Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Satyrycy odchodzą, bo jeden z nich powiedział głupotę raniącą uczucia osób LGBT. Dlatego TVN24 powinno wyjść z edukacją i z promocją, aby szerzyć kaganek oświaty w ciemny lud. Chętnie obejrzę godzinne Szkło z Margot.

Edytowane przez swordfish
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za duży efekt halo wokół jednej sytuacji, za którą Pan Krzysztof przeprosił po 5 sekundach, Człowiek który napisał Balladę o Kredkach został posądzony o homofobie....... Pan Piotr mówiąc delikatnie również nie pomaga. 
A to że "Szkło" od lat nie jest już tym samym programem to zupełnie inna kwestia.......
Mam też wrażenie że komuś powoli brakuje pomysłu na tvn 24....... dobrze że idą wybory to jest czyn zapchać antenę.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałbym. Chciałbym bowiem zauważyć że dzisiaj poinformowano o skasowaniu z ramówki innej stacji a mianowicie TVP1 programu który to też miał status kultowego. Mam tu na myśli "Magazyn Kryminalny 997" co oznacza że nawet programy nadawane od lat mogą być zagrożone wypadnięciem z ramówki. 
Program ma za dużą oglądalność by spaść z ramówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Francją mają problem, bo nie pasuje im do narracji. Z mnóstwa dostępnych materiałów video wybierają małe fragmenty. Podają jako wiadomość na końcu. Bardzo mało komentarzy. Chciałbym dowiedzieć się coś więcej o ataku na dom burmistrza w podparyskiej miejscowości. A tu nic. Tylko na pasku przez chwilę mignął komunikat. Najważniejsze informacje przez cały dzień - zamach PiS na wolne media. Oparte na insynuacji Węglarczyka, że ktoś wysoko z rządu naciskał na jego redakcję. Brak nazwisk i brak nagrań na dowód. Michnik ponad 20 lat temu nagrał Rywina i jest po tym ślad. U Węglarczyka brak namacalnego dowodu, po za jego słowem. I tak przez cały dzień - PiS jest zły, PiS ma strasznie wielkie kły. A o Francji tylko wspominają zdawkowo.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem właśnie TVN24, leci rozmowa z korespondentem we Francji.

Cofnąłem do 23:10 - materiał z Francji. Cofnąłem kolejne 10 minut, pierwsza zajawka o 23 to info o aktualnej sytuacji.
Może w ciągu dnia nie mówili? Serwis o 18 - grupa Wagnera, ataki na Kijów, od 18:03 materiał z Francji

Dalej cofnąłem na "Fakty po południu" o 16 - pierwsza informacja to ta o zamieszkach.

Jednym słowem - gadasz głupoty.

 

edit: Posta zacząłem pisać o 23:14. Teraz mamy 23:19 i dalej o Francji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że "Fakty po faktach" też w połowie poświęcono sytuacji we Francji. Zaproszono nawet dwóch gości. W dzisiejszej "Kawie na ławę" poseł PiS starał się przekonywać, że TVN24 nie mówi o wydarzeniach z Francji. Piasecki bardzo szybko mu udowodnił, że to nie jest prawda, co mówi. 

  • Popieram 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, swordfish napisał(a):

Z Francją mają problem, bo nie pasuje im do narracji.

Jak wykazali Ci koledzy wyżej (sam widziałem wczoraj obszerne relacje w "Faktach po południu") dobrze by było opisywać rzeczywistość a nie fejki.

Od razu po tego typu wypowiedziach widać kto ogląda TVN24, a kto sufluje wiadomości.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w okolicach godziny 14:00. Skakałem po kanałach. Akurat więcej było w Polsat News. W BBC News reporterka stała przy wozie policyjnym - poniekąd transmisja na żywo. Podobnie w CNN - reporter na żywo z Francji nadaje prosto z ulicy. W TVN24 o 14:00 nagonka na PiS i informacje o utopieniach na wakacyjnym wypoczynku. Czy TVN24 nie ma reportera w terenie? Moszyński nadawał bezpiecznie z balkonu zacisza domowego. Zero migawek własnych, jak to wygląda na żywo.

