Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O ile dobrze pamiętam to już nawet w kampanii prezydenckiej nie udało się zorganizować debaty. 

 

Myślę, że PiS nie zdecydował się na debatę, bo jednak po 8 latach rządów można już rozliczać z tego co się zrobiło i nie zrobiło. A tych ostatnich wbrew pozorom - jest wiele. A przy obecnych sondażach - każdy błędny krok może być decydujący o tym czy będzie wygrana czy przegrana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie "Kampania bez kitu" wśród młodzieży znalazł się asystent posła biorącego udziała w programie i zadał mu pytanie. No co za przypadek :)

https://wiadomosci.wp.pl/https-wiadomosci-wp-pl-spiecie-w-programie-tvn-girzynski-o-prowadzacym-asystent-po-6939460249655904a-6939460249655904a

Cytat

W programie TVN24 "Kampania bez kitu" debatowano w piątek na temat edukacji. Dyskusja była gorąca, bo temat jest niezwykle istotny. Gdy okazało się, że wśród gości programu jest asystent posła Zbigniewa Girzyńskiego, ten słownie zaatakował prowadzącego.

 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat News nie transmituje, ale wspominał w Śniadaniu i w Czterech Stronach Prasy, że trwa uroczystość beatyfikacji. Goście w studiu byli proszeni o kilka słów na ten temat i był podgląd w osobnym oknie na ołtarz w Markowej. Czy TVN24 dawał podgląd na mszę?

Edytowane przez swordfish
Poprawienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, bądź co bądź ważne wydarzenie z punktu widzenia katolików, ogólnie ludzi dla których przykład tej rodziny może być wzorem bezgranicznego bohaterstwa zostało pominęte całkowicie przez tą stację telewizyjną? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę w tym wydarzeniu relogijnym niczego ważnego społecznie. To ważne wydarzenie religijne. Transmisje na żywo były na kilku kanałach, nie mamy w Polsce państwa wyznaniowego, aby na każdym kanale była ta sama msza. 

Kanał informacyjny powinien o takich wydarzeniach informować i jak widzę to robi. 

 

Co do konwencji, no cóż gdyby nie TVN24 i być może Polsat News, nie dowiedzieliśmy się o tym co mają do zaoferowania inni w dziedzinie społeczno-gospodarczej dla naszego kraju. 

TVN24 wypełnia misję, której nie wypełniło tradycyjnie już w ostatnich latach TVP Info. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Nie trzeba być kanałem religijnym by transmitować wydarzenie religijne, ale wydarzenie ważne społecznie

Marsz 4 czerwca, co prawda nie był wydarzeniem religijnym, ale ważnym wydarzeniem społecznym. Pomimo, że uczestniczyło w nim kilkadziesiąt (a może nawet kilkaset) tysięcy ludzi, TVP jakoś nie widziała potrzeby by je transmitować. :?:

  • Popieram 8
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś wtedy nie ma płaczu i skakania po wątkach na forum i pisania że czegoś nie transmitują. Już ostatnio zwracałem na to uwagę to wszyscy krzykacze w wątkach o TVN siedzieli cichutko. 😂

 

Prawdę mówiąc nie mam pojęcia o jaką beatyfikację i kogo chodzi i średnio miałbym ochotę to oglądać na kanale informacyjnym szczególnie, że przecież odbywa się transmisja na innych kanałach.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest bezsensowna gadka. Za TVP Info płacimy wszyscy podatki i zgodnie z ustawą ma wypałniać misję społeczną i orezentować zrównoważony punkt widzenia. To kanały prywatne mogą bardziej selektywnie podchodzić do tematów, ale jak widać dużo więcej można się dowiedzieć co się dzieje w różnych środowiskach z TVN24 czy Polsat News niż z TVP Info. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, K63 napisał(a):

Marsz 4 czerwca, co prawda nie był wydarzeniem religijnym, ale ważnym wydarzeniem społecznym. Pomimo, że uczestniczyło w nim kilkadziesiąt (a może nawet kilkaset) tysięcy ludzi, TVP jakoś nie widziała potrzeby by je transmitować. :?:

Dlaczego komentując moj post w watku o TVN24 piszesz o TVP Info?  4 czerwca nie miałem konta na tym forum, teraz miałbym napisać post, że sie niedobrze stało, ze nie pokazywali, będzie okazja 1 października przy okazji kolejnego marszu w odpowiednim wątku. Jednak sprawdziłem i tak pisano w watku TVP Info 4 czerwca 2023 , ze tego nie pokazują i było sporo tego typu wątków krytycznych. Napisałem szkoda( o dzisiejszym wydarzeniu), bo takie mam zdanie, ze to było ważne wydarzenie i tyle. Forum służy wymianie opinii. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, swordfish napisał(a):

Polsat News nie transmituje, ale wspominał w Śniadaniu i w Czterech Stronach Prasy, że trwa uroczystość beatyfikacji. Goście w studiu byli proszeni o kilka słów na ten temat i był podgląd w osobnym oknie na ołtarz w Markowej. Czy TVN24 dawał podgląd na mszę?

 

6 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Nie trzeba być kanałem religijnym by transmitować wydarzenie religijne, ale wydarzenie ważne społecznie. O konwencjach polityków wczoraj tez mogli wyłącznie informować w serwisach 😀

 

6 godzin temu, pasjonat napisał(a):

Ale był prezydent Polski więc wypada transmitować jego wypowiedź.

Dzisiejsza "Loża prasowa" rozpoczęła się z niemal 15-minutowym opóźnieniem, właśnie ze względu na relacje z dzisiejszej uroczystości. Później, ok. 13 też o tym mówiono. Przeprowadzano też wywiady z gośćmi w studiu. Więc jak najbardziej - temat był relacjonowany na antenie TVN24, podobnie jak w Polsat News. A jak komuś mało to mógł zawsze w TVP 1 oglądać całość. W końcu Telewizja Publiczna pokazała coś misyjnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza "Loża prasowa" rozpoczęła się z niemal 15-minutowym opóźnieniem, właśnie ze względu na relacje z dzisiejszej uroczystości. Później, ok. 13 też o tym mówiono. Przeprowadzano też wywiady z gośćmi w studiu. Więc jak najbardziej - temat był relacjonowany na antenie TVN24, podobnie jak w Polsat News. A jak komuś mało to mógł zawsze w TVP 1 oglądać całość. W końcu Telewizja Publiczna pokazała coś misyjnego. 
Dodam tylko ze od godz 13 do 13.50 był tylko ten temat poruszany. Najpierw była homila, później gość i w końcu przemówienie Andrzeja Dudy.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...