułu nie było a wszedłeś o 5:00 i był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już o 4 SKY News na swojej stronie podał że odnalazły się napisy ''Arbeit macht frei'', niestety TVN 24 o 5...

Ale w TVN24 (nie na stronie tylko w TV ;]) informacja o tym była już od dawna na pasku ja przynajmniej o 3 jak się przebudziłem to widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2:00 w nocy wolałbym obejrzeć serwis informacyjny ze świata niż powtórkę "Szkła kontaktowego".

Hmm! Szkło kontaktowe to taka zapchaj dziura. Bez pomysłu i polotu. Miało to być coś w rodzaju programu rozrywkowego. By było śmiesznie. Wytężam słuch i słuchając patrzę i wcale mi nie jest do śmiechu. By nie powiedzieć, że jest prymitywnie i żałośnie. Takie sobie sypane nawet nie wiem skąd [beep]ny z głupawymi uśmieszkami. Zapchaj dziura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie...

Jak jest Grzesiu Miecugow, Tomek Sianceki, Wojciech Zimiński, Tomasz Jachimek, Artur Andrus, Krzysztof Daukszewicz czy Marek Przybylik to to akurat da sie oglądać, zawsze któryś z panów powie coś ciekawego nie to co Ci nowi młodzi teraz. SK się reklamuje jako program dla "Wykształciuchów" więc Ci młodzi nie powinni prowadzić tego :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Zresztą od zawsze w ''Szkle kontaktowym'' widziałem miejsce dla młodych dziennikarzy, którzy mają ciekawe spojrzenie na rzeczywistość. Dąbrowa i Markowski są świetni w tym programie - no, ale właśnie, jak to kolega powyżej podkreślił - trzeba ich po prostu zrozumieć. ;)

 

Styczniowe zmiany w TVN24 są raczej badziewne.... ''Rozmowa Rymanowskiego'' - kolejny program z gadającymi głowami, kolejne bicie politycznej piany. Szkoda, że tak wybijają Rymanowskiego w TVN24. Naprawdę szkoda mi ''24 godzin'', które ostatnio są jednym z ciekawszych programów stacji - głównie realizacyjnie. Ten program pokazał, że TVN24 ma naprawdę duże możliwości, tylko nie potrafi ich wykorzystać. Skoro wprowadzają nowy program do pasma wieczornego to oznacza, że oglądalność ''24 godzin'' nie była satysfakcjonująca. Dlaczego więc nie postanowiono wprowadzić zmian tyle, że w składzie prowadzących? Na pewno Ryman nie sprzyjał ostatnio tej produkcji. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że ''24 godziny'' (jeszcze dawniej ''Magazyn 24 godziny'') emitowany jest chyba od początku istnienia TVN24. O takie programy powinno się dbać i trzymać je w ramówce jak najdłużej. Dbać głównie o część merytoryczną - i tutaj miałem zastrzeżenia do tego programu. Ale zadajmy sobie pytanie - ile taka ''Rozmowa Rymanowskiego'' może siedzieć w ramówce? No też właśnie.

 

Jedynie co zapowiada się ciekawego w nowej ramówce TVN24 to ''Fakty po południu'' i weekendowe ''Fakty po faktach''. Zmiany w pasmach popołudniowych w weekendy też nie są zbyt ciekawe, nawet można przyznać, że bezsensowne. Aha - bym zapomniał. Bardzo dobry ruch z porą dla '''Multikina''. Godna pora, godny program. Szkoda, że przez wiele lat go tak spychali na późne godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN24 za darmo w sieci na okres świąteczny

Przynajmniej do końca bieżącego roku stację TVN24 można oglądać za darmo w Internecie. Za sprawą sponsora przekaz ten został uwolniony od jakichkolwiek opłat.

Wprowadzony model wydaje się być najkorzystniejszym z możliwych obecnie rozwiązań. Po Nowym Roku chcielibyśmy przyjąć go docelowo i częściej oferować okresy wolne od opłat - mówi Jakub Sufin, szef portalu tvn24.pl.

 

Darmową transmisje poprzedza przekaz reklamowy.

 

Za trzydniowy dostęp przez internet do oferty stacji TVN24 należy uiścić kwotę w wysoości 6,10 złotych, za tygodniowy 10,98 złotych, zaś miesięczny koszt to 29,90 złotych.

wirtualnemedia_pl

 

Bardzo dobry krok TVN24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Właśnie po raz kolejny można było się przekonać, że TVN24 ma ustawę o ochronie danych osobowych ma w d*pie, byleby sensacja była. Otóż - otrzymali nagranie z numeru 112, gdzie zadzwonił trzynastolatek, bowiem członkowie jego rodziny stracili przytomność. I co? Ano to, że nie wypipczeli ani adresu, ani nazwiska bohatera. I tak oto cała Polska może jechać do miejscowości pod Szczecinem, by odnaleźć chłopaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nich to normalka takie zachowanie. W końcu biorą przykład Z Fox News czy Sky News. Tam też to jest normalka. Tylko inne mają prawo.

Ostatno to zauważyłem że dziennikarze TVN24 jakoś tak z wysoko zadartym nosem chodzą. Jak tylko jakąś informacje nie podadzą jako pierwszi to od razu atakują albo spychają info na dalszy plan. Nie wiem czy oni pracują na akord czy na umowe o dzieło. Coraz gorzej z tą stacją z dnia na dzień.

Ja już tylko Loże Prasową oglądam jak trafie i prognoze pogody. Na dzień dzisiejszy starczą mi Wydarzenia i Wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...