Bardzo uważnie słuchałem specjalnej Loży Prasowej. Przedstawicielka portalu lokalnego ze Świdnicy narzekała, że są naciski od strony lewicowej burmistrz z jej miasta.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiciele mediów lokalnych spoza Wawy byli dodatkiem do kożucha. Prym w dyskusji prowadzili dziennikarze ze stolicy. Magda Jethon z Radia Nowy Świat powiedziała, że Trójka przestała istnieć od 2016 roku. Z tym nie mogę się do końca zgodzić, bo gwiazdy takie jak Marek Niedźwiecki miały swoje audycje przez kilka lat. Fala odejść nastąpiła faktycznie w 2020 roku. Wojciech Mann odszedł w marcu 2020, a Niedźwiecki w maju 2020. Dla Jethon może rzeczywiście szybko się skończyło, bo ją wyrzucili jako pierwszą. Ale jej koledzy grali dalej przez 4 lata rządów PiSu.

Edytowane przez swordfish
Uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w okolicach godziny 14:00. Skakałem po kanałach. Akurat więcej było w Polsat News. W BBC News reporterka stała przy wozie policyjnym - poniekąd transmisja na żywo. Podobnie w CNN - reporter na żywo z Francji nadaje prosto z ulicy. W TVN24 o 14:00 nagonka na PiS i informacje o utopieniach na wakacyjnym wypoczynku. Czy TVN24 nie ma reportera w terenie? Moszyński nadawał bezpiecznie z balkonu zacisza domowego. Zero migawek własnych, jak to wygląda na żywo.
Bardzo uważnie słuchałem specjalnej Loży Prasowej. Przedstawicielka portalu lokalnego ze Świdnicy narzekała, że są naciski od strony lewicowej burmistrz z jej miasta.
Żyjemy w czasach gdzie takie rzeczy są się sprawdzić. Pomiędzy 14 a 15 o zamieszkach we Francji informował
Tvn24
14:06-14:15
Polsat News
14.00:14.05

Faktycznie więcej
A jakby co to od 12.50 do 14 w TVN24 leciał dokument
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze proszę sprawdzić pasmo po 9:00 rano w niedzielę. Wtedy natrafiłem na dyskusje o inflacji. 7:00-9:00 rano to dla TVN24 taki prime-time poranny. Dużo osób włącza na chwilę, aby sprawdzić czy świat się jeszcze nie zawalił.
Tvn24
7:00 pierwsza informacja
7:51-7:56
8.30 pierwsza informacja
8:46-8:55
Polsat News
7:30 pierwsza informacja
8:00 pierwsza informacja
8:39-8:42

znowu mniej informacji w Polsacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo, co Tusk miał na myśli. Z jednej strony Kaczyński i PiS szczują na uchodźców, a jednocześnie po cichu budują miasteczko dla islamskich pracowników rafinerii, którą kupili Araby i których to pracowników właśnie oni będą sprowadzać - poza kontrolą polskiego rządu. W necie były artykuły na ten temat, bo w TVP o tym nie powiedzą ani słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Falcon napisał(a):

Właśnie! Lepiej niech wytłumaczą widzom co się stało wczoraj z Tuskiem? I co miał na myśli bo wielu zachodzi w głowę... 🙂

Obejrzyj coś więcej niż TVP to się dowiesz. 

W TVN24 było to omawiane że chodzi o rozporządzenie ułatwiające imigrację zarobkową z krajów muzułmańskich vs referendum w sprawie garski osób której i tak nie mamy obowiązku orzyjmować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pasjonat napisał(a):

Ciągle powtórki informacyjne są dla mnie nieprzyzwoite, ciągle od rana do wieczora ta sama informacja, skandal. Wolę nowe informacje nawet jako ciekawostki niż to samo w kółko.

Żaden skandal. Taka jest natura stacji informacyjnych, że jeśli jest jakaś informacja na tyle istotna, by ją powtórzyć w różnych pasmach, to się to robi. Nie wiem, w czym tu jakieś zdziwienie lub zaskoczenie, skoro tak kanały informacyjne działają od ponad 40 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jantar napisał(a):

W necie były artykuły na ten temat, bo w TVP o tym nie powiedzą ani słowa.

W TVP prawie nonstop jest wałkowany ten temat.Więc nie kłam. Tak nawiasem mówiąc,zadaj sobie pytanie,dlaczego uchodzcy z Ukrainy przekraczają granicę przejściem granicznym,a nie jak ci z Białorusi przez płot,choc niedaleko również mają bezpieczne przejście graniczne.?

Co do pracowników rafineri,są to pracownicy sprowadzeni na kontrakty przez danego wykonawcę i państwo polskie jedynie wydaje im czasowe wizy z możliwością pracy. Mnóstwo polaków jest,było i będzie w podobnej sytuacji.Jest to legalne.Sam byłem w takiej samej sytuacji przez kilka lat w Norwegii,Francji,czy Holandii.

  Po wypowiedzi  dvbtowca wynika,że temat również omawiany jest na TVN 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...