Skocz do zawartości

4K UltraBox+ |G9| (ADB NCP-3670SF, JADA)


g0nz0s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, wlodarek1 napisał:

Skoro jest tak źle to dlaczego tak wielu forumowiczów nie może się doczekać nowego oprogramowania ?

 

Mi bardzo zależy na możliwości oglądania na co dzień przegapionych audycji publicystycznych z kanałów informacyjnych. Dlatego zależy mi na funkcji ReplyTV, choć już widzę, że wykastrowano listę kanałów informacyjnych do TVN24 i TVN24bis. Bardzo kiepsko.

 

 Jak chodzi o szatę graficzną, wygląda faktycznie tragicznie. Kiedyś po połączeniu n-ki i cyfry nc+ wprowadziło takie pstrokate kolorki. Na szczęście w miarę szybko wycofali się z tego.


Jak chodzi o nawigację, to na pierwszy rzut oka zrobiono pełny chaos, ale aby to rzetelnie ocenić potrzebowałbym choć jeden dzień popróbować.

 

 

Edytowane przez Jacek3
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jacek3 napisał:

 

Czyli nie 7 dni, nie 24, tylko 8 ostatnich godzin?

 

Tak jak opisałem, to znaczy jak?
Można oglądnąć całe 8 ostatnich godzin w sposób ciągły, czy tylko poszczególne audycje wg EPG z ostatnich 8 godzin? 

8 godzin w sposób ciągły. Możesz też wybierać audycje. Np. o 1 w nocy wybierasz program który rozpoczął  się o 23.

 

2 godziny temu, Pawel napisał:

Wizualnie tragedia. Pasek info nieczytelny. Lista kanałów z tymi kwadratami porażka.EPG bezsensowny podgląd w "okienku".  Cofamy się do epoki Mediasatów.

W menu nawalone obrazków jak w androidzie. Masz dostęp czy nie będziesz musiał to oglądać, bo nie sądzę by było spersonalizowane. Generalnie dziwny kierunek zmian. Wywalać typowo "tunerowy" soft na coś takiego.

Przyzwyczaisz się. Jak do wszystkiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie. Nie ma wyjścia. Tylko po co na siłę implementować soft ala box androidowy ?Niech wypuszczą ultraboxa na androidzie przynajmniej będzie pożytek w możliwości instalacji apek.Ktoś pisał, że wywalili aplikację Start a ona widzę jest na dzień dobry po odpaleniu Menu. Większość to dziadostwo wyłączała :D

Mam nadzieję, że to wczesna beta i będą zmiany. Bardziej funkcjonalna lista kanałów, bo nie wyobrażam sobie skakania po tych kaflach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Krzysiek11:) napisał:

Tylko oglądać. 


Rozumiem, że programów z Replay TV nie można nagrywać (szkoda, bo można by od razu usunąć z satelity C+ PREMIUM +1), ale rozumiem, że poza oglądaniem można je przewijać w obu kierunkach i pauzować. Czy tak? Czy można odtwarzać je też ze zmniejszoną prędkością?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ircios napisał:

Najważniejsze, że w nowym sofcie można oglądać z neta i wlasna lista.  Reszta mało ważne jak dla mnie.

Każdy oczekuje czego innego. Ja z neta oglądam na miboxie a własna lista mnie nie kręci. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Może się pozytywnie zaskoczę. W każdym bądź razie nie czekam na ten soft jak na zbawienie. Im później tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie bo wy niektorzy na dekoderze serii jada macie już nowy soft czy na zmienionej aplikacji z nc+ na canal+online można oglądać kanały na żywo online tak jak to jest możliwe na aplikacji na smartfonach i na Smart TV?

 

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wlodarek1 napisał:

Skoro jest tak źle to dlaczego tak wielu forumowiczów nie może się doczekać nowego oprogramowania ?

Ludzie mają różne hobby, jedni zbierają znaczki drudzy monety a jeszcze inni lubią nowinki techniczne/informatyczne. Mi bardzo zależy na oglądaniu materiałów kilka godzin wstecz jak i restarcie. Mam nadzieję że załapię się w trzeciej turze na aktualizację. Wygląd jak w mediasatach? Super, lubię oldschool ;) W nowym oprogramowaniu pozwolili na ułożenie własnej listy kanałów, fajnie ale szkoda że nie poszli o krok dalej i pozwolili na własnoręczne przeszukiwanie orbity. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bunio Bunio napisał:

Witam. Mam takie pytanie bo wy niektorzy na dekoderze serii jada macie już nowy soft czy na zmienionej aplikacji z nc+ na canal+online można oglądać kanały na żywo online tak jak to jest możliwe na aplikacji na smartfonach i na Smart TV?

 

Widać problem z czytaniem. Było pisane nie jeden raz, że jest dostęp do C+ Online jak na aplikacji. Jest też info od operatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info poprostu nie czytałem na forum poprzednich stron. Ja mam Technicolor więc cały czas czekam na aktualizacje a na ten wątek wszedłem pierwszy raz. Nie widziałem nigdzie info od operatora na temat aplikacji c+online na dekoderze. Pozdrawiam

Edytowane przez Bunio Bunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego mój ironiczny post został usunięty. W ogóle nie rozumiem jak można usuwać czyjeś wypowiedzi, jeżeli dotyczą one tematu wątku, nie są wulgarne itp. Napiszę go więc inaczej, użyję prostszych Sentencji.

 

Nie zdziwiłbym się, gdyby szata graficzna jakiegoś operatora telekomunikacyjnego np. z Bangladeszu stała na wyższym poziomie. Pani Prezes się za pewne podoba i nie widzi problemów, że ktoś poszedł sobie po linii najmniejszego oporu i wziął za to niemałe pieniądze.

 

Nie jest to pierwszy widoczny przykład traktowania nas przez Francuzów jak kraj Trzeciego Świata. Zamiast zapowiadanego dekodera OTT+SAT na Android TV trafiły do nas spady z afrykańskiego rynku w postaci dekoderów TV BOX+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, WebMat napisał:

Po prostu wyraźnie widać, że uznano, że dla nas to wystarczy i nikt i tak nie zauważy różnicy.

 

Wyłączyli prowadzone przez siebie forum użytkowników platformy, to im się wydaje, że mogą ignorować nasze opinie, udając, że ich nie słyszą.

Edytowane przez Jacek3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...